Jump to content
FAS Goran
Marko Topola

Kupovina automobila do xxxxx eura

Recommended Posts

8 minutes ago, zunto said:

Mare trazis ga preko googla bmw vin number

:thumbup:

8 minutes ago, Dezurni said:

Sta ce tebi zivota ti??? Da ti neko slucajno nije nesto skinuo sa kola???? Hahahaha

Kod tebe bio danima:blink:

A kad staviš kapu na glavu isti si :ph34r: (ne nindža nego....)

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Kuvalja said:

Da bas su 147 poznate po kurblama, plasticnim volanima, i celicnim felnama, pogledaj golfove i bmw tog godista pa uporedi, evo oko mene 5-6 159, pa je samo jedna u nizem nivou i to ne nizem nego medium, ostale high, ali nisu trazene po oglasima da budu najjeftinije

Cekaj bre sada jesi ti skidao kilometraze ili nisi, jel ti kad dodju kola iz uvoza peres ili ne, pocinje da mi bude malo nejasno, zbunjen sam jbt.

ad2b15f98bfa776ba3fdfda3d8549e51.jpgdcce6cefd942fe0c846660106c66b1de.jpg4bde2605831a9e285a06fddd0edc24e3.jpg

Pa? 

Ovo cuvas u arhivi i kacis svaki put kad se spomene kilometraza kod mene a ne mozes da shvatis i protumacis sta je pisac hteo da kaze. I to ocigledno.

Jesam rekao da sam to uradio na dva auta? Jesam.

Jesam rekao zasto sam uradio? Jesam.

I evo i objasnjenja  kako ljudi  vole da kupe kola sa malo km a sa mnogo niko ni da nazove.

I obajsni nam sta je sad to posto  eto izbegavas da nam objasnis  ono sto sam te pitao u prethodnom postu a ti si pricao kako ja izbegavam a ja sam odgovorio i sad cekamo tebe.:P

Uostalom jel vidis ti datum kad je to bilo?

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Dezurni said:

Ne vredi. Tamo nema spisak svih srafova :D

Doci ces ti kod n(m)indze opet na kanal, pa cu ja da se smejem :D

Dobi ti po nosu jednom, malo li bi?

B):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koje si to pitanje odgovorio, na ono sta ja to izvrcem, opet si lazljivko i opet sebe zakopavas, izvlacis se novim pitanjima da zaobidjes prethodna...
I da ne cuvam u arhivi da bi uvek iznova kacio, posto ja to nisam nikada kacio, nego sam pre koji min dobio na mail, da ne bi pretrazivao.
Sta je bitno kad je bilo, isto to i sada radis, samo sada pricas da to rade na carini, da jeee a mi amo ludi i mislimo da se i dalje carini po kilometrazi, **********************.
 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Markobgd said:

Dobi ti po nosu jednom, malo li bi?

B):D

I

 

4 minutes ago, Dezurni said:

Jel ono kao slucajno??? :whistle:

Vi se redovno častite gedorama:blink::rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha Ha Ha

Rece lik koji cuva slike mojih postova od pre 7 godina.:D:D:D E da,imas mozda dokaz da sam ja to radio ili samo pretpostavljas? Kad budes imao dokaz poklopicu se usima...

Uostalom ovaj forum propada zbog takvih likova a nekad sam ga zaista smatrao najjacim automobilskim forumom.

Gde je ta moderizacija koja  ne dozvoljava vredjanje a kamoli klevetanje bez ijednog jedinog dokaza?

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

************, upravo ti napisah da sam ih dobio u poruci od nekog drugog, a evo ti slike sanduceta bez nika tog lika iz razumnih razloga


a88d09fef3da4dd247666501bc9f4bcb.jpga74126c0278e56017e3e4d1dd45657c6.jpg

38acb79034528300aa2d9339307d389e.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Dule 021 said:

Uostalom ovaj forum propada zbog takvih likova a nekad sam ga zaista smatrao najjacim automobilskim forumom.

Gde je ta moderizacija koja  ne dozvoljava vredjanje a kamoli klevetanje bez ijednog jedinog dokaza?

A sad ti je forum kriv?

Ti igraš na kartu kao ova vlast (i sve prethodne) da je ovaj narod zaboravan i da u moru hvalospeva koje pišeš neće pročitati i istinu jer se ponekad i zezneš pa je i napišeš kao na ovim screenshotovima, sve u zavisnosti da li treba da se samohvališ ili samokurchush.

