Jump to content
FAS Goran
Cvetkovski

Fiat Stilo 1.8 16v - lupanje u motoru

Recommended Posts

Pozdrav svima,imam problem sa stilom 1.8,danas iznenada pocelo da se cuje lupanje u motoru(kao da nesto zakacinje negde ili  kao da se otkacilo nesto,ne znam   :D ) ,nije pokazivao nikakve znake slabosti pre toga,osim prisutnog neravnomernog rada ponekad i zvuk 'dizel' motora ,od trenutka kada je pocelo lupanje prisutan gubitak snage i sa dodavanjem gasa pocinje sve vise da se cuje lupanje cak i na leru se cuje ali nije toliko izrazeno kao kada se doda gas.Nemam mnogo iskustva sa ovim, pa ako je neko imao ovakav ili slican problem mozda moze da mi pomogne da mi ukaze na moguce stvari koje treba pregledati kako bi se doslo do uzroka problema??? I ako zna neko negom pouzdanog servisera u Nisu i okolini?

 

Unapred zahvalan!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ti ovako preko foruma ne moze dati savet, ali svakako poseta majstoru je obavezna. Mozda je prolupao na radilici, a nije jednom izletela klipnjaca kroz blok. Desavalo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nisu odi ili do Euro018 u Gornje Medjurovo rade samo.FIATe i imaju svoju prodavnicu delova, i dobri su majstori i na delove daju garanciju. Ili do Vojkana Alfa u gornjomatevackoj ulici, ulica iznad Somborske a mozes i kod Lorena u istoj ulici samo preko puta Vojkana, oni imaju i otpad za Fiat vozila. A kao sto rece kolega tesko da ce neko moci odavde sa foruma da ti kaze sta mu je...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav  imamn problem  na  stilu  16 16 v kad  obrtaji padnu ispod 850  pocinje da mi se cuje neko lupkanje  cim malo dodam gas necuje se nista ili iskljucim svetla posto mi onda obrtaji m,alo skoce  to se  cuje ponekad u voznji se nista necuje motor radi ok netrosi ulje tj na 10000 2 deci  u lje sipam 20 k selenija odvezem kod majstora auto ono se tad bas  necuje nista imali meko neku predpostavku  sta bi moglo biti napominjem da  auto ide normlno kad dignem malo obrtaje recimo na 900 nista sve ok 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...