Jump to content
FAS Goran
neshaoct

17. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Danas sam sreo kolegu Ned-a rekoh mu za 25. reče da se čuje sa Šmekerom pa možda i oni dodju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako dobro vidim preko telefona,ovo je neki Opel skup,čini mi se da je ono Omega u pozadini..... :D

 

Renault 21 1.4 TL

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi ekstra bilo :thumbup: Da l' hoće mali Đole, veći Đole i Stefan? Jel Zare ide?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paa nije bas ispred, bio je iza one staklene zgrade preko puta muzeja :D ja uglavnom blejim u onom parku pored teniskog terena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi sta je ispred, a sta iza :)

Vidi se kad se ulazi na aerodrom od auto puta ?

Kakvo je stanje u muzeju, jel moze da se udje, bio sam tamo u prvom razredu osnovne ... pre 17 godina :)

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, vidi se kroz ogradu sa desne strane odmah kad se predje onaj nadvoznjak.

Radi muzej, setam ja cesto tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam ga video :)

Ae javi kolika je cena ulaznica i da li moze da se udje tokom celog dana... secam se da je nekad bilo kartonskih avioncica sa nekim plasticnim propelerom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravila za roštilj
 
Nažalost, zbog loših iskustava na prethodnim okupljanjima primorani smo da uvedemo nekoliko pravila. Trudili smo se da budu što jednostavnija i da ne opterećuju ovaj naš eminentni skup :)
 
1) Deo gde se pravi/peče roštilj će biti ograđen trakom. Mole se svi učesnici da to poštuju i da ne ulaze u obeleženi prostor.
2) Roštilj će se ispeći kompletno (ili veći deo), a onda će se deliti u porcijama, naravno neograničeno kao i do sada, ali ipak u ravnomernim porcijama i u isto vreme svima kako ne bismo dolazili u situaciju da je neko uzeo 3 porcije (što ponovo da kažem nije problem), a da neko nije uzeo nijednu.
3) Postojaće narukvice. Oni koji plate, kao i koji su u njihovoj pratnji, a ne plaćaju (žene, deca...) dobiće narukvice. Bez narukvice neće biti moguće dobiti ni roštilj ni piće.
4) Piće će se takođe nalaziti u okviru obeleženog prostora, ali na dohvat ruke tako da ćete moći da uzimate sa stola šta vam se pije. Mole se svi učesnici da ne uzimaju novo piće dok prethodno ne ispiju prethodno do kraja. Ovo se najviše odnosi na otvaranje Coca Cole (i drugih sokova) iako na stolu postoji već otvorena, ili otvaranje nove limenke piva iako prethodna nije popijena "jer se ugrejala".
 
Humanitarna akcija
 
Kao što je već napomenuto, a u ovoj temi i objašnjeno, prikupljaćemo novac za ugrožene u poplavama. Taj novac će se upotrebiti za kupovinu neophodnih stvari za članove foruma koji su ugroženi u poplavama. Sve ostale detalje o akciji potražite na navedenoj temi.
Na stolu koji će se nalaziti na ivici ograđenog dela će se nalaziti kutija za ubacivanje priloga. Pred kraj roštilja (pre nego što ode veći deo ljudi) će se kutija otvoriti i pred svima izbrojati novac tako da se zna koliko je tačno novca prikupljeno.
Još jednom ponavljamo, nemojte donositi stvari, hranu, vodu i slične stvari, to možete nositi u prihvatne centre u svojoj neposrednoj blizini gde živite.
 
 


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam ga video :)

Ae javi kolika je cena ulaznica i da li moze da se udje tokom celog dana... secam se da je nekad bilo kartonskih avioncica sa nekim plasticnim propelerom :)

Ja mislim da retko kome i naplate ulaznicu, uglavnom kazes dobar dan i prodjes ali bacicu pogled ;)

