Jump to content
FAS Goran
neshaoct

17. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

hm ha ha ha šalim se bre

Stvarno extra je bilo danas,jedina zamerka tunel pun vode,predjem sto i kusur km i isprljam auto na 150m od mesta okupljanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo sam ga izduvao na auto putu

Pod hitno edituj ovo, dok još možeš :laughing:
editovano :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapostavljen sam.  :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg bogi, nismo se parkirali na vidno mesto :D

Svaka cast Sikter na slikama, i tebi milutine takodje. Ovo sve skidam i cuvam za uspomenu. Dajte jos slika ako ima :) 
A niko nije presjednika slikao :) 
Drago mi je sto sam upoznao neke ljude koje do sad nisam imao prilike, a isto tako mi je krivo sto neke ljude nisam, a znam da su bili. :/ 
Dobro iskoriscen dan! :)

 

 

 

 

 

malo sam ga izduvao na auto putu

Pod hitno edituj ovo, dok još možeš  :laughing:
editovano  :D
Hahahahahahahahhaha
I jos jednom!

 

AHAHAHAH

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grande pokazuje svoju moc u tunelu. :D I na autoputu na kvarno. :harhar: :harhar: :harhar:

Sta reci sto nisu vec drugi....odlicna organizacija, super ekipa! Nadam se da pravimo reprizu u Kg. :)

Odlicne slike Sikter.

A tunel je extra :D Samo puca :) A i na auto putu smo im dusu vadili :)

 Bilo super druzenje danas nadam se da ce biti i na dalje tako.

Nego gde je slika od one sto igra tenis? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:scooter:  :scooter:  :turned:


 

 


Nego gde je slika od one sto igra tenis? :D

Pitaj Sedlu, mozda on ima. :D

 

On je to sigunrno krisom slikao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grmeli smo sa moćnim 1,2 doduše ti sa 16v :ph34r:

Vala i ako se salis ovi 1.2 16v idu lepo.Par ljudi koji su vozili mog Brava su rekli lepo ide za 1.6 :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Grmeli smo sa moćnim 1,2 doduše ti sa 16v :ph34r:

Vala i ako se salis ovi 1.2 16v idu lepo.Par ljudi koji su vozili mog Brava su rekli lepo ide za 1.6 :laughing:

 

Skroz si upravu i ja sam imao nekoliko slucaja :D A po zvuku me pitaju odmah jel 2.0 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komsija ima 1.6 i kaze sam da moj ide bolje .Mada ja ovaj moj nemam obicaj da davim a otvorenom ga uvek produvam malo,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlične sličice kolege, žao mi je što nisam mogao da dođem ali biće još koja prilika. :)  Kako vidim Bogišu umalo Beli nije udavio sa onom čuvenom navlakom iz Alfe koja lepo čuči kod Jankovića. :D Nego Matiću nisi valjda u onom tunelčiću gde se skreće iz Patrijarha Pavla ka Pionirskoj (Košutnjaku) isprljao mašinu ? :laughing:

 

P.S. Ajde sad za nas koji ne znamo ljude sa slike napišite ko je ko ako nije problem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 IMG_8707.jpg

 

 

Za mene ne moraju da pišu, ja sam obeležen. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' video matdjo ovo na svom autu ? :D

 

IMG_8707.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne, samo je Jankovićev auto osetio kako je to kad nakratko imaš 20+ ks zbog navlake. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovu čašu sam ja stavio,nego ima tu još slika ...čini mi se kod Jankovića:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kačim još slika čim ih malo sredim, najkasnije sutra, sinoć sam zadremao još u 22h, ove sam okačio onako "suve"... mislim da će skup biti potpun kada konačno dođu i kolege sa juga!

Na auto putu ne mogu da vas pratim, morao sam da stisnem na 150 da bih vas sustigao, a to baš nemam običaj, interesantnije su mi krivine od pravaca..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...