Jump to content
FAS Goran
nemanjas

HAARP?

Recommended Posts

Majkl Kirbi je ponudio pomoć (Rusi ga preduhitrili i doneli već sve) Srbiji. Posle bezrezervne moralne pomoći i nekih verbalnih budalaština UPUTIO SE U MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE I PREGOVARAO O DONACIJI SEMENA ZA UZGOJ RATARSKIH KULTURA I DRUGIM VIDOVIMA POMOĆI POLJOPRIVREDI ! ! ! !

 

Prosečno inteligentnom je ovde jasno da se radi o GMO (i ko zna šta još) samo na podli, tipično američki način.

 

1. Ništa nije bilo slučajno u proteklih 7 dana.

 

2. Ako je bilo slučajno onda je ovaj kao slučajno ubo pravi momenat.

 

Što bi voleo da nisam u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost,u pravu si. Ja sam pa skoro ubedjen da je ovo sve namesteno,tj,da su pusti Ameri sve ovo napravili. Kako ne znam,ali sam ubedjen u to. A sve zbog ne uvodjenja sankcija Rusiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ beli_Punto

Ja bi otišao da slikam samo kada bi neko mogao da potvrdi lokaciju.

Edited by Branko

Share this post


Link to post
Share on other sites

e a zamislite pricu da su se ameri navodno naljutili sto smo prihvatili pomoc od rusije od nekoliko desetina rusa,a inace su ameri planirali da posalju 20000 njihovih marinaca da pomognu srbiji.

pa tacno bi ih narod pobacao u vodu.

Edited by nemanjas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne smeju oni da dodju. Nema sanse narod bi ih rasturio.

 

Pogrešno je poistovećivati narod sa svojim ličnim ubedjenjem.

U akciji spašavanja u Obrenovcu je učestvovalo oko 100 hrvatskih vojnika i oficira. Zašto njih niko nije napao? Zato što srećom većina stanovnika ove divne zemlje nema šovinističke stavove, stavove koji inače preovladjuju samo na internetu. U stvarnom životu, zahvalnost se mnogo češće iskazuje, na sreću svih nas.

Tako da na tvoju nesreću, američki vojnici bi ovde, kao i hrvatski, bili dočekani sa zahvalnošću što su pritekli u pomoć, nikako drugačije.

Sve ovo ti piše osoba koja je učestvovala u ratu, koja je vernik, patriota. Znam sve rodoljubive, pre svega četničke pesme da otpevam bez greške. Celu svoju mladost na zidu sobe sam držao srpsku trobojku, sa dvoglavim orlom i krunom i kao maloletnik učestvovao u svim mitinzima protiv grozota tadašnjeg našeg režima. Takodje, ja sam osoba koja se trudi da patriotski kupuje samo domaću robu kada god je to primenljivo. Plaćam sve svoje poreze i obaveze bez izuzetka, i trudim se da širim ugled Srbije u svetu.

Ne razumem takve šovinističke stavove a trči se na svaku projekciju američkog filma, nose se iphone telefoni i ostali primeri takvog glupog ponašanja. Tj, klasičan sebičluk, odluka da širiš mržnju i da isključivo sebično gledaš lične potrebe.

Takodje, ovaj divan narod i srpska zemlja, čiji ugled rušiš takvim pisanjem i svojim kukavičkim stavovima punim mržnje je zaslužan za najveće spašavanje američkih vojnika iza neprijateljkih linija tokom njihove istorije.

Taj dogadjaj se i dalje obležava, i skoro je o tome u Americi napisana knjiga.

cxcb45000.jpg  cxcb45001.jpg

http://sh.m.wikipedia.org/wiki/Operacija_Vazdu%C5%A1ni_most

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Operation_Halyard#Rescue_of_American_airmen

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno ne znam da su hrvati ucestvovali u spasavanju obrenovca.

 

nasa mrznja prema amerikancima  nije od pre 100 god nego od 1999 god.

 sve ove nepogode suse i nenormalno velike temperature sto ce da budu verujem da oni stoje iza toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu, učestvovali su hrvatski vojnici sa sve njihovim uniformama i obeležjima. Ima brdo vesti o tome pa sam pogrešno protumačio da ih je bilo 100. Izvinjavam se na tome. Bili su, ali ne u tom broju nego specijalizovani tim za valjda ispupavanje vode.

Poenta da i pored njihovih uniformi nisu bili iskidani od strane "naroda" ili bačeni u vodu nego smo valjda svi zahvalni na pomoći?

Evo vesti:

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/467036/Ovako-je-evropska-komesarka-videla-Obrenovac-i-Hrvate-koji-mu-pomazu

na Georgieva ✔ @KGeorgievaEU
Follow
Meeting #Croatia troops aiding #Serbia at obrenovac #poplave floods - more #EU solidarity!

cxcb45002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo nisam kukavica I sovinista. Drugo ovu zemlju sam branio i branicu u svakom trenutku i na svakom koraku. Trece cast i ponos ove zemlje tezim svima a natocito u inostranstu da pokazem. Cetvrto americku kinematografiju ne cenim I ne trcim za nihovim filmovima. Peto nosim samsung I nokiu. Sesto srpsku trobojku sam sigurno vise puta nosio i istu pozdravljao i gledao nego vecina zajedno ovde , ne zeleci nikoga da uvredim. Sedmo nijednu cetnicku pesmu ne znam napamet I ne vidim zasto je to parametar da neko voli ili ne svoju zemlju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@branko

Kako braniš Srbiju? Tako što javno i na veoma posećenom forumu širiš dezinformaciju da bi srpski narod "rasturio" američke vojnike da su došli u Obrenovac u misiju spašavanja tog istog naroda?

