Jump to content
FAS Goran
Marko Topola

Kupovina automobila do xxxxx eura

Recommended Posts

Treba mi preporuka za auto oko 2k eur.

 

Auto bi bio drugi u kuci sa malom km tako da potrosnja nije presudna, dve su opcije ili da bude zanimljiv vikend auto pa da moze i da se zadrzi npr neki hot hatch benzinac ili da bude pouzdan da se ne ulaze nesto puno u njega nego u fazonu sedi i vozi i ne pipaj nista. Sta bi bio vas izbor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 2000? 

Sad vec ima da se uzme Opel Astra Bertone. 

Kupe sa odlicnom linijom i preporuka je 1,8 16V motor a ako bas hoces da ga prasis onda 2.0T ali mislim da taj nema za te pare a da valja. 

Mozda i ima? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neka stara krbulja? Recimo neki BMW e34 ili e39 525i ili 523i? Ili neki Volvo V70 2.0T5 ili 2.5T5? Mislim, glavno je da bude u tom starom krbulja fazonu B) Ja bih tako nešto vozio majke mi, možda nisam u vinklu, al jbg. Znam, većina na oglasima su lešine....

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, marko.jovanovic said:

A neka stara krbulja? Recimo neki BMW e34 ili e39 525i ili 523i? Ili neki Volvo V70 2.0T5 ili 2.5T5? Mislim, glavno je da bude u tom starom krbulja fazonu B) Ja bih tako nešto vozio majke mi, možda nisam u vinklu, al jbg. Znam, većina na oglasima su lešine....

Veruj mi i to dolazi u obzir, od iste bolesti bolujemo. Uzeo bih i npr neki e39 530d koji izlazi iz luksuza a nekome se smucio za registraciju pa bi ga dao povoljno, mada je tesko naci da nije les.

Dobar e34 jos teze...poenta je sedi i vozi da bude, kod tih krbulja je to malo tezi cak i kod 530d koji je blago receno neunistiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovaj ti je iz Čačka, i deluje korektno za 1300€.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14458577/bmw-523-523i

523i.JPG

Ako sam dobro shvatio vozi ga čovek koji ima servis, i održavan je, prema opisu deluje korektno.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje ok za te godine, mada nisam ljubitelj ovih motora poslednji benzinac mi je M50 da valja, ovi imaju problem sa rashladnim sistemom.

 

Ali najjaci je 10l po gradu :D:D po kom gradu, u Cacku ti je prosecna brzina 19km/h, auto mi tamo ode na 15l i to dizel.

 

Vredi pogledati svakako ;) 

 

Pre bih uzeo ovo cudo ako je iole ispravan, u sta sumnjam za ove pare https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14609897/bmw-530-samo-danas 

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uzmi ovu sportsku kosilicu, kažem ti...
Bar se dokazala

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, neshtry said:

Ma ovaj fazon d48714b0ace2026b4489a47e6cd4e8d1.jpg

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 

Lep je puntic, samo ne znam nekako mi je mng skoro 2 soma za punta, ne kazem da ne vredi posebno kad je dobar :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mu cena... "hteo sam da kupim Punta ali mu nikako ne pada cena" nije nastalo bez veze... Plus prodaćeš ga za sličnu cenu jer je kao lutka

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

320d 150ks sa cipom jede za dorucak i e39 530d i 325i, ide bas dobro, a mali i lagan je pa se lepo oseca ta snaga, 530d f10 sa 258ks subjektivno ide losije, sta vise reci :D 

Mozes da se igras sa e46, lepo balansiran, bas igracka, koliko god dosadno/matoro/obicno izgledao.

 

Retko koji auto se tako lepo vozi, sa vozacke strane, ima i daleko stabilnijih i boljih auta, ali retko koji je zanimljiviji i sa vise osecaja na volanu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre punta ovog, udariš dve bele štrafte od branika pa preko krovado branika, felne u belo, ima pre da se okrenu za njim nego za m3 BMW... Garant!

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites



udariš dve bele štrafte od branika pa preko krovado branika,


I odma te se odrekne cela familija, dobijes trajni ban na forumu, kuče neće više da maše repom kad te vidi...

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
320d 150ks sa cipom jede za dorucak i e39 530d i 325i, ide bas dobro, a mali i lagan je pa se lepo oseca ta snaga, 530d f10 sa 258ks subjektivno ide losije, sta vise reci  
Mozes da se igras sa e46, lepo balansiran, bas igracka, koliko god dosadno/matoro/obicno izgledao.
 
Retko koji auto se tako lepo vozi, sa vozacke strane, ima i daleko stabilnijih i boljih auta, ali retko koji je zanimljiviji i sa vise osecaja na volanu.
 
Danijele!?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
320d 150ks sa cipom jede za dorucak i e39 530d i 325i, ide bas dobro, a mali i lagan je pa se lepo oseca ta snaga, 530d f10 sa 258ks subjektivno ide losije, sta vise reci  
Mozes da se igras sa e46, lepo balansiran, bas igracka, koliko god dosadno/matoro/obicno izgledao.
 
Retko koji auto se tako lepo vozi, sa vozacke strane, ima i daleko stabilnijih i boljih auta, ali retko koji je zanimljiviji i sa vise osecaja na volanu.
 
Ivaneeee?,sta ucini brak od tebe.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...