Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Musa je bas bas redak automobil, preko sam nasao samo dve za zadnjih mesec dana i obe su bile preskupe. Zena se zaljubila i sad nece ni jedan drugi :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e hvala ti puno drugar,a da to sam zaboravio da stavim koji auto vozim,a avatar necu da menjam ,jer eto zbog postovanja prema puntu,jer me je super sluzio

ma super je auto,meni se svideo bas,ovde se skoro nikako nevozi,svi mi kazu da nikad pre ovaj auto nisu ni videli,a kamoli da cu culi za ovaj auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racunaj da ti bord komp i nije neki prijatelj jer nije bas tacan :-)

U gradskoj voznji, moja Idea trosi litru i jos malo vise nego sto bord pokazuje, pogotovo u gradskoj voznji :-)

Na otvorenom je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas zamenio pk kais,skroz otisao,stavili Bosch kais,auto pregledan sve kako treba,kad sam auto preuzeo,vec je odradjen veliki i mali servis i rece mi majstor sad za 10000 da se radi mali servis i da se pregleda auto,e sad ovaj majstor je sipao neko ulje Eneos japansko,e sad ne znam dal da se sledeci put sipa Selenia,il ponovo ovo Eneos

pa ne znam jos sam u fazi ucenja bord kompijutera,jel u puntu to nisam imao,a zadnji put kad sam sipao za 2500 dinara,presao sam 360 km,ima tu i gradske i na otvorenom,e tvoja Idea ima 1.9mjet motor,pa verovatno malo vise trosi,al verujem da super ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavi sa istim pa vidi da li troši i koliko do sledeće zamene. Ako se pokaže kao lošije pređi na Seleniu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silenci

 

sve je to lepo da je odradjen veliki servis (po recima prodavca cime podize cenu) a tebi se raspao PK kais :horse: Ti imas lanac pa ako se ne cuje sve je ok..

Ali da posle velikog servisa strada deo od 1000-2000 din bas bzv

Proveri ti to ipak

BTW  prelepa je  zujalica  :clap:  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto znam jako dobro decka koji je radio servis, on mi je rakao da je samo osnovno odradjeno tj veliki servis i mali servis, ali da vodenu pumpu nije menjao, kaze bila je dobra, a kad budemo radili sledeci mali servis i nju da zamenimo

 

Photo_0281.jpg  Photo_0279.jpg

 

e evo kako izgledaju ove Osram hyper halogenke i kako izgleda pozicija sa led diodama,5 ima u jednoj

izgledaju kao da su xenoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sa 100ks ide baš fino i za taj motor ne troši previše s obzirom da nije preterano teška, gradske vožnje 6-6,5L a kad se zakucam u one najgrdje gradske gužve, verovatno i više.

(mada, rado bih je menjao za nekog benca, sad više ne prelazim toliko km kao pre)

 

Ali board kao board laže, bez obzira koji je motor unutra

 

Auto je extra pregledan, ali i malo klimav u krivinama, doduše, to je cena za višlje i udobnije sedenje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da jeste klimav pomalo,al ovaj auto nije trkalica,punto mi je bio doosta stabilniji u krivinama,al ovaj je zato putna krstarica udobna pregledna,milina da se covek vozi u njoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo_0301.jpg

 

slikao sam juce sa radne akcije na savi,ovo je kad sam se vracao,a u pozadini se vidi elektrana Nikola Tesla u Obrenovcu,trenutno najcuvaniji objekat u Srbiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo_0309.jpg

 

neki dan sam montirao ovu zavesicu,malo je losija slika,poceo je da pada mrak,ne znam dal je ok,dal lepo izgleda il ne,vase misljenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l to fabričko rešenje sa Muse ili je sa nekog drugog modela?

Generalno mi je to ok, ima kod gomile modela...jedino ne znam da li treba ovako da ne ide celom širinom, ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je na buvljaku onih širokih rolo zavesica. Jednostavno uzmeš i skrojiš širinu po zadnjoj šoferci tako da pokrije celo staklo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova rolo zavesa je sa mercedesa 123ke i imam jos jednu,kojoj se mehanizam sjebao,bile su u paru na mercedesu jer je sirok bio,a stare su sigurno 25 godina,stajale mi u podrumu godinama,pa eto malo sam se igrao,mozda bi mogao koji cenat sire,al meni je i ovako zadovoljavajuce i da kazem, kad vozim nocu,nema da me oslepi neki nenastelovani far na autu iza mene,kad pogledam u srednji retrovizor vidim samo svetla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra fora silenci ako nećeš ili jednostavno nisi u mogućnosti da zatamniš zadnje staklo. Jeftino a korisno, sad si i meni dao ideju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno dobro rjesenje, pogotovo ako je iza tebe netko s lose namjestenim xsenonima pa kad bode u oci :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da dobra fora,mogu da zatamnim stakla,a to cu da uradim u dogledno vreme,al ovo mi je bas cool,to sam hteo prvo u punta,al nisam nikako stigao,pa sam u musu stavio rolo zavesicu :thumbsup: ,sto da ne ovakvo resenje,neobicno,a korisno

elem,sa musom,za skoro 3 meseca,presao oko 3000 km,bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovu sam mislio

 

f7ya.jpg mhb0.jpg xnfz.jpg 

 

dužine 90 100 i 110 cm. 

Jednom sam kupio skroijo po zadnjoj šoferci i izgledalo ko fabrički. Dobra stvar što je unutrašnja strana zavese bila bela i nije zatvarala prostor, dok je spoljna strana crna.


Jedino što sam ja moju kačio na peta vrata, a ne kao ovaj na policu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ce da poklanja nek javi, mozemo i za neko :cheers: da se dogovorimo. Inace Ivane i ovo je dobra stvar, ako te ne mrzi postavi link gde ga mogu naci ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...