Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ovaj auto je lep :D hah neka te dugo i dobro sluzi :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sijaju lepo za dve diode! 700din.sam platio obe,kad vidim kako sija nije mi zao :D

Dve bre,ozbiljno :D! Na brzaka sam ih postavlja pa se nisam setio da slikam ni njih ni kutijicu :/!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontaktiraj sajt,ja sam pomoću njih našao broj jednog prodavca

Послато са LG-P768 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo ozivim temu :D! Juce sam odradio letvu volana i ujedno ocistio egr ventil i onaj senzor do njega, mislim da je to Map senzor. Egr ventil je bas bas bio prljav mada ni senzor nije bio puno bolji. Auto sada puno lepse radi, cak mi se cini i da lepse pali :D! I na gasu je osetljiviji dosta nego pre. Hmm mozda sam i ja utripovao ali proverice i drugari danas, malo ce da ga oslusnu :)! Sto se tice letve volana moja je imala malo lufta u desnoj cauri i to bi uglavnom ja po nekad cuo tako da sam to resio juce i jos sam pod utiskom. Kao da sam seo u drugog stila, znaci totalno drugi osecaj, nema nista da susne ili nesto. Koga god sam vozio pre pricali bi da je exta utegnut ali ljudi ovo sad kako je ja ne verujem. Jos me drzi taj utisak, bukvalno kao da sam seo u drugi nov auto :D! Haha posle toga sam malo morao da se vozikam po gradu koji krug, da se malo opustim. Haha

Na ovu letvu sam dobio 6 meseci garanciju. Tako da sam za to vreme miran a za posle hmm menjacemo opet :D

Edited by MilanStilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep stilo!

Reci mi gde si radio čišćenje?
Ja kod mene iskreno nemam pojma u kakvom je stanju EGR.
Plašim se da sam petljam oko toga.
Auto ne dimi ali nikad se ne zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep stilo!

Reci mi gde si radio čišćenje?

Ja kod mene iskreno nemam pojma u kakvom je stanju EGR.

Plašim se da sam petljam oko toga.

Auto ne dimi ali nikad se ne zna.

Veruj mi da ni meni nije dimio cak nije ni gresku izbaciva a bas je lepo i tiho radio, medjutim sad je jos lepsi i tisi rad. Bas lepo i tiho radi. Radio mi je jedan majstor ovde iz Gornjeg Milanovca. Ne znam odakle si ti? :) p.s mozes i sam da uradis, nije neka filozofija. Meni je sad ovo vreme hladnije pa nisam mogao da se mrznem. Inace na leto ponavljam ciscenje ali sam :D

Odlicno .:) Gde si radio, da idem i ja da ocistim EGR posto mi je verovatno prljav? :D

Bane, ciscenje mi je odradio Bojan, gore kod salona Vucko ima radnju. 1000 din. je ciscenje egr-a i map senzora.

Sto se tice cena delova a i ruku po meni je vise nego korektan. Mozda uzmem pragove ako mi nadje u boji auta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JTD-ovci, blokirajte to go*no od EGR :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...