Jump to content
FAS Goran
Marko Topola

Kupovina automobila do xxxxx eura

Recommended Posts

Platforma je skroz nova (LX), nastala je kao unapredjena verzija mercedesove w210.

Udoban i prostran, jeste naravno zavrsna obrada losija nego kod mercedesa, ali generalno nije kriminalna kao sto vole ljudi da preteruju.

Najveca mana auta je realno registracija, samo zato i nisam uzeo novu lanciu themu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti kupujes taj 300C ili mu se divis? 

Ako je ovo drugo onda ovo nije tema za to divljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, marko.jovanovic said:

Znači kod nas vredi samo auto do 2l radne zapremine? 

 

Samo 1.3 :D

 

Kad je i gde ovaj auto bio popularan? Nije porsche, nije bmw, nije mečka :)

 

Evo recimo ima ga u nemačkoj za duplo manje para 

 

https://m.mobile.de/auto-inserat/toyota-supra-3-0i-24v-turbo-kat-klima-automatik-altdorf-landshut/231142494.html

 

 

Screenshot_20160913-133147.png

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro me ceka ova dilema, koji auto kupiti za 5-6k EUR. U obzir dolazi vise modela - hatchback ili limuzine.

 

Neka moja lista zelja izgleda ovako:

1. BMW 120d 163ks - nema urodjene mane, brz, stabilan , ne previse komforan i prostran, oprema je tanka, cena oko 5500 za 2005-6 god.

2. ALFA 159 1.9 (120/150) - 150 ima manu sa klapnicama (ako je samo ta onda ok), menjac, velika masa i potrosnja, slabe performanse, nije komforan ali ima fine vozne karakteristike, crvrstinu i masu, dizajn naravno ispred vremena, neko 2007-8 god oko 5000eur.

3. LANCIA DELTA 1.6mjet - Veliki prostrani hatchbeck, lepog dizajna, malo slabijih materijala unutra, cena nesto slicno kao bmw 1 za prve godine proizvodnje.

4. Audi A4 b6 1.9 tdi 130ks - motor savrsen, auto generalno nema neke mane osim skupljeg trapa, dizajn je malo zastareo\

5. BMW 320d e90 163ks - nema urodjene mane , savrseno lezanje, materijali odlicni, komfor ok za tu klasu mana je cena mozda se i nadje neko 2005 god za 6k i to je pitanje stanja i opreme

6. BMW 525d e60 - ista prica kao za e90 tesko se uklapa u cenu od 6k

7. BMW e46/e39 - savrseni automobili ali sam jednostavno resio da ih ostavim za kraj spiska jer sam resio da predjem na nesto malo mladje, jedino da se pojavi neki m paket neki coupe nesto bas sto se ne odbija.

 

Sustinski najveca je dilema izmedju bmw serije 1 i alfe 159, dva potpuno razlicita vozila.

 

Zanima me vase misljenje, da li biste preporucili jos neki model u ovom rasponu, koji biste izabrali i zbog cega, kao i dali imate neki primerak za preporuku :)

 

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...