Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ja jesam veceras maalo vise popio:cheers: i nepricinjava mi se,al kad sam se vracao iz zemuna video sam najmanje 4 muse,gde god sam se okrenuo bila je neka,i+znaci da ih je svaki dan sve vise i vise;)

kupio ulje castrol edge 5w 40 i filter knecht mahle i jos cekam krajave spona  da mi stignu,to menjam,pa da vozim kod majstora

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da,ma posle posla svratio nesto privatno da odradim,pa popio dva lava ,samo,nije strasno,a  vala ima da ugradim auto pilot,smorile me guzve,pogotovu na kraju tosinog bunara kod raskrsnice gde je zeleznicka stanica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasrali su totalno sve raskrsnice koje sece nova saobracajnica od mosta na Adi do Beze. Nesinhronizovano, a najgore sto se svuda prave prilicne guzve, jos ako hoces da skrenes levo cesto se ceka po par crvenih svetala... Posebno kriticno ukrstanje sa Omladinskih brigada i Tosinim bunarom gde su ujutru i uvece u spicu prilicne kolone.

Za moj ukus, kruzni tok na te dve raskrsnice je mogao da bude pun pogodak. Ali zasto jednostavno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee to su sve inzinjeri sa kupljenom diplomom,haos,umesto da rasterete saobracaj na tom potezu,oni su samo napravili vece guzve,a i semafori na novom bulevaru nisu ujednaceni,pogotovu onaj prvi iz pravca novog mosta.Ja vise ludim bilo iz kog pravca dolazis na tosin bunar,koje su guzve,il se povecao standard pa sad svi pokupovali koje kakve limuzine,niko nece u gradski

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno sinoc zamenjeno ulje i filter ulja,kao i krajevi spona,marka neka moon,jedna bila na stanju u ap sportu 1610 dinara,a drugu uzeo u beocar,ista takva 1890 dinara,sad jedan dan samo na centriranje trapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras centrirao trap konacno,kaze majstor bas je bio rastelovan,sad sve na svom mestu,potpuno drugacija kontrola auta na volanu;)

cena 1500 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rofl:ahahaha,ova je bas dugo na oglasima,odlicna musa al spolja mi je nekako sva cudna,one gluposti sto pise na vratima,odmah skinuti,kao i crnu straftu na haubi,al zato ima dobru opremu,kao i motor 1.6

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je neki sitan problem nije strasno,al ako je nesto vece igranka,a mozda je i popravljeno to,al spolja mi je sva cudna,kao da je spustena pozadi,neke male felne a i gume,al unutra je bombona

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila je raskupusana unutra, puno nekih zica, ali ocigledno su je sredili,

fizicki je nepromenjena, nije bila udarana niti zafarbavana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao svima. 

 

Planiram da uzmem musu, to je jedino što mi se sviđa. Našla sam jednu, 1.4 benzinac, 2005. god. 

Izgleda baš očuvano. Međutim, danas smo išli u probnu vožnju, na autoputu na 120km počela da se muči, da secka. I onda da se gasi na uzbrdici, motor baš da stuca, počelo da smrdi. 

Vlasnik, koji je ima godinu dana se čudi, kaže da je radio mali i veliki servis pre mesec dana, ima servisnu knjižicu, nisam je još pogledala. Na kraju, majstor mu je rekao da je to danas zbog svećica, pa ih je zamenio. I sad kaže- gazi. Ceni ga na 3600 evra. Meni se čini da je to malo jača cena. Sta vi mislite o svemu? U principu, probala bih ga još jednom, pa u servis, da ga majstor podigne, pa koliko može da vidi. Nisam expert, prvi mi je auto. ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav,dobro dosla na forum i ako je zbog svecica samo to,dobro je,samo da nije nesto drugo,a ako je ocuvana musa i nije puno presla i nema neka ulaganja,ok je,al  morao bi malo da spusti cenu,jedno do 200 eura

a ne znam odakle ste,pogledaj i neke dizele i oni su tu sa cenom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti :)

Prešla je 140 hiljada. Ne znam, morala bih u servis da je vodim, da mi majstor kaže. Deluje bas očuvano, sad...to me zbunilo danas u vožnji. I ja mislim da bi cena trebalo da bude niža, barem toliko. 

 

Iz bg a sam. Pratim muse. Nema ih puno, još registrovanih, da možeš da probaš u vožnji.... Videcu, pogledaću još.

 

Hvala 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11433906/lancia-musa-14-lepo-ocuvan

 

 

To je ovaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previse para...za 2005.godište. Ja sam prošle godine prodao 2004 god sa alu felnama za 2450eur, doduse na ime kupca. Nemoguce da su cene skocile.:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da muse drze cene il im skacu cene,poceli da ih uvoze bas,ne znam sta se desava,ja sam moju jos na pocetku 2014te platio 4100,2007mo je,pa skoro toliko su i sada,mozda malo manje,

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno sam veceras nasao vremena i svratio do samousluzne perionice na ledinama da operem musu,bila je strokava skroz ,

na satu skoro 216k ,vozi se svaki dan,pomalo mi se i smucila voznja,najvise zbog guzvi i lezecih svaki dan ih je sve vise i vise,bolesno,ni u jednoj stranoj drzavi nisam vieo vise lezecih policajaca osim kod nas:wallbash:

a crkla mi sijalica od srednjeg svetla,posle  tri i po godine

a na EuroPetrolu izvlace se nagrade pa koju ubodes,ja dobio DVD,neka najveca otkrica fizike i astronomije;)

IMG_20171229_195537.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, silenci said:

najvise zbog guzvi i lezecih svaki dan ih je sve vise i vise,bolesno,ni u jednoj stranoj drzavi nisam vieo vise lezecih policajaca osim kod nas:wallbash:

 

 

onda nisi bio u Ljubljani i izbrojao njihove lezece policajce i semafore

posle njih, ljubices sve lezece u Srbiji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/29/2017 at 8:55 PM, silenci said:

konacno sam veceras nasao vremena i svratio do samousluzne perionice na ledinama da operem musu,bila je strokava skroz ,

na satu skoro 216k ,vozi se svaki dan,pomalo mi se i smucila voznja,najvise zbog guzvi i lezecih svaki dan ih je sve vise i vise,bolesno,ni u jednoj stranoj drzavi nisam vieo vise lezecih policajaca osim kod nas:wallbash:

a crkla mi sijalica od srednjeg svetla,posle  tri i po godine

a na EuroPetrolu izvlace se nagrade pa koju ubodes,ja dobio DVD,neka najveca otkrica fizike i astronomije;)

IMG_20171229_195537.jpg

Hehe, ja vodim :D, na nekih 216500km sam. 23 septembra sam bio na 211850km, znači napravio sam oko 4650km za 3 meseca, sve po gradu, sa prosečnom brzinom 22km/h, da se upucam :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

auu svaka cast Mare ,malo km oko 500 km vodis,bice neizvesno do kraja;),meni je oko 40 i nesto prosecna brzina posto zadnje dve nedelje sam radio u umci ,sve isao obilaznicom ,a ostalo sve po gradu banovo brdo,malo zemun i po lokalu

danas stavio ovu obicnu halogenku,pa bolje svetli nego ova sto sam imao osram xenon look koja jedna kosta 1200,a jeste bela svetlost,al manji intezitet,bem li ga ne znam vise,na kraju ima xenone da stavim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...