Jump to content
FAS Goran
Skovisa

Fiat Stilo - problem sa instrument tablom

Recommended Posts

pa nije problemcic od kad sam ga uvezao  malo malo pa   negde nesto svetli te kad kisa pada  te kad mu se cefne  i sve  elektronika i samo elektronika  ako nastavim sa stilom postacu  eksta poznavaoc elektronike  jer na mukama se uci . ali japanez ce biti sledeca masina  neka hondica ili tojotica . :guitar: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u bre Dejice,polako bre,resices to,rasturi sve pa polako.Rasturi i osiguracku kutiju pa pogledaj da nije usla voda,ocisti pa vrati. Nemo da si na kraj srca,odma fiat ne valja  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je neki mrav stao na ablender, pa zbog svoje male težine ne može da ablenduje ljudski, već samo tako tinja lampica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ozbijite se  i pomazite sta da radim   da resim problem posle ce se zezamo  nego da resim prvo ovu tinjalicu  jel imao neko slican problem  nije meni sto tinja sijalica  mogu i tako da vozim nego se plasim da mi neisprazni akumulator.   :question:  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

retko kada  imao sam na njemu samo lampicu  za aer beg  ali sam sredio to   bilo je do  kontakta u dzekovima ispod sedista   ali  i on zna kad je vlazno vreme da kad kad pobrjavi malo ali  se resi samo od sebe . ko kod svakog stila .  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro ceo forum je tehnički, pa nam uvek spusti sa 3,2 l / 100 km.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Baci pogled da ti nije neki mišona progrizao kablove. Hoće to u rurarnim sredinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve zivo sam rasturao  i gledao  i kutiju sa osiguracima  pored akumulatora i u tabli izvadio sve do bodi komp i sve vratio i daje tinja  vise nema sumnje  tabla je unutar nje same prespojila  negde  ali nije mi bitno teracu tako dok neotkaze nesto vise pa cu skinem satove pa na remont ili druga tabla  ali sad  nemam vreme za to  tako da sad  ce da ide tako sa tinjalicom . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Stilom tinja :D patentiraj ti to... Trazice i drugi da imaju tablu kao tvoju... Tvoja je unikat kao i stilo i bizonce :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako si dosao dotle da si zakljucio da je u tabli problem uzmi odnesi tablu nekom krstenom elektronicaru neka ti to resi, ne moze sve uz pomoc stapa i kanapa dejo

Share this post


Link to post
Share on other sites

cim budem imao vremena skinucu je  i odneti ko elektricara da pogleda a dotle cu vozikam ovako  samo zanimjivo da mi blinka lampa isto kao na vratima kad zakjucam  preko dajinca e tako slicno blinka  na tabli samo plavo  pokazivac dugog svetla .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, imas dva stila, zameni im mesta tablama u bices siguran da li je do nje.

Ne znam sto sada dramis, nije to sada ne znam sta, vamo si prozivao ljude kako su njihovi auti krsevi a tvoj nema nikakve mane pogotovo ne sa elektronikom, kad ono cvrc. Sada za tvoju informaciju, kazes kada se pokvasi elektronika stilo poludi, pa svaki ce da poludi pa i najskuplji auto, auto mora da ima susplehove i sve poklopce da ne bi dospevala vlaga i voda do instalacije, pri tom nigde ne sme da bude ostecena instalacija..... i onda nemas sta da brines, i da za tvoju informaciju ima stilica koji nemaju problema sa elektronikom, nista ne baguje....ali to su ocuvani i odrzavani automobili i nisu na oglasu ispod 3000 evra.

