Jump to content
FAS Goran
jovancha

Fiat 500L 1.4 95KS Nacionale

Recommended Posts

Dugo nije predstavljen ni jedan 500L, pa da razbijem monotoniju  :laughing:

 

Juče u Beogradu u autokući Kole preuzet 500L 1.4 Nacionale sa prvim paketom opreme i crnom folijom na krovu i retrovizorima (poklon). AK Kole, po dogovoru,  sve ispoštovala.

Hvala forumašima na savetima i pomoći (kubura, bojan dim., tratra, peteroberts, temerindza, Zhorz, simonen, Nacionalle, sale nacionale, ata, milko bgd, Bimba, ...). Izvinjavam se ako sam nekog izostavio ...

 

Možete samo da zamislite kakva je bila prva vožnja u BG špicu i traženje najbliže pumpe  :2guns:

Na autoputu sam isprobao tempomat i bluetooth (to do sada nisam imao na kolima) i imam samo reči hvale.

 

Zadovoljan sam kupovinom  :D

 

IMG_20140413_00184.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je sa srećom. Stvarno dugo nije predstavljen ni jedan 500L, a kako je krenulo ovo sa cenama plašim se da ne budeš jedan od poslednjih. Kako si zadovoljan sa lepljenjem folije pozadi oko kačketa i oko vrata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na lepim željama  :thumbsup:

Sledeće nedelje bi trebalo i stakla da zatamnim ...

Zadovoljan sam lepljenjem folije. Možda bi stručnjaci i našli po neku manu, ja nemam primedbe.

Evo još par slika (posle pranja) pa vi procenite ...

 

IMG_20140413_00185.jpg  IMG_20140413_00186.jpg
 
IMG_20140413_00187.jpg  IMG_20140413_00188.jpg  IMG_20140413_00189.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje do sad odrađena folija! Svaka čast, uzeo si ga u poslednjem momentu!

Nek je sa srećom! :scooter:  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom cestitam i da te dobro sluzi,da budes tako zadovoljan dok ne kupis novi :)
Lepo su ti uradili foliju,diskretno zatamnjenje stakala i to je to,eventualno neke alu felne kasnije,kad se malo oporavis finansijski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitke za auto i mnogo km da predjes!! prelepa je kombinacija belo crno!!! zar ne Beli?  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Zhorz, kolega.jankovic, Bumblebee, Nacionalle.  :guitar:


Odlicna kombinacija. Kada stignes slikaj inst.tablu da pogledam kako izgleda bez forziranog tac skrin plejera.

Ne razumem bez čega, koliko mi je poznato inst. tabla je ista na svim verzijama nacionale-a ...

 

Slika nije idealna, ali možda posluži!

IMG_20140413_00190.jpg

Edited by jovancha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče potpisan i ugovor za full kasko kod Wiener Stadtische  :fun:

Edited by jovancha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...