Jump to content
FAS Goran
marko.jovanovic

Neos Marmaras - preporuka za smeštaj

Recommended Posts

Drugari, pomagajte.

Treba mi preporuka za smeštaj u Neos Marmarasu na Sitoniji. Bili smo prošlog leta 2 puta sa klincem i mnogo nam se svidelo. Kada si sa detetom, skroz ti se promene prioriteti. Bitno ti je da imaš sve na dohvat ruke, da ima prirodne hladovine na plaži, naravno da je more čisto itd.

Da skratim, treba nam studio ili apartman, blizu stadiona, tj što bliže gradskoj plaži, da nije u brdu u 3 pm. Idemo klinja od 2 i nešto godine, moja draga i ja. Može i direktan kontakt, ili preko bookinga, ili preko naših agencija.

Znam da je tamo smeštaj uglavnom krš, tesne sobe, kuhinja površine 0,5m2, dosta puta nema ni krštenog ormara u apartmanu, pa stvari držiš u koferu.

Bili smo u vili Sisi, kod gazda Janisa (uokvireno crvenim).

Janis.jpg

Smeštaj je krš, bili smo u studiju (čitaj opis od malo pre), ali je pozitivno što smo bili u prizemlju i celo "dvorište" je bilo naše, pa je mali mogao neometano da divlja i maltretira ceo komšiluk :D, i bio je bezbedan. Naravno, sve je šarmirao, i svi su hteli da ga usvoje :)

Nebitno je mesto za parking, udenuću se negde (samo da nam poživi set kvačila ako ga moja žena ne izbrusi dotle, jer ume da krene drugom i trećom), vozim tamo kao lokalac.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, ne mogu da verujem, pa bio sam dve kuce ispod tebe!!!

Na zalost zagubio sam broj telefona gazde aprtmana. Nista posebno ali je bilo dovoljno prostora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio na Sitoniji, ali možda ovo pomogne, meni uvek jeste.

 

http://www.tripadvisor.com/

 

Kucaš ime hotela koji te zanima i imaju travel photos, odnosno slike koje su ljudi uhvatili tokom putovanja. Obično se svi trude da uhvate najgore moguće gadosti tako da ako nešto ne valja sigurno ćeš videti ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, ne mogu da verujem, pa bio sam dve kuce ispod tebe!!!

Na zalost zagubio sam broj telefona gazde aprtmana. Nista posebno ali je bilo dovoljno prostora...

 

nisi valjda bio u vili Evros? ja sam bio tamo :) Inace, taj deo u Neos Marmarasu jedini vredi, jer je blizu plaze, mada je plaza u Neosu jedna od najlosijih na sitoniji. Ukoliko vam prilike (deca) dozvoljavaju, obidjite poluostrvo, nauzivacete se na polupustim, ogromnim, cistim, toplim plazama... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE znam kako se zvala vila, gasda je jedan sitniji covek sa krupnijom zenom :)

Evo zaokruzio sam vilu

 

Janis.jpg

 

A evo i pogled na plazu, ispred vile

 

IMG_20110817_173951.jpg

 

Ja sam isao na bum, bez rezervacije, iz Hrvatske za Bosnu, rucao pa za Beograd, vecerao pa za Vranje, prespavao kod devojke, probudili se podigli google i na slikama nam se najvise svideo Neos Marmaras, ukucao u navigaciju i vatra!!! Dosli ujutro, malo setali gradom da nadjemo smestaj i vidimo Megane karavan BG table pakuju ljudi stvari u kola, krecu kuci, pitali gazdu jel slobodno kaze jeste, tako da le bilo ludo i brzo sa puno srece!!!

Bilo lepo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako obično ispadne najbolje..I ja ću ove godine na bum, ali ću u Sarti, ili taj deo, pošto mi je bilo najdalje od Neosa, i nisam ništa obišao..samo sam jednom na sat vremena bio u Sartiju..

A ja sam prolazio kroz tu vilu, pošto sam bio u onoj iza, što imaju zajedničko dvorište..mislim da je isti gazda.. U Neosu jedino vredi i ići u taj deo, jer ima parkinga, blizu je plaža, blizu magistrala, ne moraš puno da tabanaš uzbrdo-nizbrdo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra plaza, samo sto je bila guzva kad sam ja bio, jbg spic sezone.. A Sarti mi dodje kao dobra baza za lutanje okolo..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam prolazio kroz tu vilu, pošto sam bio u onoj iza, što imaju zajedničko dvorište..mislim da je isti gazda.. 

 

Jeste, isti je gazda, u pravu si za lokaciju, sve je blizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...