Sent from my HTC Desire 601 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da follow me ne moze stalno da bude ukljucen. Dejice teraj ti tako, samo da ti se ne bi ispraznio akumulator nemoj da gasis motor. Sta te briga, nece mnogo da potrosi

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle ovolikog odrzavanja i  ne znam da lipostoji veca picajzla od mene  sto se tice odrzavanja auta  i tako da mi se desavaju te gluposti   dok pogledam  ovde u kraju kakve krseve judi voze  mislim na golfove  vektre  i tako redom  i judi neznaju sta je to brjavjenje table   i ja se pomislim pa oni da voze stila 10 dana kod njih bi sve zivo svetlelo i pistelo  ipak je stilo mnogo nezan sto se tice elektronike  evo  samo na forumu ovde koliko je judi menjalo table  crkavaju ko dobar dan    samo talijani i francuzi  brjave   i to je neizbezno  skoro dolzaio drug kod mene vozi  citroen C4  kad je njemu pocelo sve redom da nabraja na bordu  a on kaze  bajo ja to negledam okrenem  kljuc i teram ako bi mi ostao mrtav na kontaktu e to mu nebi oprostio  ja pomisli pa covek u pravu sve sto vise mazis i pazis auto on te   sve vise zeza .


Vidi, imas dva stila, zameni im mesta tablama u bices siguran da li je do nje.
Ne znam sto sada dramis, nije to sada ne znam sta, vamo si prozivao ljude kako su njihovi auti krsevi a tvoj nema nikakve mane pogotovo ne sa elektronikom, kad ono cvrc. Sada za tvoju informaciju, kazes kada se pokvasi elektronika stilo poludi, pa svaki ce da poludi pa i najskuplji auto, auto mora da ima susplehove i sve poklopce da ne bi dospevala vlaga i voda do instalacije, pri tom nigde ne sme da bude ostecena instalacija..... i onda nemas sta da brines, i da za tvoju informaciju ima stilica koji nemaju problema sa elektronikom, nista ne baguje....ali to su ocuvani i odrzavani automobili i nisu na oglasu ispod 3000 evra.

Sent from my HTC Desire 601 using Tapatalk 2

slusaj mozemo  da pricamo sta hocemo ali stilo je  na dnu lestvice u svojoj klasi   znamo i sami zbog cega  i  u celom svetu je proglasen za naj nepouzdanijeg  sto je fiat sam osetio na kozi jer je htela i sama industrija da ode u stecaj zbog tog modela ja sam vozio i mareu i brava prvu geberaciju  i mogu reci da stilo je mnogo mnogo losiji  auto od njih  stojim iza toga  ali u sustini  je i on isti losiji je samo zbog te  famozne njegove preterane elektronike jer bio sam dosta van srbije  i znam o cemu govorim   svi koji su van imali stila kazu  da  je elektronika  bila u stila ko u golfa 4  stilo bi bio mozda jedan od naj prodavanijih automobila u svom vremenu  ali nije  svi su imali  brjavjenja  elektronike odma po preuzimanju novog auta posle nekoliko dana iz salona  i tako su ti judi trcali non stop po servisu  dok su imali garanciju   posle garancije   ga je  vecina odmah otudjila  jer sledece odlaske bi placali u servisu   vidite i sami da se stilo jedino jos kod nas vozi  i po neki  u bivse clanice jugoslavije  to je to  naj iskrenije  sam docarao bez preterivanja  samo sam hteo da kazem mozete da ga cuvate kako hocete  ali on ce da brjavi kad mu se cefne  to je neizbezno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejice, zestoko si se prosrao sada kada moram da ti tako kaze, kazes vozi vektru i nema problema, pa ne znam koji auto ima vise problema sa elektronikom od opela a pogotovo vektra b. Golf 4 takodje uma probleme sa elektronikom, pa pomeri suvozacevo sediste skroz napred pa skroz nazad i svaki put ce da upali airbag lampicu, to su problemi koje svi imaju, evo ja vozim stila malo jace od godinu dana i zasto ja nisam primetio te probleme sa elektronikom a star je 9 godina, ti kazes da su cim izadju iz salona bagovali, kako meni ne baguje, vozio sam brava 6 godina i nikada nisam imao problema sa elektronikom, a imam i punta koji je 2010 godiste ni on nema problema, to su ti 3 fiata i ni jedan, ajde mi sada to pojasni kako kod mene bas ni jedan nema probleme?

Sent from my HTC Desire 601 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...