Jump to content
FAS Goran
neshaoct

17. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

 

 

Ponosan sam što je moja  Multipla bila najlepša (jer je bila jedina)!!!

Uh, sta to nije toliko u redu sa zadnjim vesanjem na toj multipli, ono od nazad deluje pomalo zastrasujuce...? /===\

A neko rece i da oba stop svetla nazad ne rade...

 

A nesretnu Multiplu sam ja iskrivio od tovarenja drva(6xm3) i s.blokova(2x800kg)i to po 150km daleko, otišli ležajevi zadnje viljuške i to treba ovih dana da sredim,deluje baš :thumbdown:  fuj...Izdržljiva je ,provereno, ali nije baš IVECO ili SCANIA...

A za štopaljke nisam primetio, hvala na tome,vrlo bitno da se neko ne zalepi u mene,  :laughing:,proveriću ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz tog razloga i govorim, nista drugo :)

Crkle obe sijalice na štopaljkama, zamenio.

Hvala još jednom :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigani zasto vi nosite crno? Cak je i Woodoo bio u crnom :)

Ja juze isao po sestu i njenog klinca u Zarkovo preko Kosutnjaka, skroz zaborvio da je skup i tako vozlim kad vidim neka masa s leve strane, dimi se neki rostilj full atmosverica brdo nekih autica kad pogledam ono sve FIAT :unworthy:  do duse video sam i jednu alfu iz Kaludjerice :laughing:  i onda skontam da je danas tj juce flcs skup  a ja skroz zaboravio, jbg nisam imao vremena da stajem-svracam da nisam zaboravio krenuo bih barem 10 minuta ranije makar da se izpozdravljam-upoznam s ljudima...

 

Do duse razmisljao sam dal da se vracam, da opalim nizbrdo jednosmernom uz mali prekrslaj al rekoh ae necu bicu fin bice jos tih skupova :laughing:

 

Svirnuo sam neki su me i videli.

 

 

Kvalitetan skupo je bio koliko vidim po fotkama a i koliko sam video u prolazu, samo tako nastavite pozz

Ne radi ti sirena izgleda :D

 

 

Drmnuo sam rukom po sireni na kratko onako, do duse slusao sam muziku pa nisam ni siguran dal se cula al ajde da ti verujem ( siena radi probao sam :laughing:  )

 

 

Ma malo se igrao sa senkama i kontrastom, a jaku zelenu nisam mogao da maknem, mada mi onako deluje interesantno na prvu..

 

Na kojoj fotki ? Daj da probam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, meni je super bilo, videsmo se, neke ljude koje nisam poznavao upoznao sam ih, sve je bilo lepo organizovano, za svaku pohvalu i da se vidimo nekom drugom prilikom.

Moram ovde da prokomentarisem auto ("sluzbeni"), kojim je IvanBG dosao na skup, samo jednom slikom :)

yjypedu5.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima još neki snimak ili samo onaj sa Bogišinom navlakom i Jankovićevim volanom :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj je dovoljan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeevooooo slliikaaaaa.........

U odlasku

matyjyma.jpge7a4u6ah.jpg4e6uqe2e.jpgyzezetun.jpg

I u povratku...

yde5e2yg.jpgsenuzyhe.jpgmydehy7y.jpgyge5umy2.jpg4uneryvu.jpg

I to je otprilike to,posto mi je majkala baterija na telefonu,nisam mogao vise da slikam... :(

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaa....evo,tu? Pogledaj ponovo?

Ti bre ne vidis dobro na sabajle?!? :p:lol:

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha ha ha :D:lol::p

ee zanimljive su skroz,tu je i onaj Gp što nas obišao pre Mladenovca,kad ste pomislili da sam odlepio

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam Stilisi non-stop da pricam da popusti gas da bih mogao Jankovica da slikam ovako uporedo..ma strasno! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidim ovu drndavu deonicu od Topole do Mladenovca, nije mi dobro :) . Radjene su kao neke deonice ali daleko je to od iole pristojnog puta.

Cini mi se da su one fotke pred skretanjem za Arandjelovac (u smeru ka BG)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikano oko Belosavaca,kad se ide od Topole ka Mladenovcu,a pre skretanja za Ar...a taj put ne da je katastrofa neeegooo...tiha jeza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi tamo na onu stranu Ar-Rudovci-Vreoci-V.Crljeni i ostalo do magistrale da vidis sta je los put. :D A znas i sam...

Dobre su ove slike u retrovizoru. ;)

Ja vidim jos jednu sliku sa GP gde sije u levoj traci, a znam da je nas! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja juče vozio za Rumuniju. Put od Pančeva do Vršca je pravljen 2004. i 2005. godine, a nadgledali italijani koji su da likintu za to. Dan-danas nema ni najmanje rupice ni kolotraga ni ništa sl. na tom putu, a radi se o međunarodnom putu. 

 

Tek toliko o tome da li može da se napravi kvalitetan put. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tim putem prošao dok je bio u završnoj fazi (samo jedan deo pre Vršca nije bio gotov) i nisam mogao da verujem da je takav put kod nas  :)

Put je inače rekonstruisan za potrebe EP u košarci, jer je jedna od grupa igrala u Vršcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre Beli ... meni bilo smesno kad se Sedla spustio ... zato sam ti rekao da usporis da vidim sta radi :D

Pricate o putu koji prolazi pored Kacareva? Posle onog nadvoznjaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tim putem prošao dok je bio u završnoj fazi (samo jedan deo pre Vršca nije bio gotov) i nisam mogao da verujem da je takav put kod nas  :)

Put je inače rekonstruisan za potrebe EP u košarci, jer je jedna od grupa igrala u Vršcu.

 

Jeste... od PA do Vladimirovca se radilo 2004. godine, a od Vladimirovca do Vršca 2005. Ja sam 2005. radio u Vršcu pa sam svaki dan pratio radove kako napreduju. Italijani su finansirali rekonstrukciju i vršili samo nadzor, a naši su radili. Vraćali su ih po par puta na istoj deonici dok ne urade kako treba. 

 

Ja prođem pre podne iskopan jedan deo. Prođem popodne ono asfaltiran. Prođem ujutru opet ono opet iskopan taj isti deo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...