Jump to content
FAS Goran
lakicevicboris

Stilo 1.9 JTD Dynamic - Karavan

Recommended Posts

On 12/1/2020 at 12:20 AM, lakicevicboris said:

Jos to malo lupkanje da resim i onda je kraj, ove godine sam na Stilu zamenio sledece

1. Zamajac

2. Komplet kvacilo (druk, korpa, lamela, cilindar ispod papuce)

3. Prednje amortizere + opruge + soolje + lezaj amortizera

4. Viljuske + Stabilizatori 

5. Zadnje silene

6. Zadnje amortizere + opruge

7. Svi nosaci

8. Odradjen veliki servis

9. verovatno ima jos toga al ne mogu se setit  hahaha

 

Zaboravih dodat

 

10. Prednji diskovi + plocice

11. Zadnji diskovi + plocice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka škola se plaća neko na mostu neko na ćupriji. Evo flex na primer čim je uzeo rečeno mu je da odmah prodaje ali mladalačka ljubav želja da se nešto popravi napravi uzeli su svoj danak u vremenu novcu i živcima. Čini mi se da je prodajem izigrao i i usluge servis Gorana fiat-a. Sad je malo iskusniji.

U suštini zamalo novca može se uzeti samo provereno vozilo poznatog vlasnika iz okoline sa urednim servisima u poznatoj radionici. Nikakvi oglasi sa ograničenim fondom neće sreću doneti.

 Naravno ni takvo vozilo neće dugo biti odlično u koliko mu se ne posveti potrebna pažnja.

 

 

 

 

PS za pravopisne greške obratite se Google

Ne kucam više otkad mi klinac naučio da diktiram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja mislim da su ga tamo u servisu vec stavili na "black listu"... Zato je i morao da predje u drugu grupaciju... Kao problem mu bio da nadje majstora za Stila a sad seo u spaceship al za njega ima majstora...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zato sam napisao malo iskusniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica je da sam preterao sto se tice Stila (sa ulaganjima, pokusavanjem da od babe napravim devojku itd itd) ali je isto tako cinjenica da od gomile majstora (ne znam vise ni kod koga sam sve bio) jedino mi je Goran sredio sve i ucinio ono sto ni brat ne bi.
Da dodam i da sam imao problem na A4 (smrdelo daleko bilo iz auspuha) gde mi je opet Goran pomogao maksimalno (iako nije iz grupacije koju radi) dok su me ostali pripremali na "sitan" trosak dizni i slicnih stvari.
Ni sada za A4 nemam majstora u Krusevcu, naravno (klasika).
Evo ovih dana idem da menjam gume i u Krusevcu ima JEDAN maksimalno posten i pedantan vulkanizer. Sta da pricamo dalje.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je bio u gorivu. Cim sam presao na Mol reseno sve (sipao sam G Drive pre toga).

Ostali saveti su bili dizne, dpf i tako to.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...