Jump to content
FAS Goran
Gax2

P: Punto classic +

Recommended Posts

Cena je 3.990,00 , pa navali narode, dok se nisam predomislio...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

3.890,00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbaci iz oglasa ono "registrovan čitavu godinu", svako će skapirati da ga dugo prodaješ, obzirom da registracija važi do Decembra

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ...hvala na savetu druže, al nemam šta ne krijem. Sve piše i sve je javno. Nije niko glup da ne vidi kad je oglas objavljen, a tom prilikom će sigurno primetiti i da je cena poprilično korigovana od tad... Ako je to i najveća mana ove priče, lako ćemo za to...!   :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jedini punto za kog bih menjao ovog mog.
Ustvari, ovo je jedini punto kog bih nazvao autom, svi ostali su prevozna sredstva.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari...! :)

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zovu ljudi, jel se raspituju, dolaze da gledaju...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam oglas ti si ulozio boga oca para u njega... Ne isplati se prodavati takav auto jer u Srbiji niko nece da da pare niti ceni trud i ulaganje, tako da ce nuditi manje i manje... Srecno sa prodajom i vrati obican volan mnogo mu lepse stoji, ostalo je bombona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... u glavnom zovu, šalju mail-ove, nude mi razne neadekvatne zamene ili neke kombinacije u kojima bih ja trebao da doplatim 5, 6, 7.000€... :question:

3. dan nakon što sam postavio oglas i kad je cena bila 4.500€, pogodim s likom za 4.350€, da bi mi se on javio sutradan s pričom kako je njegova žena, na komentar da auto ima ugrađen TNG uređaj, odreagovala u fazonu... "To ne dolazi u obzir, to je tempirana bomba i samo čeka da eksplodira...!''  :nuke:  i bla-bla-truć i na kraju je lik odustao od kupovine...

Posle je dolazilo još dva bračna para, prvi nije uspeo da proda stari auto da bi obezbedio razliku para, a u drugom slučaju je opet žena bila ta koja je presudila da ne kupe auto i ako je muž čitavo vreme zadivljeno posmatrao i komentarisao auto i izvedene radove na istom... I za kraj, pre par dana, zove me čiča i kaže kako mu se baš dopada auto i sviđa mu se što je tako pedantno i redovno održavan, a njemu baš hitno treba nešto tako, jer je njegov višedecenijski ljubimac riknuo... Nađem se s njim i čiča je sat ipo razgledao, zagledao, pitao i zapisivao sve kao anketu da radi, da bi mi na kraju rekao - dobar je stvarno, nema šta, vidi se da je očuvan..., al nemam ja toliko para sad, morao sam sinu da obezbedim stambeno pitanje i to mi je bilo bitnije... i.t.d. - žali Bože utrošenog vremena i živaca...!  :realmad:

 

P.S. Volan možda na slici ne izgleda najsrećnije, al je pravi merak sedeti za istim... :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bi mi sad neko ponudio pare za Alfu, prodao bih je za dovoljno keša da kupim tvog Punta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3.650,00   za kolege sa foruma - do isteka registracije...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da tako teško ide prodaja tako dobrog punta. I posle kažu Punto se najlakše pridaje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je obimna prodaja. I zbog onih leševa od 1400e, ovi skupi a dobri se teško prodaju.  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

... suština je ta: onaj ko ima pare, i nema apsolutno predstavu šta je to toliko posebno u felnama iz '88. ili šta znači et6 ili što sam menjao nova sedišta za starija ili zašto ojačavati šasiju i kočnice, ako svi ostali voze standardnu i.t.d., i.t.d. . . . - za njih je ovo samo još jedan "crveni Puntić", sa "prejakom cenom od 3.750€ (koliko je konkretno bila do pre mesec dana, uz reči: ''ima jedan 2010. sa 40.000 km za 3.500€ i mislimo da bi ga mogli dobiti za 3.100 - 3.200€...'' - takvima odmah dam do znanja da su na pogršnoj adresi), dok oni što o automobilu znaju malo više od pročitanog u nekom časopisu ili na nekom forumu i jasno im je "zašto ?'' - u glavnom nisu u prilici da ga sebi priušte... ! Najžalije od svega će mi biti ako, nakon još gomilu odgovora na temu ''zašto ovo i ono...?'', auto na kraju završi kod nekog kome će biti samo još jedan povoljno pazaren "crveni Puntić''...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

... na žalost, nisam u mogućnosti da (kvalitetno) odrzavam dva automobila, inače bih najradije to i uradio..., ali kao nužno zlo mi treba veći auto, pa moram da prodam ovog, da bi uzeo nešto drugo i mogu samo da se nadam da se neću pokajati izborom...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj je 5v, i ja bih ga, kako znam i umem, zadržao za sebe. Imaš jedan poseban autić, lepo sređen, dobro održavan, itd... Ne znam, ti sigurno bolje znaš, ali ja bih tako uradio. Divan je Puntić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bogisha! Puntiću fali samo jedno pola metra u dužinu, a tu ne mogu ništa kvalitetno uraditi, sem da ga menjam za nešto svrsishodnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...