Jump to content
FAS Goran
Mateo

Benzinska kosilica - preporuka?

Recommended Posts

Dobra kupovina. 

Problem može jedino stvarati prenos jer je većinom od plastike. Ne znam ima li uopšte mogućnosti da se to popravi odnosno kupi novi prenos? 

Kod Honde je to druga priča iz korena ali ako nešto krene po zlu sigurno je daleko jeftinije popraviti ovako nešto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja dobila nov remen za pogon samohoda (nema veliki servis, samo PK krug ).
Inače, ako nekom zatreba remenje - ovi ih imaju svih vrsta, kao i remenice itd... Namenski remen za određeni model po servisima ide od 1.500 do 3.500 din, kod njih sam odgovarajući po meri uzeo za 150 din

U Beogradu su i u Novom Sadu.


http://www.remenje.co.rs/

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Djuk85 said:

I jel neko organizuje trku :)

 

IMG_20210515_174126.jpg

Nemaš ni teoretske šanse! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav majstori! 

Imam ispred kuce nekih 80 kvadrata nove tepih trave, znaci ravan teren bez ikakvih prepreka, dok zena ne posadi sve u svasta tu. Iza kuce imam nekih 100 kvadrata, gde bude basta, ali ima i kosenja oko baste, gde nije bas ravno kao i ispred kuce, ali nije ni strasno. 
Prvobitno sam mislio da uzmem benzinsku kosilicu, zbog prakticnosti, medjutim, mnogo su skuplje i zahtevnije za odravanje, pa se pitam da li bi bolji izbor bio elektricna i ako da, koja? Ono sto bih voleo da kosacica ima, pored skupljanja trave u korpu je i opcija za malciranje, zbog ovog travnjaka ispred kuce.

Imam opciju da kupim preko drugara benzinsku kosilicu Thorp TH46P za nekih 29000. Ima metalno kucisce, veliku korpu, opciju malciranja, prikljucak za crevo za vodu... Da li je neko imao iskustva sa thorp kosilicama i kako vam se cini ova?

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Makgora

Nepotrebno otvorena tema spojena je sa postojecom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/3/2022 at 2:14 PM, Ivan said:

@Makgora

Nepotrebno otvorena tema spojena je sa postojecom.

Znao sam da mi niko nece dati neku sugestiju ako se nastavim na "mrtvu" temu, i iz tog razloga sam otvorio novu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemačka policija uhvatila dvojicu vozača sa tjuniranim - kosilicama

 

kosilice.jpg

 

Mladost, ludost...

Mladi su puni ideja, ali neke od njih su i opasne. Sellen je selo u nemačkoj pokrajini Severnoj Rajni i Vestfaliji, a u medije ga je gurnula priča o dvojici prijatelja sa tjuniranim vozilima. Policija je zaustavila mladiće (starosti 21 i 22 godine) koji su se vozili sa modifikovanim kosilicama.

 

Navodno su jurili kroz selo i tako privukli pažnju meštana. Svedoci su pozvali policiju koja je zaustavila mladiće. Obe kosilice su bile nezakonito prenamenjene. Jedno od vozila je domaće izrade, a drugo je bila nelegalno modifikovana John Deer-e kosilica za travu. Na kosilici izrađenoj u kućnoj radinosti se vidi i zanimljiva geometrija prednjih točkova sa negativnim nagibom. Zanimljvo, konstruktor je postavio i završetak izduvnog sistema ispred svog vozačkog mesta. Verovatno voli miris benzina ujutro. Sve zajedno deluje kao inventar Fast&Furious - za siromašne. Policajci su pripremili odgovarajuće prijave jer vozila nisu registrovana i osigurana. Policija je istakla i da samovoljne izmene na vozilima predstavljaju opasnost za drumski saobraćaj.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...