Jump to content
FAS Goran
Mile Punto

Pomoć >>> Pogledajte auto umesto mene... / polovne gume umesto mene

Recommended Posts

Zdravo svima,

nov sam ovde. Iz Nisa sam. Planiram da kupim auto uskoro. Gledam grande punto npr.

Video sam jedan oglas za auto u Beogradu pa ako moze neko odatle da pomogne, da pogleda ili kad ja budem isao da mi pomogne. U pitanju je GP 2007 1.9 dizel 120 ks.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15164679/fiat-grande-punto-19-multijet

image.thumb.png.0bed12eb46ff7c0542b648bcc9a3155e.png

Edited by Pavle Randjelovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ja da pogledam sa tobom za vikend ako budes tada dolazio ili bilo koji radni dan posle 17h ali tada vec pada mrak a auto se gleda po danu. Ne bih da ga sam gledam bez tebe posto se ne razumem u mehaniku i motore toliku da bi ti potegao iz Nisa i skapirao da sam pogresio. Sto se konkretno ovog automobila tice, spolja ima udubljenje na prednjim desnim vratima i nisam siguran za udubljenje na petim vratima zbog svetla. Cudno je sto u enterijeru fale usmerivaci vazduha na otvorima za ventilaciju ispred suvozaca, znaci da ta dva luftera ne mogu da se podesavaju. Enterijer je slabo slikan, samo jedna fotka sto ne mora nista da znaci ali opet...Suvozacev airbag je malo nacet tj. plastika na tabli ali je to cest slucaj i ne znaci da je auto pretrpeo sudar ali mene to iritira. Siguran sam da cu se zaliti fiat-u direktno u Italiji ukoliko i kod mene napukne posto je to bas veliki propust, trebalo je da to naprave kvalitetnije...

Auto ima lepu opremu i snazan motor koji je sigurno malo skuplji za odrzavanje ali je cena po meni i vise nego korektna...

Toliko od mene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, hvala na brzom odgovoru i dobroj volji. Javicu se ako dolazim, bice vikend verovatno preko dana naravno.

U principu znacila bi i preporuka za nekog mehanicara u Bg da ga pogleda, posto se i ja ne razumem toliko. Ovde u Nisu bi imao kod koga da ga odvezem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da se otera kod Gorana na Altini, to mozes da se dogovoris sa njim ovde na forumu da ga vlasnik otera tamo, ti platis i Goran ti kaze misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima nekog forumasa iz Zrenjanina da pigleda jedan auto, ja tek u subotu mogu. Hvala

 

 

 

 

 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da se ponudim.
Ove nedelje bih mogao u prepodnevnim časovima, samo.
Sa druge strane, ne znam koliko sam kompetentan obzirom da na forumu ima većih "zverki"...
Ipak, stavljam se u "službu".

sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislio sam da se ponudim.

Ove nedelje bih mogao u prepodnevnim časovima, samo.

Sa druge strane, ne znam koliko sam kompetentan obzirom da na forumu ima većih "zverki"...

Ipak, stavljam se u "službu".

 

sa TT

 

 

hvala, mogu li ovde da okacim link iki da ti poslajem na pp. Mene zanima stanje, pogledas koliko znas i naravno odsacuhes vlasnika.

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15287162/citroen-xm-21-dt

 

 

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj 2.1d bese los koliko se secam? Ako hoces u tu pricu, ja bih ti preporucio Xanti-u 1.9td a jos bolje 2.0hdi

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu, sad sam zvao vlasnika.
Mislim, vlasnik dža-bu zemljak neki.
Jbt, ne shvatam ljude. Daju oglas pa kao trka, žurba, reci, peci...
Alo, il' prodaješ il' od#ebi...
No, čućemo se kasnije, da se "dogovorimo" oko posete...



sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NemanjaLip

Pitanje je prebaceno u odgovarajucu temu, trebalo bi da ovde bude vidljivije i korisnije ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...