Jump to content
FAS Goran
Marko Topola

Kupovina automobila do xxxxx eura

Recommended Posts

Ja se izvinjavam ako je ispalo da ga branim. Ne branim ga, naprotiv protiv sam takvog načina prodaje, kudis tudje, svoje hvalis, dvostrukih standarda tipa loše je kad drugi nešto rade a ok je kad on urAdi..
može neki odgovor na pitanja za mog Smarta? Zašto se u Srbiji ne može naći ili se jako teško može naći Smart dizel? I kakvi su motori.. gledao sam godišta od 2001-2005
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuvalja Lico sam ucestvovao u topicu za tog bmw-a sa ,gde sam se zgrozio da covek za 3800eura ako se dobro secam,daje e46 sa celicarama i tazi doplatu za fabricke alu 16 to nikad necu moci da shvatim al ajd. Za te uvrede i ostalo to ne znam,jer sam  god dana tek na forumu i nisam pratio te stvari niti ih video. Ja sam slucajno upao u pricu bas oko te e46-ice  da bih video da se  i ovde "pljuje" maksimalno a pritom nisam video da se javio neko koga je covek zajebao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nista protiv ni ako ga neko brani, ja sam samo napisao stvari koje su jako iritantne, primecujem ih oduvek ali mu nikada nisam upropascavao oglas, ovo je prvi put cini mi se da sam odreagovao i to tek u ovoj temi a pre tog sam citao njegove hvalospeve i pljuvacine na oglasu.

 

@Trofeo ma nije bitno koliko si na forumu, imas ista prava kao i ja i kao i neko ko je duze od mene, svako iznese svoje misljenje i ako pretera u necemu snosice posledice, ja sam svestan da sam vise puta i preterao i da su me banovali ne bi se naljutio, najiskrenije kazem.

Da mene je to isto iznerviralo, cena sa celicarama i sto se jos kaze u opremi a on go kao pistolj pa se jos uporedjuje i sa 159, pa svaki stilo koji je segment ispod ima duplo vise opreme u pocetnom nivou....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja  ala izvrces sve samo da bi tvoja sujeta bila na mestu pa to je za medalju.

A cime bi ti oprao to sediste ako ne moze s nicim drugim do cetkicom za zube? Imas neku NASA thnologiju koju skrivas od javnosti? U BMW se vidim ne razumes ni malo dok tako lupetaas a da si citao,ubedjen sam da jesi, video bi da onaj BME jeste bio u nekom srednjem paketu opreme  jer ima ih sa dosta manjom opremom... Hoces dalje?

 

Evo ti slika iz carinskpog magacina da vidis da je taj BMW stigao sa celicarama na sebi a ja sam imao alufelne od pre dve godine  koje sam kupio  povoljno i cuvao ih upravo za ovakav auto  a kupac ih je dobio za 50€. Ubedjen sam da  ces reci da tako rade svi trgovci u Srbiji.:D Znaci evo slika iz Italije i slika iz carinskog magacina pa sami procenite  sta je bilo na autu.

Da znas nesto o kolima onda bi znao da se fabricki miris autu nikad ne moze vratiti posto se izgubi i nikakve specije i mirisi ga ne mogu povratiti. Da citas moje postove  verovatno bi shvatio dosad da ja ne spustam kilometre nego uvoznici od kojih kupujem  kola. Procitaj moj opsirni post na ovoj strani pa ces videti kako to funkcionise.

 

A sto se tice cene za forumase   uvek ste dobijali bolje cene  nego one koje su na oglasima i to u startu ali neki od vas bi i na tu najnizu cenu jos dole  pa onda stavljam cenu kao na oglasu  i naglasim da je moguc dogovor. Jbg  vecina bi preko hleba pogace a to realno ne moze da se odigra jer zarada nije tako velika kako se misli.

 

IMG_3500.JPGIMG_3502.JPGIMG_3829.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro kazi sta to izvrcem.

Ko bre spusta kilometraze, ajde se zakuni da nisi ti spustao i da nisu ovde kaceni screenshot-ovi sa drugih foruma gde si pisao da stavljas po zelji, vidis koji si lazljivko, to je ono o cemu ti pricam o sorti ljudi koja se bavi tim poslom, slagao bi najrodjenijeg samo da prodje prica...

Da ne razumem se u bmv, samo se razumem sta podrazumeva opremu u D segmentu i to jos PREMIUM brenda, sramota je da se kaze da je to oprema, to.je ono sto pokusavam da kazem od pocetka, to je za mene klot klotova.

Sta onda ima taj auto, sta je tu premium sta je tu ono sto opravdava tu cenu.

Ma ti mi pricaj o fabrickim mirisima, jesi imao prilike nekad da sednes u nov auto u salonu? A da to nije salon ispred tvoje kuce.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, BMW je uvek bio najgori od nemačke trojke što se tiče opreme, bukvalno se sve doplaćuje.
Sem digitalne klime nema ništa od opreme vredno pomena na tom E46.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bmw se svaki preko vin-a lako proveri sto se opreme tice. Ima vise tih on line sajtova i vecina odlicno radi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice opreme iz konkretnog bmw-a ona je prosecna i nije uopste vredna neke posebne napomene. Vredno pomena je : koza,grejaci sedista,elektro sedista,komande na volanu,navigacija itd... Iskreno da nisam pratio taj oglas ne bih znao da taj auto postoji i bez klime ali za neka sklj trzista... Ja koji god sam video u u preko 90% slucajeva je imao dig klimu,mozda sam 1 ili 2 video sa manuelnom i to onaj 316i onaj najgori. Ruku na srce u konkretnom primerku je bio motor 2.0d  i jos je auto restajling verzija i bilo bi bruka da ima manual itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao jao jao  al  se prosipas  sa izjavama.

