Jump to content
FAS Goran
neshaoct

17. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Omg!! Pa zasto nisi rekao x) Ja sam tako malo polupan. Mislio sam da je mene neko pitao za led i da sam ja njemu pomogao, posto sam stvarno sa dosta ljudi u komunikaciji.... Kako da znam ko si ako nisi naglasio x) E jbg ja hteo da ti se zahvalim na savetima i da popricamo oko mrtvog radia... Lako je vama da se smejete kada se znate xp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo neko reče da se odštampaju avatari sa imenima i ne bi bilo problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bilo! Ponajviše što upoznah nekolicinu kolega sa foruma i poglavicu među njima (pogađate Jankovića) :laughing:

Sikter-a, Sedlu, belog-Punta i još par njih. Napokon su avatari dobili lik! :unworthy::clap:

 

Povedoh tasta umesto žene i malecke pa ostadoh kratko ali dovoljno za dobar utisak!

Nema slika Neše kako jede!? Da nije cenzura pošto mu se poprilično vidi tiba :laughing: :laughing: :laughing: (da nije trudan) :question:

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

umalo da zaboravim

kako bi neki rekli najlepsi petovratni stilo u smederevu a i sire u full opremi :band:

20140525_154643.jpg  20140525_154648.jpg  20140525_154655.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema slika Neše kako jede!? Da nije cenzura pošto mu se poprilično vidi tiba :laughing: :laughing: :laughing: (da nije trudan) :question:

 

Koji Nesa?

Mislis Balu?

20120727080209_Balu.jpg

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega Jankovicu, nisi se hvalio ovom novom oblogom za volan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ga Jankovic sto se ponovio.

 

@Dezurni, uputice ga vec neko.

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...