Objasni mi molim te logiku. Koliko god se trudio ne vidim kako se Srbija brani širenjem takvih ličnih stavova i predstavljanjem istih kao da je stav srpskog naroda.

Na stranu, iako veoma važno, napad na misiju spasilaca bi bio kukavički i teroristički čin. Čin za svaku osudu, čin koga bi se pokoljenja tog istog srpskog naroda stidela, čin koji bi išao na ruku samo onima koji mrze Srbiju, kriminalcima i tajkunima. Čin, koji se nikako ne može dovesti u vezu sa rodoljubivim srpskim narodom.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i to sto su oni dosli je verovatno politicki da svet vidi kako su hrvati dobri dosli srbiji da pomognu.

 

e branko ovo sedmo ti ne valja nije valjda da ne znas ni jednu pesmu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni koji me znaju znaju i kako i koliko sam je branio. A ne branim je sigurno učenjem cetnickih pesama napamet i drzanjem zastave na zidu sobe. Da li sam ja pozvao nego ovde da napada spasilacke misije, a sta ti znaš o tim misijama i kako ti znaš da ih niko nebi napao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago vama pametnima ... ostavite tastaturu pa idite svi zajedno uradite nesto korisno za ovu drzavu ...

Sto se tice amera, secam se da nas 99 nisu bas stedeli i bili su milosrdni ... bas pravi andjeli!

Secam se da su ih i u Batajnici pljuvali i govorili im da idu kuci, na onom aeromitingu, doduse to nije moglo da se procita u novinama, ali uvek se nadju infornacije ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ti ne branis Srbiju takvim pisanjem, divana ta americka vojska. Sve svoje vojnike iz svoje baze na Kosovu i sve raspolozive masine poslali u pomoć Obrenivcu i Srbiji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste vi likovi...prepirete se totalno bezveze.

A sto se tice Amera,da su dosli,niko ih vise nikada ne istera odavde,tako da je bolje sto nisu dosli.

Razorili su na 99 ,razorili na sada,bar ja verujem u to,razarace nas opet jer im ocigledno opasno smetamo. Nikada nam nece biti prijatelji niti su nam ikada bili. Daleko im lepa kuca i ne trebali nam nikad.

I sada,mislim da je jako bitno za nasu zemlju,da sto manje pomoci od njih uzmemo,jer ce nam sve to na nos izaci. Bicemo njihovi robovi,kao sto i sada jesmo,samo vecina nas to ne vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma batalite price, ko je bre kome prijatelj!? Dobro je poznato da vlada samo Interes! Nema nama nista bez nas samih! A i sami smo sebi dovljni za sve dobro i.lose sto nas snalazi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma batalite price, ko je bre kome prijatelj!? Dobro je poznato da vlada samo Interes! Nema nama nista bez nas samih! A i sami smo sebi dovljni za sve dobro i.lose sto nas snalazi :)

Ovo si dobro rekao. Nije mi poznat drugi primer takve razjedinjenosti naroda, istok ili zapad, kao kod nas. To nas je koštalo mnogo puta kroz istoriju i nastavlja da nas košta.

Šteta.... Šta drugo reći.

Svi smo odrasli na američkoj kulturi. Nekada je bar bilo domaćeg programa, današnja deca odrastaju maltene isključivo uz zapadnu kulturu a u odredjenim slojevima društva se predstavlja patriotizmom ako više voliš Rusiju od Srbije. Paradoks... Sukob u glavi te dečice u najavi...

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha čitam komentare na blicu o haarpu, i najzad neki normalni komentari da se pročitaju...

Jedan se raspisao i grebe sve postovaoce haarp-a i tvrdi da haarp služi za navodjenje prekookenaskih brodova u okolini Barajeva. A jedan poštovaoc i što veruje u haarp ga mrtav ozbiljan pita: "A gde si ti video prekookeanske brodove u Vraniću?" haha. Toliko o inteligenciji pojedinih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijedan. Smradovi sa blica ili sporo ili nikako ne objavljuju komentare. Da se može komentarisati tamo, verujem da bih bio poprilično aktivan. :)

Ali ozbiljno, ti si beli malo dete sa tvojim stavovima kakvih tamo ima. Ti bi tamo bio jedan od opuštenih i liberalnih... Haha

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre meni ovo dodje kao banja ... skroz opusteno, malo se zanesem sa pisanjem kad mi dirate bracu Ruse, ali nisam zlopamtilo, posle par minuta zaboravim ;)

I ne znam kakve frustracije covek treba da ima da bi komentarisao po kuriru i blitzu ... pa oni se posvadjaju oko saveta za pranje auta, a ne oko ozbiljnijih tema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...