Ima dosta interesantnih stvari koje kad vidis skapiras da nismo odmakli daleko od muzejskih exponata :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi prijatelji na forumu ako imate bilo koju pomoc u hrani,odeci i slicnome kontaktirate me na privatni mail  yu1nva@gmail.com naravno potreban je i kontakt broj ja i moje kolege radioamateri

skupljamo od gradjana za sabirne centre i prosledjujemo, dalje ova slika je iz Obrenovca naravnao isao sam da pomognem koliko sam mogao a smatram da sam puno ucinio drugi put sam stao u odbranu zemlje sada u mirnodopskim uslovima, za sve drugare na forumu samo da se zna ja sam ratni vojni invalid bez noge i jos uvek sam u pripravnosti za dalje dejstva sve vas srdacno pozdravljam Vladimir YU1NVA mozete me potraziti i na fejsu pod Vladimir Cole Blagojevic :)

Edited by yu1nva

Share this post


Link to post
Share on other sites
  •  

1. neshaoct

2. beli Punto
3. majstormica
4. matdjo (nadam se)
5. kolega.jankovic
6. Woodoo
7. Podvarak
8. Milutin
9. sale nacionale
10. Nidzo
11. Ivan BG
12. Bogiša (i verovatno devojcica)
13. Djuntalica
14. totti
15. Necke'
16. Zhorz +     :queen: +2   :devil:
17. Multijet forever
18. Rile
19. SikterBre 
20. Miske17
21. DraganUS
22. profa_chb (+devojka?)
23. Ivan
24. Klint (plus/minus 1)
25. Ticma
26. Stiliša
27. fiat128s (plus lepsa polovina)
28. Sedla + drugar
29. KGB + 1 verovatno
30.nemke
31.zemunac1993
32. gile smederevo + pokloncici :D
33.ostoja-91 (i lepsa polovina)
34.Markobgd + lepša polovina i ćerka (možda
35.Stoja10 +moj klinac (5g) Boris
Edited by stoja10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je okej Nešo, razumeo sam pravila... ali... šta ti znači: 

 


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

:laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da bogisha pravila vaze i za one koji imaju navlake na volanu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct

2. beli Punto
3. majstormica
4. matdjo (nadam se)
5. kolega.jankovic
6. Woodoo
7. Podvarak
8. Milutin
9. sale nacionale
10. Nidzo
11. Ivan BG
12. Bogiša (i verovatno devojcica)
13. Djuntalica
14. totti
15. Necke'
16. Zhorz +     :queen: +2   :devil:
17. Multijet forever
18. Rile
19. SikterBre 
20. Miske17
21. DraganUS
22. profa_chb (+devojka?)
23. Ivan
24. Klint (plus/minus 1)
25. Ticma
26. Stiliša
27. fiat128s (plus lepsa polovina)
28. Sedla + drugar
29. KGB + 1 verovatno
30.nemke
31.zemunac1993
32. gile smederevo + pokloncici :D
33.ostoja-91 (i lepsa polovina)
34.Markobgd + lepša polovina i ćerka (možda
35.Stoja10 +moj klinac (5g) Boris
36.pikibgd + zena   :smoke::scooter: :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba li portabl frižider, za pivo, sokove, meso? Imam neki stari koji bi mogao da posluži, 40x35x25cm + tri patrone ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaćemo "električni" za te stvari, ali imaćemo te u vidu ako ipak bude trebalo ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct

2. beli Punto
3. majstormica
4. matdjo (nadam se)
5. kolega.jankovic
6. Woodoo
7. Podvarak
8. Milutin
9. sale nacionale
10. Nidzo
11. Ivan BG
12. Bogiša (i verovatno devojcica)
13. Djuntalica
14. totti
15. Necke'
16. Zhorz +      :queen: +2    :devil:
17. Multijet forever
18. Rile
19. SikterBre 
20. Miske17
21. DraganUS
22. profa_chb (+devojka?)
23. Ivan
24. Klint (plus/minus 1)
25. Ticma
26. Stiliša
27. fiat128s (plus lepsa polovina)
28. Sedla + drugar
29. KGB + 1 verovatno
30.nemke
31.zemunac1993
32. gile smederevo + pokloncici  :D
33.ostoja-91 (i lepsa polovina)
34.Markobgd + lepša polovina i ćerka (možda
35.Stoja10 +moj klinac (5g) Boris
36.pikibgd + zena    :smoke:  :scooter:  :scooter:
37. Moj brat Nikola i njegov drug Nemanja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...