Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

italijanska posla;)

jaoo danas isao za Vranic nesto privatno da radim,al isao preko Bariča,a ono je uzas od puta,mnogo klizista na putu,dosta rupa,a i sam put je uzan,to jeste lokalni put,al ono je katastrofa,taman put za terenska auta,traktore i yugice

IMG_20190809_175754.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos da osvezis znak i izgledace dosta bolje.Tako je i meni bilo na libri :D Inace zamalo da uzmem musu i ja,stigla je jedna bila u tip top stanju i hteo sam mikru da prodam imao neku kombinaciju sa komsijom,kad musa ode za 2 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, danijel55 said:

Jos da osvezis znak i izgledace dosta bolje.Tako je i meni bilo na libri :D Inace zamalo da uzmem musu i ja,stigla je jedna bila u tip top stanju i hteo sam mikru da prodam imao neku kombinaciju sa komsijom,kad musa ode za 2 dana.

otisla je jer su Srbi videli da nije samo kod švaba kvalitet,Musa,al i Idea su veoma kvalitetno uradjeni auti,a da tek Delta i po kvalitetu i po izgledu,neda dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideu sam ja isto ganjao umesto mikre,ali nisam nasao ni jednu dobro ocuvanu.Imala je jedna narandzasta na oglasima top slike,pisalo i nov nov,ali kad sam je video uzivo,katastrofa.Sto se delte tice,slazem se vanremenski auto.Nekome se ne svidja,al meni se bas svidja.Jedino ne mogu da svarim to visoko sedenje,ne ide mi nikako u kombinaciji takvo sedenje sa 1.9tt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima dobrih Idea,al Musa bilo koju da uzmes neces pogresiti,a sedeo sam,kad je bio rostilj u delti toj 1.9tt i barem meni odlicno se sedi,ogroman auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem sa dosta Idea (verovatno i Musa) je korozija, tačnije sajtne i vrata. Ja sam to osetio na svojoj koži, a viđam ih dosta sa trulim sajtnama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sada toga nema ni u najavi,barem kod mene:Dmislim na musi,a musava je skoro svake noci u garazi

Marko kakva je situacija na divcibarama,bas sam mislio jedan vikend da odem do tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/10/2019 at 11:12 PM, silenci said:
za sada toga nema ni u najavi,barem kod menedefault_biggrin.pngmislim na musi,a musava je skoro svake noci u garazi
Marko kakva je situacija na divcibarama,bas sam mislio jedan vikend da odem do tamo

Ako se prisetim puta dok sam bajkom isao relacija BG-Divcibare (do crkve gore) put je bio dobar (drumasem sam isao a on bas skace na neravnine). Isao sam preko Divaca-Mionica pa uz brdo i dobar je. Ima krivina i sodera na njihovim laktovima tako da nema zurbe.

Kazu da je put iz pravca Valjeva los, pa iz tog 'rekla kazala' tebi prenosim.
 

E da, do Divaca je put onako...malo cea voziti sredinom kolovoza, malo po koja rupa da se zaobidje. Ta deonica je nj, asfalt je ispucao ali nema nekih kratera. Od Divaca prema Mionici ima ravniji deo do pocetka uspona i on je ok, posle ide valovitije i nesto se ne secam da je bilo lose. Put uz Divcibare je dobar. 2.-3. I gas, sve do cesme/vrha ne bi trebao imati problema. Ako se budes isto tuda vracao, ne idi brzo jer se ne mogu setiti da li je bilo ulegnuca pa da ne poskocis. Mislim da nije jer sam leteo nizbrdo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a svaka ti cast,isao si sa bajsem do Divcibara,ja nebi mogao ni do Barajeva

a kakav je smestaj na Divcibarama,dal ima ista zanimljivo il samo da se setas ,ja sam bio ima jedno 8 godina,nista spec pa dal se nesto promenilo na bolje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima smestaja, obrni Buking ima svega i pristupacno je. Nemoj da gledas uski centar kod Hotela, tu je uglavnom skuplje, kao i sam hotel, malo prosarano mozes vec solidno naci. Ima i za setnju (pogotovu malo kada se odaljis), lepo je nije prebudzeno ko Zlatibor.
Sad da idem ne bi ni mogao, ispao sam iz forme :) Jbg, amaterski biciklizam je ipak sacuvao neku snagu u nogama
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/14/2019 at 11:27 AM, nebojsat said:

Jos jedna Musa u BG ;)

Kad će otvaranje teme za nju? :whistle: Red bi bio, lep primerak, još i dobra oprema B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Milutinac said:

 

Nema. Samo setnja i priroda. Sto je lepo. Za promenu.

to mi i treba, barem jedan vikend da se odmorim i uzivam.A moram nac neki smestaj bilo gde,nemora u centru Divcibara

a ja sam bas ispao iz forme,skoro i nevozim bajs,nesto pomalo,al pre auta moram uzeti drugi bajs,mom bajsu vec ima 23 godine:huh:,al gledacu da uzmem neki elektricni

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

slikao jos prosle nedelje

Al ova crvena musa je ekstra,bas bi voleo da je provozam ,da vidim kako ide i sto pre prestavljanje i utisci iz voznje

IMG_20190812_194535.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras mi se kad sam se vracao iz Arandjelovca upalila lampica check engine i to na uzbrdici pri 100 na sat na auto putu kod begaljickog brda i pomalo izgubio snagu posle

Uz bubanj potok jedva 80,gde sam pre stalno 110 bez problema vozio.Dal je do goriva,posto sam juce sipao ,od drugara uzeo 30L po 125 dinara po litri

IMG_20190825_202033.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takoe :D ... U Bosni je na pumpi kod granice trenutno 1.99 KM (cca 1 EUR), slicnu cenu videh i u Bugarskoj.

U Turskoj sipah benzin koji je u rangu te cene, a ED im je na 0.95 EUR.

A jos jeftiniji dizel imate u Egiptu po 0.36 EUR :lol:, nisam imao "fricovku" da ponesem jedno 20l :) ... Zamisli tek tankovanje punog rezervoara za cca 18 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobro je i ovo po 125 dinara.A danas kad sam krenuo sa posla,trenutno radim na Vozdovcu,kad sam upalio auto,ugasila se;) i do kuce nije se palila,sad bem li ga,al cu ga nakaciti da dijagnostiku da vidim sta je.

I kod nas je pala cena ED za oko 1 dinar:lol:zadnjih par dana,a za Bosnu tesko da cu skoro,jedino ako budem dobio par dana slobodno pa kod rodbine u Banjaluku

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosle nedelje isli malo do Velikog Gradista i Golubca i do manastira Tumane.

Slikao kad se prodje golubacka tvrdjava ,na parkingu kafane.Bas je mocan ovde Dunav,cak 6km je sirok ovde.

Eto ne znam sta je i kad sam se vracao upalila se lampica chek engine lampica,pa se sutradan  ugasila,sad ovih dana se nesto cuje kod motora,koji mu je:rant:,dal to ima veze jedno sa drugim

 

IMG_20190914_142558.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...