Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo ostavljam ti mail 

 

redakcija@potrosackisavetnik.com

 

Nemoj da se ustrucavas da ih kontaktiras, ekipa je super, izacice ti u suret sigurno.

 

Nema potrebe da gubi vreme na to, samo treba da prijavi štetu i to je sve. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo potrosacki savetnik nema nikakve veze sa osiguravajucim kucama,

drugo, u ovom slucaju bi mu vise pomogla Isidora Bjelica :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ce mu potrosacki savetnik?Koje pravo kao potrosaca mu je uskraceno?Ako osiguravajuce drustvo ne ispuni svoju ugovornu obavezu,tek onda,mozda,ali i to kao poslednju instancu.Za sad nema ama bas nikakvih osnova da se njima obraca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Potrošačkom savetniku će mu reći isto. PRVO zatraži svoja prava, pa tek kada ih ne ostvari oni mogu da pokušaju da pomognu. 

 

@Sesirdzija

Ne izazivaj problem tamo gde ga (još uvek) nema. Malo li je čoveku na njegovu muku da ga još pališ na ovaj način?! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugovorom je jasno definisano da njegovo kasko osiguranje pokriva svu nastalu stetu i sta god pokusali na kraju ce morati da isplate. Jedini je problem sto ce biti neverovatno veliki broj isplata i sto ce se na njih cekati neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce sve biti uredu, ipak je ovo veoma velikih razmera da bi ti rekli , e pa sto nisi imao hermeticku garazu ne moze,  tj da nadju neku zezanciju da ne isplate.

Srecno i izvestavaj nas kad mognes. Drago mi je da ste vi kao porodica zajedno  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Potrošačkom savetniku će mu reći isto. PRVO zatraži svoja prava, pa tek kada ih ne ostvari oni mogu da pokušaju da pomognu. 

 

@Sesirdzija

Ne izazivaj problem tamo gde ga (još uvek) nema. Malo li je čoveku na njegovu muku da ga još pališ na ovaj način?! 

 

Ne palim ja njega, daj molim te kontrolisi se sta pises. Ja sam ostavio kome da se javi jer zelim coveku da saopsit kako sve moze i kome sve da se obrati. 

Ne znam tacni neko je rekao da Potrosacki savetnik nije zaduzen za to. Pogladaje prilog pa onda hvalite osiguravajuce kuce

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je isto kao da je ostavio upaljeno vozilo i otisao do trafike. Naravno da nece da mu isplate osiguranje, njih ne zanima kako je do kradje doslo tj na koji nacin je lopov dosao do vozila, bitno je da je kljuc bio u bravi . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne palim ja njega, daj molim te kontrolisi se sta pises. Ja sam ostavio kome da se javi jer zelim coveku da saopsit kako sve moze i kome sve da se obrati. 

 

Prvo, ti se kontroliši šta pišeš jer širiš pometnju bez razloga. Govoriš "ne slušaj njih ja sam najpametniji", a to nije rečnik i stav koji se ovde toleriše ;)

 

Drugo, niko nije osporio tvoje pisanje, već samo upućujemo čoveka na redosled procedure koju mora da ispoštuje, a koja je i u ovom snimku koji si postavio takođe ispoštovana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sesirdzija jel ti prvo udjes u kola pa upalis motor, ili kroz suvozacev prozor palis auto, a posle ulazis na zadnja vrata i preko sedista

.. ti se vodis onom vojnickom " sto prosto, kad moze slozeno " ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sesirdzija jel ti prvo udjes u kola pa upalis motor, ili kroz suvozacev prozor palis auto, a posle ulazis na zadnja vrata i preko sedista

.. ti se vodis onom vojnickom " sto prosto, kad moze slozeno " ...

 

Jel ti prvo razmislis pre nego nesto napises. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom razmisljam, ali sad idem tvojom metodom i vidis da uspevam ;)

Sta ce biti ako se on obrati potrosackom savetniku, a osiguravajuca kuca sprema da mu isplati stetu ... ko je onda lud ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel cita neko postove ili bi samo da se raspravljate. Lepo sam napisao: "Predpostavljam da ce osiguravajuce kuce poceti da traze razne sitnice da otkace ljude"  .... ako bude problema nek im se javi a ako ne bude nece im se ni javljati. Sta je tu problem.

Edited by Sesirdzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa problem je u tome što to tek sada tako kažeš, tj. da ih kontaktira tek ako bude imao problema... U 3, 4 tvoja posta deluje kao da ga huškaš da ih odmah zove. Ja sam barem tako shvatio, a verujem i većina ovde. Možda ti to i nije bila namera, ali meni je tako delovalo iz tvojih postova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

....informacije su sledeće:Zvao sam prijavu štete u NS i kad sam izgovorio ime , prezime i grad kontakt osoba sa druge strane mi odmah reče adresu..možda je odmah gledao u info sistem a možda već imaju spisak potencijalnih šteta...onda su me uputili na filijalu Novi Beograd..pozvao sam i njih i rekli su mi da donesem saobraćajnu,ugovor i  da slikam vozilo i dodjem da podnesem prijavu.....pošto još par dana ne mogu da priđem garaži ,sačekaću da se voda povuče, slikati auto u garaži (neću ga vaditi iz garaže) i ići ću da podnesem prijavu..pa javljam za dalje

poz

ps: kad sam naglasio da je ugovor u autu i da je mokar bilo je nešto u stilu "pa dobro naćićemo i mi samo nam je lakše kad znamo broj ugovora"-a onaj u NS mi izgovori adresu u sekundi??!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj savjet...a i neko ranije rece, ne vadi auto iz garaze niti ga pomjeraj sve dok sve ne bude gotovo da posle ne bude da ti dodatno prave problem i izmisljaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče nesrećnog zubara sa snimka, na žalost neće dobiti ni dinara od osiguranja jer je sam kriv za krađu. Bukvalno je lopovu dao auto. Ni jedna osiguravajuća kuća neće snositi tu odgovornost. Štaviše u mom ugovoru lepo piše da ne priznaju krađu ako nakon krađe ne dostavim i oba originalna ključa od vozila. Time umanjuju svoj rizik pokušaja prevare osiguranja.

Poplava je nešto drugo i tu nema bojazni niti od prevare osiguranja niti od neisplaćivanja štete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...