Jump to content
FAS Goran
Marko Topola

Kupovina automobila do xxxxx eura

Recommended Posts

Ajmo Dante Stila u oglase pa kod Tottija sa Acordom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto se u Punta nerazumem, naročito u benzinca aj da pitam. Kako Vam se čini ovaj:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6049327/fiat-punto-11-benz-plin

6c54b2fd550feb63ecdd8a9af0af93a1.jpg

I eventualno neki predlog za autić od oko 1000 evrića za po gradu bukvalno.

Nešto se razmišljam da uzmem tako nešto za akanje...

Tačnije da uvalim ženi za do posla i nazad....

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni deluje odličan. Samo ako mu je pod zdrav, to je onda odličan izbor. Trebalo bi da baš malo plina troši..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije

Vidi, bukvalno me interesuje auto koji ću da držim ispravnim i ništa me drugo ne zanima. Neka čuka, aka, grebe.....

Jeftin je za održavanje, malo troši a mene boleeeee i za boju i za lak i za čistoću....

Nek izgura koju godinu pa može i na kilo što se mene tiče...

@Diskusija: patos im je mana? Koliko može da bude loš, autić solidno izgleda.

Sviđa mi se reatest za naredne 3god. da ne razmišljam o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mare, Seicento definitivno. :) Ionako ce moci da parkira gde hoce a odrzavanje k'o za Jugica. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi sa 5vrata, vozaju se i neke koleginice sa njom na i sa posla pa da olakšam....

Ustvari ako ćemo iskreno zato je i zaslužila ovakvu jednu limuzinu jer mi Delta polako postaje javni prevoz a to ću da sankcionišem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mere pošalji kod mene ja ću da naplaćujem. Bitaj Bogišu kako sam danas secnuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj drugar je imao takvog i nema cm poda da mu je bio zdrav.. naravno, možda je to bilo samo slučaj sa njegovim ko zna al znam da nijedan limar nije hteo da ga radi.. u motor je smeo da se kune, dok u limariju.. :) 

nešto slično opelu al ne baš toliko loše..

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj drugar je imao takvog i nema cm poda da mu je bio zdrav.. naravno, možda je to bilo samo slučaj sa njegovim ko zna al znam da nijedan limar nije hteo da ga radi.. u motor je smeo da se kune, dok u limariju.. :)

nešto slično opelu al ne baš toliko loše..

 

 

Ja sam imao takvog, `98 godiste je bio, troje vrata, siv, do proleca 2011-te, mu je patos bio truo nacisto, takav je tada otisao od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marko, ako je dobar ( ispravan, zdrav i bez krupnih ulaganja) vredi tih 1000e. Mozda je malkice i jaca cena a mozda je i stvarno dobar. Vade ga i 5vrata.

Limariju najlakse vidis, kleknes malo i gotovo :)

Baci pogled i na Saxo, 106..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam par Fusiona benzinaca sa kolegom i mogu da vam kažem da mi se 1.6b baš dopao.

Tu karoseriju 1600 kubika iz Focusa nosi baš lagano, ne troši mnogo i upravljiv je baš. Po meni jako lep izbor za ljude kojima treba auto tih gabarita.

 

A i 1.6 dohc baš lepo radi. U kombinaciji sa kratkim menjačem i laganom karoserijom povlači skoro kao dizel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce deda da napise jos koji koristan komentar za Forda. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je pravi auto za Tottija  :D Prostora koliko ti volja, visok da ne bole kolena pri ulasku i izlasku i pregledan.

 

Koliko onaj 1.4 ne može da ide toliko je ovaj 1.6 odličan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha :)
Jeste čudan malo, ali dopao mi se baš.

Naravno ne za mene, ali za moje roditelje smatram da bi bio idealan i da ja pozajmim do dva puta mesečno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napakujes kucista, monitore, tablete i pravac Bubanj potok vikendom. :laughing:

 

Sad ozbiljno, ja sam razmisljao o njemu nekada davno ali citajuci komentare za 1.4 TDCI  tj. Pugov HDI motor u Fiesti kazu da je taman ali u Fusion-u vecina kaze da nije to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da i ja kukam kako mi onda ništa ne radi i da je Ford go*no :D

Po meni je ovaj 1.6 100ks prava mera. Probao sam i 1.4tdci i muči se, 1.4 benzin takođe i još troši kao lud dok ovaj 1.6 ide baš lagano, prosto milina za vožnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda Astru na dobos ili zamena iskljucivo za Fusion 1.6 :) 

 

Rekao bih da mu prostora u kabini mu ne manjka 1637688.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...