 

Šablon ti je isti odavno, već sam ga napisao. Svaki tvoj post na ovom i drugim forumima je isključivo u clju samoreklamiranja. Nikad ti neću oprostiti za Seat Leona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Datum tog posta je od pre skoro 7 godina. Od tog datuma nadjite jos jedan jedini post gde sam rekao da sam spustao svesno kilometrazu. 

 

@The Punisher

 

I ako i jesam okacio  svog Leona, mada cisto sumnjam jer tad nije bilo dozvoljeno komentarisanje  oglasa jer ja Leon nisam imao bar 3 godine, dali sam mozda rekao da cu biti jeftiniji od tebe i dali sam ti ubijao cenu? 

Ti si izgleda ocekivao da ces da prodas taj Leon ovde na Fiat forumu? Toliko si se nadao? Ti si izgleda kao hteo da pomognes drugaru  a hteo da se ugradis na njegovu cifru jel tako? A ovamo izigravas nekog  dobricu i postenjacinu dok  na drugaru hoces da zaradis? E pa vidis kod mene drugari dobijaju  kola sa 50-100€ zarade cisto da ne radim dzabe a neki koji i meni pomazu u mom poslu  dobijaju kola po nabavnoj ceni. Toliko o tome koliko  vas nekoliko misli da mi je dupe ziniulo za parama. Ja ovo mogu da prestanem da radim jer sam se obezebedio  i zasto da uzimam krseve  koje vi volite? E bas necu nego cu da uzimam sjajne primerke  i ljudi koji kupe kola  ce da budu zadovoljni.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudiš se čoveku što je okačio Leona na prodaju na forumu gde se voze Italijani a ti valjaš sve sem Italijana koliko vidim. Kako ti očekuješ da nešto ovde prodaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kunuo si se da nisi skidao, a sada kad postoje dokazi sad je to zastareo slucaj od 7 godina, svaki post ti je od prethodnog drugaciji, u svakom slazes drugacije.
Mislim da tebi ovde niko nece zavideti na tom poslu, tako da ne tripuj se, a da zavidi tebi kao licnosti bi bilo cudno...
Eto jos jedan primer, svi hoce sve da zajebu samo on nikog, svi se ugradjuju na drugarima, samo dule im to cini za dzabe, svi su ludi kad na fiatovo forumu oglasavaju, samo dule kad oglasi je ok, njegovu e46 sa opremom u nivou zastave 10 pandurske.

 


 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo bi se trebalo zakljucati neko vreme dok se usijane glave ne ohlade bar malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mogao bi dooooooobar deo postova da se prebaci u novu temu, pa tamo nek se čašćavaju. Ovde da se nastavi polemika o kupovini ovih ili onih kola.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dule 021 said:

I ako i jesam okacio  svog Leona, mada cisto sumnjam jer tad nije bilo dozvoljeno komentarisanje  oglasa jer ja Leon nisam imao bar 3 godine, dali sam mozda rekao da cu biti jeftiniji od tebe i dali sam ti ubijao cenu? 

Ti si izgleda ocekivao da ces da prodas taj Leon ovde na Fiat forumu?

Toliko si se nadao?

Ti si izgleda kao hteo da pomognes drugaru  a hteo da se ugradis na njegovu cifru jel tako?

A ovamo izigravas nekog  dobricu i postenjacinu dok  na drugaru hoces da zaradis?

Koliko vidim, pamćenje ti nije jača strana, mnogo ti nešto zaboravljaš šta si radio i pisao. Ali ja ne zaboravljam. I ne opraštam, jer si se direktno umešao u prodaju, tačnije minirao si je zarad lične koristi.

U oglasu je pisao broj telefona mog druga i ja sam bio isključen iz prodaje i kako ti kažeš ''ugrađivanja''. Kao što sam napisao a ti nisi pročitao, meni je nuđen taj auto 1000 evra ispod cene ali ga nisam uzeo jer mi je dobar drugar kome je trebao svaki evro da bi otišao preko. Ja drugove ne cenim tako što zarađujem na njima, zapamti to, preprodavcu jedan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greota kod njega ovaj sadržaj
Tamo mozemo da si cestitamo praznike, da pricamo o svacemu, ali bez ovakvih ispada.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...