Jump to content
FAS Goran
Mile Punto

Pomoć >>> Pogledajte auto umesto mene... / polovne gume umesto mene

Recommended Posts

Zvao sam telefonom, kaze da su BG tablice stare a trenutno je na ST, tvrdi da je sve ispravno i u tip top stanju, osim plina koji nije atestiran, zamolio bih ako je neko vec gledao da prenese iskustva, hvala. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NemanjaLip

Druže u oglasu je naveo da je prvi vlasnik u Srbiji, odnosno da je kod njega od 2014. godine.

Ja sam registrovao Bravoa 2012. godine i prva cifra na tablici mi je bila 9, na "njegovim" je 7. Znači da je u Srbiji bio mnogo pre 2014. godine ili da to nije njegova slika!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da je to 100% tacno. Mozda je menjao tablice ili nesto slicno.

Ja sam recimo Deltu uzeo 2015-e i tablice su mi bile na 9.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, bane1321 said:

@NemanjaLip

Druže u oglasu je naveo da je prvi vlasnik u Srbiji, odnosno da je kod njega od 2014. godine.

Ja sam registrovao Bravoa 2012. godine i prva cifra na tablici mi je bila 9, na "njegovim" je 7. Znači da je u Srbiji bio mnogo pre 2014. godine ili da to nije njegova slika!

 

Prica je sledeca, reci prodavca "auto je kupljen sa placa gde ga je registrovao vlasnik na svoje ime jer je hteo auto za zenu ga ona vozi, njoj se nije svideo pa je prodat sa tim BG tablicama i posle je prebacen na ST" tako je meni receno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, potrebna mi je mala pomoć (tačnije rođaku koji simpatiše VW grupaciju :question:) od forumaša iz NS.

Ako neko može da pogleda auto sa sledećeg linka:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16327017/volkswagen-passat-b6-20tdi-highline-perf

 

94986061f948-1920x1080.thumb.jpg.5ece39a7f5eef0bc74c2b538a829ea44.jpg

 

Takođe ako neko ima proverenog majstora koji bi sa rođom pogledao auto neka ostavi broj. Na slikama izgleda pristojno,sem ovih 3kg tegova na felni :no .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MARKAN

Nepotrebno otvorena tema spojena je sa postojecom ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i svaki imao je 200 000 sa 6 ili malo više godina. 

Bilo bi nerealno  očekivati  malo kilometara za tu klasu i cenu. 

Kao i svaki imao je 200 000 sa 6 ili malo više godina. 

 

Meni bode oči motorni prostor.  Posuda za antifriz i sve ostalo  deluje  novo. 

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/21/2020 at 8:44 PM, andreja.micovic said:

Passarati :P:rofl:

 

image.thumb.png.443b5672134e767bf4da3508dfd405aa.png

 

Nešto mi nasloni za ruku na vratima i plastike za nameštanje sedišta deluju izguljeno za 200 kkm

Ne znam koliko je bitno ali fabricki PASSAT stoji ispod levog stop svetla a TDI ispod desnog gledajući otpozadi. Drugo, čini mi se da ni na jednom nema DI crveno tj. da bilo koji ima crvenim slovima bilo šta označeni pozadi i taj TDI znak je mnogo manji i skoro pa neprimetan. Ovaj sa slike je neko zalepio od prethodnog B 5.5 modela Passat. 

@MARKAN

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko blizu Frankfurta da mi pogleda neke felne? castim koliko hoce :)

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi mi neko da pogleda radio kod Pedje u Indjiji.Zapravo da proveri da li podrzava AUX funkciju.

 

radio Musa.jpg

https://www.kupujemprodajem.com/automobili-oprema/radio-cd-dvd-multimedia-za-auto/lancia-musa-cd-radio/oglas/92625444?filter_id=110419535

 

Pokusao sam da ga kontaktiram,da mi slika nalepnicu sa radija ali dzabe....izgleda da ima pametnija posla.

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen / spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lancia Musa CD radio je Blaupunkt - 7666699600 pa možeš i tako...ali ima rešenja i ako nema

 

Screenshot_20200611-142629.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Mikrolink sam kupio jedanput i nikad vise.Nikad nije radio kako treba,stalno nesto bagovao..Cak se ni na tel.NT tima niko posle nije ni javljao.

 

Ne znam sta mogu videti iz tog broja....mene konkretno zanima ovaj iz oglasa da li ima AUX funkciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turiš Blaupunkt - 7666699600 u Google i vidiš funkcije mogućnosti i to...
Koliko sam ja video na netu,teško ćeš to vidiš na izvađeno radiju

 

Screenshot_20200611-184817.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima koliko znam tri varijante Blaupunkta za Musu. Ovaj pod ovim brojem nema Aux

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,ni jedan od modela za musu nema na uređaju, ako ima izmešteni su na drugo mesto

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li itko iz Sivca, Crvenke ili Kule da mi pogleda neke felge sa gumama u Sivcu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumaši , potrebna mi je pomoć od nekoga iz Zaječara da pogleda jedan motocikl jel to zaista to ?

Ako može i da ga proba mada bi mi značilo i mišljenje običnog laika, u smislu da je to što je oglašeno.

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...