Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

sutra ide na dijagnostiku verovatno,a i na pranje,sav je prljav,vozio sam reli kod Srebrnog jezera,kad smo isli u njive da kupimo paprike,to je bilo kilometar prasine iza mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

haa jeste,al tamo kod Srebrnog jezera covek zakupio skoro 300 hektara,posadio paprike,jagode,višnje,pa cak i maline i sve na veliko radi i prodaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

u petak ujutru da podjem na posao,kad ne lipši magarce do zelene trave,otisao aku ,zavrsio karijeru,nisam mogao nikako da upalim.

Danas kupio u BeoCar  Exide,taj neki pojacan od 53Ah,al ima udarnu snagu kao da ima 60Ah ,platio 7400,a prodao stari Topla za 720 dinara.Skoro 6 godina me sluzio Topla TOP akumulator

 

IMG_20191207_144705.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topla su vrhunski akumulatori,al ja u blizini nigde nisam nasao gde prodaju Topla akumulatore,a ja nisam mogao nikako da upalim auto,pa sam zvao drugara da me odveze do beocara da kupum aku,a nije imao puno vremena,a i meni trebao auto u subotu bas.

Al i ovaj Exide je odlican 40 meseci garancije,a imao sam u puntu exide,skoro 5 godina izdrzao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas slikao kad sam se vracao sa posla,a neki dan sam kupio ulje castrol i filtere ulja i goriva,pa sad jedan dan da ide na mali servis i da se pregleda ceo auto

IMG_20200218_161229.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/9/2019 at 7:06 PM, silenci said:

Topla su vrhunski akumulatori,al ja u blizini nigde nisam nasao gde prodaju Topla akumulatore.

Subotica, Warner :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno zamenjenu ulje,kao i filteri ulja i goriva i pregledom auta,utvrdjeno da se španer pk kaisa skroz raspao,pa je to zamenjeno,ostalo sve kako treba.E danas kad sam pruzeo auto i kad motor radi,svetli laampica da ima vode u filteru za gorivo,a to mi se nikad nije javljalo pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce registrovao musavu po 7mi put,sve zajedno 17900,400 dinara vise no prosle godine,al zadovoljan sam

a danas mi stigla čestitka od komunalne milicije:2guns:

IMG_20200311_191718.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas malo protegao noge i tockove,da barem malo izadjemo  u prirodu

sutra il za vikend kad bude total zabrana kretanja:rant:,menjamo gume,stavljamo letnje.

a ova lampica da ima kao vode u filteru goriva još sija:crybaby:,ne znam sta da radim,bode mi oči vise

IMG_20200402_130900.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li kod tebe filter kao npr. na vecem 1.9? Ako jeste, je li ti vezan dzek za senzor indikacije vode u nafti, sa donje strane filtera (da tu nesto ne brljavi).

Ako to deluje OK, mozes da raskacis dzek i probas da ispustis malo goriva iz separatora filtera? Mozda stvarno indikuje prisustvo vode?

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa da sa donje leve strane je dzek,al ja ga nisam mogao skinuti nikako,a i ispustao sam naftu iz filtera,ima beli plasticni šraf pa sam šravcigerom odvrcao,iscurelo je malo nafte.Jedino jos jednom da pokusam,al me brine taj dzek sto ga necu moc skinuti ,a i ne znam kako se skida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, kod tebe pretpostavljam onda nije metalni filter goriva? Nego ono plasticno kuciste, sa uloskom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkaci i probaj bez dzeka

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima na vrhu dzek veliki,njega bez problema skinem,al sa leve strane ima taj dtek ,valjda je to taj jebeni senzor i njega nisam mogao skinuti,tj taj dzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uložak filtera goriva ti je 500 dinara, sam ga zameni, možda taj koji si stavio nije dobar. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nemam pojma,mogu to da odradim,znaci da ima veze i do samog uloška filtera:huh:,jee da ga nije navlazila zenska sto ga je pravila:yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muller, UFI, Knecht ako nađeš uzmi od tih proizvođača, (Knecht pogotovo) samo da znaš da ima 2 vrste filtera za 1.3 mjet pa da se ne zajebeš i uzmeš onaj što ti ne treba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha dobro,hvala kolega,pa cu to sigurno odraditi,malo kad prodje ova ludnica,iovako neradim i nevozim puno musavu

da da ima dve vrste tih filtera,znam:yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa konacno posle 11 dana u servisu danas uzeo musu i konacno,trebalo bi ,rešem problem,što nije ima snagu i ulazio u safe mod svaki put kad dodam malo jaci gas.EGR ventil bio skroz zapusen,skinut je detaljno očišćen i opran.Sad nema ni jednu grešku pa ce da vidim kako ce se ponasati,cena čišćenja je 5000 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo ti to izduvas preko 3.000 obrtaja čim se zapusio. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...