Jesam par puta rekao  takvima kao sto si ti  da mogu da dobiju kilometrazu po zelji a iz zezanja ali to je sasvim dovoljno takvoj osobi kao sto si ti da  do shvati da sam ozbiljno rekao. Isto kao kad sam priznao da sam na dva auta spustio kilometre  i to objavio na forumu  a zli jezici to jedva docekali na noz pa se uhvatili toga kao da ja to radim na svim kolima. 

Ajd mi objasni zasto bih ja to javno objavio? Zasto bih ja sebi skocio u stomak?

Htedoh da vam otvorim oci da vidite sta  hocete i sta trazite i zasto su tada omiljene kilometraze bile 120k km a koje su s vremenom porasle zbog ovih kola sa lizinga pa je nelogicno da auto star 10+ godina ima manje km od ovih tarih 4-5 sa lizinga i doslo se do magicne cifre 180k km.

 

Ako niste shzvatili ovo je BMW star 16 godina a vi ga poreditie sa danasnjim automobilima. Dali je to po vama u redu?

Za ono vreme to je bio auto :sleeping:a i dan danas je za neke  ali posto niste strucnjaci za BMW onda  sta vredi da vam pominjem opremu koju ima kad se ne razumete a da vam dam zadatak da samo lajsne koje su aluminijumske nadjete na oglasima nasli bi ih na svega par komada od ko zna koliko primeraka.

Gde su bele stop lampe i zmigavci koji su fabricki,gde je trokraki kozni volan,gde je CD muzika,podizaci stakala na svim vratima,bord kompjuter...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To a i dosta više imaju Alfe 147 istog godišta a klasa ispod su. Možeš ti nazivati tu opremu kako hoćeš, ali realno je to klotina, ne vidim šta je tu impresivno. Ja se ne razumem u BMW pa ako neko zna šta to specijalno taj auto ima od opreme neka nas uputi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i na forumu je vecina starija od tih 16 godina....
Znaci ipak si skidao kilometraze, sto onda penis ovde na forumu i kunes se u neko postenje?
Kako to mislis ''takvima kao ja'', nisam kupac i ne zanima me tvoja roba?
Nisi odgovorio ni na prvi poat sta to izvrcem?
Na sta se svodi tvoja prica, pitanja izbegavas i teras dalje sa tvojom pricom?
Eto uzmi jednog obicnog stila u srednjem ili najnizem nivou opreme, auto isto godiste, segment ispod i naravno ne premium brend, doduse sa mnogo boljim motorom, sta ima od opreme lazljivko.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da kazem da se razumem ali znam dosta o bmw-u posto sam ih vozio jedan period.Ja ne znam ni jedan 320d bez borda... Restajl verzija uvek ima "vise" opreme. a konkretan model je restajlnig. razlikuje se po braniku,faru,zadnjem stopu,maska itd . @Dule 021 Ruku na srce oprema je u tom modelu bila prosecna i nista vise od toga. ima i gore ali ima i daleko bolje...

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Prenosim licna iskustva,vozio sam 2 komada oba su imala bord,drugar ima isto 2.0 ima bord :D  E to je tragedija tako reci full oprema a nema bord :D

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto npr  kazes da sam rekao da su kola na ovom forumu 16 klasa ispod ovog BMW-a  a ako odes i procitas ustanovices da sam rekao da pojedini likovi koji voze kola koja su 16 klasa ispod ovog BMW-a komenatarisu oglas i opremu ovog BMW-a.

 

Kuvalja ne objasni ti nama  zasto bih ja pisao na forumu da sam spustio kilometre na ta dva auta? Jel mislis da sam toliko glup ili je mozda u pitanju nesto sto sam hteo javno da dokazem svima? Osoba si koja ne moze da poveruje da je neko napravio eksperiment i video da je narod nenormalan. Jel ti znas da je meni juce lik trazio broj sasije za jedan auto star 17 godina  a koji dajem za 1500€ da ga proveri u ovlascenom servisu????

Inace te Alfe 147 pucaju od opreme u vecini slucajeva pa imaju manuelnu klimu,samo prednje podizace,gumene volane kao i celicne felne.:D

Ajte molima vas smanjite dozivljaj jer sve ovo o cemu pisemo se jako lako moze proveriti na oglasima.

Neverovatno da se ovde na forumu pise o Alfi samo kad je u TI opremi a njih 70% je klot,25% je u nekoj opremi i samo tih par procenata je u TI opremi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Znam,ceo zivot sam vozio nemce :D  Nadam se da cu opet biti u prilici :)  Zadovoljan sam ovim lesom koji imam,nigde me nije ostavio itd...ali za mene nije auto ako nije nemac :D Stvar navike...

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bas su 147 poznate po kurblama, plasticnim volanima, i celicnim felnama, pogledaj golfove i bmw tog godista pa uporedi, evo oko mene 5-6 159, pa je samo jedna u nizem nivou i to ne nizem nego medium, ostale high, ali nisu trazene po oglasima da budu najjeftinije
Cekaj bre sada jesi ti skidao kilometraze ili nisi, jel ti kad dodju kola iz uvoza peres ili ne, pocinje da mi bude malo nejasno, zbunjen sam jbt.


ad2b15f98bfa776ba3fdfda3d8549e51.jpgdcce6cefd942fe0c846660106c66b1de.jpg4bde2605831a9e285a06fddd0edc24e3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...