Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Relativno sam nov clan, i rado bih da podelim svoja iskustva sa svima ovde..

 

Pa da pocnem:

Fiat Punto MK-2 - 2001 - 1.9 JTD - 116KS (trenutno)

KM: 171.452

Dosta sam ulozio u ovaj auto i planiram da ga sredim do kraja za sta ce trebati puno vremena...

 

Postavicu dosta slika a ono sto nema na slikama jeste da je ubacene dizne i bregasta sprega od stila 1.9 JTD, takodje sam odradio i diskove pozadi kako bih se osigurao sto se tice kocenja iako auto ima ABS. Protok EGR ventila je zatvoren kako bih povecao malo odaziv na gas, skinut katalizator. Uskoro treba da se radi novi izduv.

 

Ako neko ima nekih pitanja kako je i sta radjeno tu sam, kao i za savete i predloge :)

 

Inace na velikoj slici je hauba u sjaju ali auto pripremam za air-brush tako da je trenutno u spric kitu..

 

:::::::::::::Evo slike:::::::::::::

 

 

8kbur.jpg clgj7.jpg f91h3.jpg

 

-Stikeri:

 

7jhb4.jpg

 

-Kako su radjeni farovi:

 

4wce.jpg blsz3.jpg h6zs.jpg nyqb.jpg oa1l.jpg

 

-Osvetljenje u kabini i instrument tabla:

 

ctkj4.jpg elaqj.jpg tbkx.jpg

 

-Malo starija verzija osvetljenja:

 

n2beq.jpg

 

-Ostale slicice( bice jos slika uskoro):

 
8gl2.jpg lbx2e.jpg  r9j5.jpg un4x.jpg ngnmy.jpg i0m6y.jpg
 

-Moj punto u Boru 2013 - dok sam jos imao zelene felne :D

 

 

 

 

=================================================================================

 

Uskoro ce stici jos slika od ozvucenja motora i svakojakih sitnica ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Sada za koji dan cu jos malo da doradim neke stvari pa idu slike :)) JTD inace moze mnogo da se radi

 

A sto se tice air brusha necu da preterujem samo neke lepe detalje da odradim, ne zelim da bude prenatrpano ali ipak volim malo sarenila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam do tog air-brusha i tu stao, kakav air-brush, kakav crni air-brush, odakle ti to?

Turbinu nisi dirao, turbina je sa punta?

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim kolegu Puntistu da posalje slike kvalitetnog ozvucenja ;) 
Andrija je moj prijatelj, 90% dana smo u kolima i redovno nesto menjamo i doradjujemo. Imamo samo reci hvale za njegov auto, motor i izgled. Ideje su izvanredne ! Treba pogledati  :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javite se pa da vidimo i to :D mozda i bude neko lokalno nedeljno okupljanje :D a ti si negde u koste stamenkovica ako se ne varam? :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim kolegu Puntistu da posalje slike kvalitetnog ozvucenja ;) 

Andrija je moj prijatelj, 90% dana smo u kolima i redovno nesto menjamo i doradjujemo. Imamo samo reci hvale za njegov auto, motor i izgled. Ideje su izvanredne ! Treba pogledati   :)

 

Hocu, prvom prilikom kada kolega puntista- profi fotograf dodje da odradimo slike i snimke istog ozvucenja o kome je rec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam da sam vec stavio dosta slika ali evo jos malo njih :) Sto se tice slikanja vrlo sam zahvalan Becejskom @milos.becejac 

 

DSC_9966.jpg DSC_9942.jpg DSC_9951.jpg

 

DSC_9995.jpg DSC_0005.jpg DSC_0007.jpg

 

DSC_0023.jpg DSC_0018.jpg DSC_0038.jpg  

 

 DSC_9987.jpg DSC_9990.jpg DSC_0045.jpg

 


Cisto da napomenem da sto se tice slika nije bilo nikakvog photoshopa i tih gluposti samo cisto znanje fotografa :)

 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjen si danas u 10.45 u Krusevcu u centru, mimoisli smo se. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...