Jump to content
FAS Goran
Mile Punto

Pomoć >>> Pogledajte auto umesto mene... / polovne gume umesto mene

Recommended Posts

Drugari, hoće li netko ići skoro na otpad u Omoljicu?

Da mi pogleda i slika instrument tablu (kilometar sat)  za Grande Punta. Kaže čovek da ima belu i da je od benzinca i to je sve što zna. Slike mi ne za poslati?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razgovarao sa njim i on kao nešto traži, čujem kopa,prevrće i kaže da ima dve bele?!? Samo kaže da su od benzinca. Čudno mi je što ima čak dve jer nigde dalje nitko nema i nije i skoro neće imati!

Samo da mi je slika da ne dolazim za džaba, nije mi baš blizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon celodnevnog cimanja dobio sam sliku sa otpada. 

Tabla je od benzinca a izgleda izgrebano kao da ju je netko 10 godina nosio u džepu sa svežnjem ključeva. Doduše takva je i cena za ispravnost nisam pitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadrži staklo sa svoje a ubaci instrumente i ostalo sa te druge .

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i mislio. probat cu naci od dizela sa obrtaljkom do 6 000 okretaja ali ako ne uzet cu ovu. Benzinac ima obrtaljku do 8 000 okretaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pusti sliku da vidimo tablu!

Kod koga si nasao? Nikola ili Zeljko?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

image_29ca84c8a0d6169fc06ca0913315c56cc2

To je to. U ponedeljak je verovatno naručujem. Trebat će mi netko tko ima fiatKm, odnosno tko vraća kilometražu jer ta verovatno ima dvostruko više nego što je moj auto prešao. Ima li tko od forumaša tu alatku? Može i u pp ako netko nekog zna recimo u sremskoj mitrovici ili šidu.

Koliko se naplaćuje taj poslić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvezdo pre nego je kupis nadji nekoga ko zna da vraca kilometrazu kako treba , mislim da na fiatKm se samo podize kilometraza a da se tabla ne zajebe - to ti je moj savet. vracanje se radi sa necim drugim a da tabla ostane funkcionalna i ispravna, to je problem kod svih FIATA ili je teraj tako sa tom km.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, bole-stilo.jtd said:

zvezdo pre nego je kupis nadji nekoga ko zna da vraca kilometrazu kako treba , mislim da na fiatKm se samo podize kilometraza a da se tabla ne zajebe - to ti je moj savet. vracanje se radi sa necim drugim a da tabla ostane funkcionalna i ispravna, to je problem kod svih FIATA ili je teraj tako sa tom km.

sa MES om se može samo podizati dok sa fiatkm može i spuštati. Ali SAMO na ins tabli.

u svakom slučaju ću još proveriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro pokusano spustanje na abarth satu i sat se zajebao , radi ali brljavi i mali ekrancici ne rade sada - licno video , e sad ja sam na mom podigao km isto abarth sat zamenjen za satom za dizel bez problema uradio proxi i sve radi ekstra - to ti kazem , ali ima ovde strucnijih ljudi pa ce se oni valjda javiti. moj elektricar i ako ima sve te programe spustanje km ne radi zbog toga nikome na nijednom fiatu. ja sam samo cuo da je to problem kao kod stilo navi kad gazis program , na svakih par uradjenih uredjaja jedan zaglupi a svi radjeni sa istim cd-om --- nema prvila i posle moze u djubre ili za delove. sve ovo kazem drugarski .......... ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam kada sam menjao sat zbog one glupe greške brke lamp fail...rečeno mi je da km može da se podigne ali ne i da se spusti na satu. E sad ne znam. Sreća pa sam uzeo sat koji je imao manje km nego na moj pa smo je samo podigli tamo gde je trebalo. Tako je meni tad rečeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/4/2016 at 7:52 PM, Zvezdo said:

Nakon celodnevnog cimanja dobio sam sliku sa otpada. 

Tabla je od benzinca a izgleda izgrebano kao da ju je netko 10 godina nosio u džepu sa svežnjem ključeva. Doduše takva je i cena za ispravnost nisam pitao.

 

Znao sam da je prevara. Ne postoji otpad koji nema Viber :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko iz Loznice, trebala bi mi pomoc oko jednog auta, pa ako ima neka se javi PP. Unapred zahvalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima nekog na forumu ko je sa Zvezdare ili neko ko ide na tu stranu, a da ima viska petnaestak minuta, da pogleda jedan auto, brat mi se interesuje, pa da ne potezemo na nevidjeno 200km...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio bih HP EliteBook 2430p

prodaje ga neko iz Novog Sada oglas na K.P. http://www.kupujemprodajem.com/HP-EliteBook-2430p-32213214-oglas.htm?filter_id=71517725

Ali me muci sto nema ni jednu ocenu,pa moze biti neka prevara.

Znaci neko ako moze ode vidi da li zaista postoji laptop....ako ima novca moze i kupiti i poslati meni. Ja cu se naravno oduziti...

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki kolega iz Sapca i iz Valjeva, ako je raspolozen da pogleda nesto za mene? Nije auto, nisu ni gume, ali je nesto slicno :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima, viddeh ovu temu pa rekoh ako ima nekog ko bi zeleo da mi pomogne. Hocu da uzmem Stila jer sam se zaljubio u auto, to mi je prvi auto i nemam iskustva pri kupovini. Jedan oglas koji mi se dopa je u Nisu pa me zanima jel bi mogao neko da baci pogled? Da ne odem i kupim auto na sminku posto novac koji imam nije lako stecen iskreno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...