Jump to content
FAS Goran
neshaoct

17. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Zbog novonastale vanredne situacije, kao i svakodnevnog angažažmana moje kompanije i mene oko pomoći RB Kolubari pri ispunpavanju vode iz površinskih kopova, na žalost neću biti u mogućnosti da dođem na okupljanje.  :cry:

 

Nadam se da ćemo se družiti kada dođu neki bezbrižniji dani. Ovog puta sam potrebniji našim rudarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se isto odjavljujem sa spiska Neodložan i iznenadan put sutra ujutro me čeka. Povratak tek u nedelju uveče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima bar 10-15 ljudi koji se nisu upisali i neće se upisati ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da si na kraj srca! Slusaj... :secret: Evo,ako treba,ja cu da se zrtvujem i da te vratim sa skupa za SD... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne tupite ga ljudi sad, jedva cekam skup a sad da vas pola ne dodje. nemoj dzabe da sam prao kola hahah

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam opr'o sinoć i to dobro istrljao da bude dobra kiša :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je i rekao, ali džabe mu kad sam toliko nadmoćno brži od njega sa istim brojem KS da jednostavno neće biti u prilici da me izbaci... Neša možda i ne dođe na roštilj od sramote :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sve je počelo od bezazlenog povratka kući sa fudbala... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj ti hoces da kazes da je nesa zaceo,i da ce biti majka...i da ce nositi tvoju bebu...mislim ja sam tako razumeo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...