Jump to content
FAS Goran
Marko Topola

Kupovina automobila do xxxxx eura

Recommended Posts

Kuvalja dokaze nema  jer ove koje je okacio...

Ne moze da procita dalje od onog zasto sam spustio na ta dva auta i zasto  sam hteo da pokazem na forumu kako se to radi u zemlji Dembeliji i kakva kola kupujete u vecini slucajeva.

To je uradjeno pre 7 godina i otad nema nijedan jedini  posto  koji govori o tome da sam dirao kilometre svesno jer to sto se radi radi se na svim kolima i samo bas oni koji su malo presli se ne diraju ali takvih je 5% na oglasima u Srbiji.

Stvar je do prodavca dali ce da kaze prave kilometre ili ne a kod mene  se dobija prava informacija o tome a znam prave kilometre za 95% mojih vozila.

Onih 5% je nemoguce znati jer draga gospodo i preko se muva sa kilometrima samo tako.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam fabricku dijagnostiku za sve modele bmw-a koji imaju obd2, inpa i dis, modeli od 2000-2010. Ako nekom treba neka se javi. U Nisu kada hocete, NS kada sam tamo. Trenutno sam u NS.

Cena usluge - nema, eventualno 3 u 1
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dezurni pa nije, ali mislim da i ne mora baš
@gorank82 nemam brat, to turio bzvz. Ima ćale ovaj novi 3310, lepo izgleda moram priznati.

I opet ne radi menšn kako treba

 


 

Edited by neshaoct
sredio mentions :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, gorank82 said:
Kad kupim BMW će radimo poso  

Ja mogu da ocitam auto, ukazem na greske, ne dajem savete i necu da resavam probleme. Da li me razumete? Necu da neko sutra kaze Zunto me zajebao.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Markobgd said:

Ovaj @Dezurni kao da nije normalan:o

Kako da ostanem normalan pored svih onih vasih naftnih isparenja sa kojim me trujete????

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, The Punisher said:

Koliko vidim, pamćenje ti nije jača strana, mnogo ti nešto zaboravljaš šta si radio i pisao. Ali ja ne zaboravljam. I ne opraštam, jer si se direktno umešao u prodaju, tačnije minirao si je zarad lične koristi. U oglasu je pisao broj telefona mog druga i ja sam bio isključen iz prodaje i kako ti kažeš "ugrađivanja". Kao što sam napisao a ti nisi pročitao, meni je nuđen taj auto 1000 evra ispod cene ali ga nisam uzeo jer mi je dobar drugar kome je trebao svaki evro da bi otišao preko. Ja drugove ne cenim tako što zarađujem na njima, zapamti to, preprodavcu jedan!

Jao ,unistio sam ti prodaju.

Izvini.

Pa jel ga na kraju prodao? I kako ga je prodao?

Sigurno  je cekao da mu ga ti ovde na forumu prodas,ubedjen sam u to.

Ja eto funkcionisem na forumima vise od 9 godina i nikad nisam bio banovan  jer radim posteno a oni koji su nazvali i kupili auto u to su se uverili tj u moje posteno predstavljanje automobila.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala @Dezurni :D:D 

 

Tema je prečišćena, pazite ubuduće jer će onda ići ne samo čišćenje postova nego i autora postova (ako bude trebalo...na malo duži ili malo kraći period). 

 

=============

 

14 hours ago, Bingodalton said:

Sa druge strane ovde su potencijalni kupci samo clanovi foruma, retko ko sa strane cita oglase.

Po dolasku na FLCS Forum, ljudi najviše klikću na:

 

- Pogledaj novi sadržaj

- Predstavljanje automobila članova

- Oglasi - Automobili

- Pretraga (Search)

- Oglasi - Felne & gume

 

1 - 5 of 76001

 

Ovo je uzorak na par miliona poseta. 

Npr., ukucaj dule021 u Google. Na kom mestu je bio link ka FLCS Forumu? Kako za njega, tako i za ostale koji oglašavaju. Ovaj Forum ima dosta poseta, nije usko ograničen po broju poseta samo na ljude sa italijanskim automobilima. Google tu razliku ne pravi, sve jednako indeksira, a pošto Forum ima dosta poseta, link ka oglasu na Forumu za neki auto (koje god marke da je), će biti dobro kotiran. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, Dule 021 said:

Jao ,unistio sam ti prodaju.

Izvini.

Pa jel ga na kraju prodao? I kako ga je prodao?

Sigurno  je cekao da mu ga ti ovde na forumu prodas,ubedjen sam u to.

Ja eto funkcionisem na forumima vise od 9 godina i nikad nisam bio banovan  jer radim posteno a oni koji su nazvali i kupili auto u to su se uverili tj u moje posteno predstavljanje automobila.

Jesi, minirao si prodaju. Kako ga je on prodao na kraju se tebe ne tiče, kao što nije trebalo da te se tiče ni prodaja. Ne želiš da ti drugi komentarišu oglase ali zato sa puno truda komentarišeš tuđe oglase kad se vidi naznaka da možeš da se omastiš.

Ja sam na Internetu od 1994. i šta sad? Ovo treba valjda da bude ono čiji je veći poređenje? To što ti nisi banovan ne znači ama baš ništa, znači da si se držao pravila foruma a ne da li si pošteno ili nepošteno prodavao vozila.

Tvoje predstavljanje automobila je sve samo ne pošteno. To je jedna velika bajka u koju veruje sve manje ljudi na ovom forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazad na Bmw i 320d.

Kakvi su motori od 163 konja, odnosno od 177?

Za ovaj slabiji sam cuo da je dobar, ali malo vise detalja bi mi znacilo. Jel ovaj od 177 u sustini isti, uz eventualno drugacije ubrizgavanje, dizne i sl. ili je druga prica skroz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi vozio ili probao Smarta?
Meni lično je užasno naporan auto, koji me umori čak i posle 10-ak kilometara vožnje. Bučan u kabini, užasno postavljene papučice gasa i kočnice od kojih zabole noge, skoro da zakucava u šoferku prilikom šaltanja zbog čuvenog "klanjanja" itd itd...
Ako ti sve to ne bi smetalo, moj izbor bi bio dizel. Benzincima neretko dolivaš ulje na svakih par stotina kilometara.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, voodoons said:

A moj smart dizel? Vijati dizela ili benzinjaru? Jel ima mesta tamo za neku bocu za plin ako se uzme benzinjara?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Moze sve, ako se uzme u obzir velicina i snsga Smarta, mozes ovu da mu ugradis i da pricas da trosi kao upaljac :D

 

 

86077C01-9175-491F-84B8-E2E5560DF2E9.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...