Jump to content
FAS Goran
Mile Punto

Pomoć >>> Pogledajte auto umesto mene... / polovne gume umesto mene

Recommended Posts

E ovako drugari, zanima me da li ima neko iz Kragujevca da pogleda jedan auto koji planiram kupiti, po mogucstvu da bude neko ko se razume koliko toliko u auta?

Zahvaljujem unapred na pomoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4811540/volkswagen_golf_2_18_benzin/ Evo ga oglas, pa bi bilo najbolje nazvati i pitati gde je i sta je. Meni je malo sumljiv auto jer se previse sija za svoje godine, a i trebalo bi obratiti paznju na legalnost. Meni se auto ovako sa slike svidja ali mi je preveliki rizik da zapucam toliki put da bi video da nije to to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj auto se nalazi u naselju Erdec.To ti je naselje poznato kao svercerski kraj za automobile.Videcu  sutra,prekosutra da odem i pogledam.Samo mi je mutan nesto oko godista, '88 godine koliko znam stakla na prednjm vratima su bila iz dva dela,imala takozvane leptire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

88 god je prelazna za stakla tako da to nije merodavno, nego mi se nesto previse sija, da nije prekucan majku mu.... U svakom slucaju hvala ti unapred na pomoci, ja nisam ni planirao da idem pre ponedeljka da gledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da li sam pogodio mesto za post :blushing: , pa ako sam pogresio ne zamerite.Kolega sa posla je zainteresovan za dva Punta sa sajta polovni automobili, pa pošto sam član, reko da vas priupitam da li je neko gledao iste ili nešto zna o ova dva automobila.

 

zz401.jpg

 

zz402.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas4544804/fiat_punto_hgt/

 

Ako neko zna nešto neka napiše :help:. Unapred HVALA !!!

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz mog ugla  gledanja crni je bolji auto i sa daleko realnijom kilometrazom a enterijer mu je sacuvaniji sto znaci ili da je zuti vise presao ili da je crni cuvan i pazen auto.

To sto ima loznicke table ne treba da vas odbija jer loznicki SUP je jedan od najrigoroznijih u drzavi i imao sam priliku da tamo prevodi par automobila i to je strasno kakve oni provere vrse sto je dobro jer ste sigurniji u legalnost automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i  na njemu svercerska fora sa prebacivanjem donjeg dela sedista sa levog na desno i obrnuto. Nije realno da se oba sedista pohabala sa unutrasnjih strana. Inace solidno izgleda za te pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj glas ide crnom ... ovaj zuti bas deluje umorno, na prve dve slike mi deluje kao da je hauba farbana, volan je mozda menjan izgleda bas novo, rucica menjaca ako se ne varam sa dizela ... sedista su pomalo pocepana, vufer izgleda kao da je cuvao prasice u gepeku ... fali cep na braniku, kilometraza verovatno nije tacna

Nema digitalnu automatsku klimu, kao sto pise, fabricka navigacija je neupotrebljiva u nasoj zemlji, nema ksenone sa projektorima, vec obicne zelene ksenone sa fabrickim socivima.

 

 

dok crni deluje utegnutije, kilometraza realna, a ima i zimske gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi tu....glas za crnog,kao sto kaze beli.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel jos uvek postoje ljudi koji ocekuju da auto star 13 godina nema farbarije na sebi? :laughing:

To sto auto stoji ne mora da znaci da je los nego je tesko prodati i Punto 1,9 JTD zbog registracije a kamoli 1,8 HGT sa 133ks a to je mali ghradski auto koji se prodaje lepo samo sa 1,2 motorima.

Imam i ja prelepo sacuvanih automobila koji stoje po 4-5 meseci  i onda se neki pitaju sta mu fali  a ne fali mu nista  nego neki bi da ga kupe ali po ceni nizoj nego u inostranstvu i zato stoji.

Kod ovih motora treba proveriti varijator  jer nije bas ni jeftin na ovu cenu automobila. Naime nije isto kad das 200 i kusur eura za auto od 1700 eura i kad dajes tu istu sumu za auto od  npr. 8000 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žutog sam video 3x u poslednje 2 nedelje. Idem u tu Intezu na Čukaricu da uplaćujem pazar i što reče kolega DragaUS mislim da se nije pomerio s parkinga. Kad sledeći put budem opet išao baš ću da ga pogledam malo detaljnije spolja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na žutom deluje farban prednji branik, a ako mislimo svi na isti, to je onaj što je imao git na prednjem braniku ili krilu, predstavljan na forumu pre nekih pola godine-godinu? 

Crni je nekada koliko se sećam bio u Bg-u, ako je to taj, sećam se dobrog primerka sa oglasa baš sa ovim Rial felnama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradi i za mene par slika... Ali ne Punta  :)

Ti bi verovatno sliku dve prelepe bankarke koje rade u toj ekspozituri. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi se svima zahvalio na postovima u svoje ime, kao i ime svog kolege. Puno ste pomogli, naročito u vezi žutog Punta koji je i meni ruku na srce od negde bio poznat, mada nisam bio siguran

 

HVALA na pomoći :unworthy: :unworthy: :thumbup::cheers:

 

a slike bankarki slobodno okačite !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban mi je neko iz Jagodine ko bi hteo  da mi pre kupovine pogleda gume koje sam nasao na oglasu .

 

zzqw003.jpg

http://www.polovniautomobili.com/gume/6775904/sava-18565-r15-zimska

 

Meni daluju ok ali ipak dok se ne vidi uzivo ???? ne znam ni sam 

Takodje bih zamolio ostale clanove da mi daju neki savet , misljenje , jel vam ovo deluje ok , stanje , cena itd. itd.

 

P.S Mozda vec postoji neka slicna tema a ako ne mislim da je ovo jedan dobar nacin da ako nekome bilo sta zatreba , pa cak i da nema veze sa autom u nekom drugom mestu ima nekog ko bi mogao da vidi , raspita se eventualno o prodavcu ( ili prevarantu ) i na neki nacin pomogne koliko je u mogucnosti.

Evo meni je trenutno potrebna takva vrsta pomoci ali sam takodje spreman da u bilo kom trenutku pomognem svakome od vas ukoliko vam bilo sta zatreba iz Leskovca .

Edited by neshaoct
spojeno & dodat printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zemljak,covek se bavi prodajom guma i felni,pogledaj sve njegove oglase na Pol aut..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...