Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
French Connection

Ukraden Yugo u Subotici

Recommended Posts

U toku noci 07.05.2014 u Subotici u naselju Mali Bajmok, jednom komsiji je ukraden crveni Yugo, auto je imao krovni nosac I zatamnjena stop svetla. sve ostalo kao I svaki drugi yugo. Covek je prijavio kradju. Ukoliko neko primeti nesto slicno,moli se da javi na broj    

0611331277   .

Reg. oznake su bile               SU 008 LZ

 

5058381208_c47c65f59c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zna se ko ga je ukrao, a inace je bio ukraden ispred kuce, covek je radio nesto u garazi I ostavio auto ispred. Inace covek zivi par ulica dalje od mene, I ne pamtim kada se tako nesto desilo u kraju. Moje prve komsije, kuca do kuce, su inace rodbina sa covekom kome je auto ukraden,pa I ja sam za sve saznao preko njih. A da je auto pronadjen sam saznao kada sam se danas vozio po gradu,I video coveka u autu kako ga slepaju. Koliko sam ja saznao, kada su ga ukrali zaputili su se sa autom negde prema Palicu, I na palickom putu, iza druge kasarne, (suboticani znaju) koja je napustena, ima neki prolaz I kanal, I valjda kako su tuda prolazili,sleteli su u kanal, I nisu mogli da izvuku auto,pa je tamo ostao. Dok ga policija nije pronasla. Koliko sam video u prolazu, auto je u komadu, fali prednja tablica, i blatobran je ostecen.

Ali je barem nadjen, da nisu sleteli u kanal verovatno ga ne bi ni nasli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bio kljuc u autu, auto je bio zakljucan ispred kuce.Jos je covek izvadio i saobracajnu kako je rekla komsinica,jer je auto ostavio napolju.Sva sreca,barem nisu imali dokumenta od auta.I da, kaze da su pokidali zice, tako su ga samo mogli upaliti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par godina u Smederevu klinci 8 razred ukradu ficu ispred kapije, videli kljuc i seli 2 decaka i devojcica unutra da se provozaju, fica se slupa jedan mali pogine, a drugi se povredjen sakrije u blizini i kasnije ga nadje policija, posle je on rekao da je kljuc bio u autu i vlasnik potvrdio i nisam siguran da li je kaznjen novcano ili je vlasnik morao u zatvor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovog Yuga sa početka teme - to se neko provozao i onda ga gurnuo u kanal, imao je čovek sreće. Meni su pre skoro četiri godine ukrali takođe Yuga i nikad ga više nisam video. Rasturen u delove verovatno. To je razlog broj jedan za većinu krađa starijih automobila.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da mislis prvi put u smislu da su oterali auto jer Mali Bajmok koliko ja znam prednjaci po napadima lopova u Subotici. Jedno vreme se svake noci desavala minimum jedna kradja, komsiji tu par kuca dalje su obili Yuga i samo seli i pusili cigare u njemu... Komsiji pored mene su dolazili 3 puta u jednom danu da obijaju kucu... Dva puta smo ga uhvatili na delu ali uspeo je da pobegne... Od jedne kevine prijateljice, muz je navatao lopova (inace dosao po drugi put) i posto zna kako to ide u nasoj drzavi, nije se mucio da prijavljuje nego su ga on i njegova tri sina dobro nalemali i bacili negde u njive nesto tipa 10km od Subotice :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, kradje auta nisu toliko ucestale hvala Bogu, poslednji slican slucaj kradje je bio pre desetak godina,kada su mom komsiji,kuca do kuce, pored mene, ukrali isto juga, iz garaze!!! Ali je I on imao srece pa je novosadska policija pronasla auto kod nekog svercera u Novom Sadu,koji je auto spremao za pijacu. A inace sitne kradje, tipa obijanje auta itd, su se desavale. prosle godine komsiji koji se bavi uvozom auta, u dvoristu obili auto,i ukrali akumulator I radio izvadili. Nedugo posle toga komsiji pored mene, koji je na samom cosku isto obili auto usred noci,izvadili radio I ukrali jos neke stvari, ali je njih posle koji dan uhvatila policija, naravno u pitanju su bili maloletni pripadnici jedne nacionalne manjine koji su (cast izuzecima,koji su posteni) zasticeni kao beli medvedi. I zato I ima kradja. A tu im je I lako, noviji deo Malog Bajmoka je na samom obodu grada,iza I okolo su njive, znaci izadju iz ovih ulica u kojima su "operisali" izadju na Batinsku, a iza te ulice su njive...I niko ih ne moze videti leti u kukuruzu,pogotovo nocu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...