Jump to content
FAS Goran
pavaobg

Fiat 500L - LED sijalice u pozicije (DLR)

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, skoro sam se uclanio (iako vozim Corsu, imam i Stila u porodici), interesuje me da li ima neko tih w5/21w xenon look sijalica t20 odnosno, ja istu muku mucim sa Corsinim dnevnim svetlom kao i vi na 500L :D Hteo bih da kupim pa ako ima neko ili zna gde mogu bio bih mu zahvalan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako mi nesigurno sijalice iz Kine slati :D Em sto cekam 40 dana em ne znam hoce mi stici citave i ispravne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceo svet narucuje a tebi nesigurne? Meni stigla xenon neispravna, kaze covek iseci gornju debelu zicu slikaj i posalji email. Za 12 dana dobio novu sa 2 gratis 5W i izvinjenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmete vas nekoliko 10 komada i košta smešno

http://www.aliexpress.com/item/580-7443-W21-5W-T20-Natural-Blue-Glass-12V-21-5W-W3x16q-Double-Filament-Super-White/1770473027.html

 

15 dolara pet setova umesto 8-10 dolara jedan set.

Ja bih preporučio da dvojca ili trojca podele nabavku da svakome ostane jedna ili dve za rezervu.

 

Sijalice su generalno ok. Žoržove i moje rade i dalje. Jedino sam imao peh sa jednom jer je ispala iz ležišta. Sigurno sam mogao da namestim žice kako treba pa bi i ona stajala, ali mi bilo lakše da stavim drugu.

 

Momenat koji se meni ne dopada je da kada gleaš auto na parkngu vidi se da je sijalica plava. Far bude plavičast. Lek za to su LED sijalice ali njih naći, da su Canbus i da rade i da koštaju razumno je sizifov posao.

Fiatov Canbus je baš osetljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze, samo mi reci gde ti pise to da je 15 dolara 5 setova? Ja kad stavim kolicinu on poveca i cenu :) A dobro nek se plavi, bitno mi je da lepo sijaju... A LED da valjaju nemaju ispod 50e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urekao si mi sijalicu. :laughing:

 

Jutros crkla jedna DLR, a vlakno za poziciju radi i dalje. Menjam popodne. Radila je godinu dana, sa mnogo plaljenja i gašenja skoro svaki dan, tako da sam zadovoljan trajnošću.

 

Link koji sam ti okačio je 15$ set od 10komada. Tako sam i ja kupio i ista je bila cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tu cenu je kvalitet dobar :D Nista videcu ako neko hoce po pola nek se javi, ako ne pokusacu sam da narucim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko našao neku LED varijantu, a još i da radi :) gledam po alliexpres-u i ebay-u ima svega, ali nisam našao nešto što uliva poverenje...

Edited by etibor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte se puno nadati za LED varijantu za L-a, a bez greške...

Ovo je alternativa i svetli izraziti bela a i sa dva vlakna;

 

vrqjgt.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovo je slicno onima sa Alija, ove konkretno nasao u Engleskoj. Uzivo, Nemam nikakav sajt nazalost ili nesto tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎14‎/‎06‎/‎2014 at 1:10 PM, Mickey1 said:

photo_2.jpg photo_3.jpg

photo_1.jpg photo_5.jpg
 
Meni bas dobro izgleda, bas belo svetli...
vidi se razlika na slikama- kako je klasincna sijalca jadno zuta!!! :laughing:

poslednja fotka je na "dimingu", sa ukljucenim oboranim svetlima...

izvini,sa "zuckastim"svetlima meni je lepshi fikus.

plus po magli "zuckasta" imaju jachi efekat.

On ‎22‎/‎06‎/‎2015 at 6:15 PM, Zhorz said:

Ceo svet narucuje a tebi nesigurne? Meni stigla xenon neispravna, kaze covek iseci gornju debelu zicu slikaj i posalji email. Za 12 dana dobio novu sa 2 gratis 5W i izvinjenje

zato naruchuj preko: Amazon.de ili Amazon.com

pazi da barem poshtarina (onaj ko shalje ) bude preko Amazona,  ako proizvod ne prodaje Amazon.

 

Edited by lapobb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...