Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Aaaa, to je lep put i tura za putovanje,

Kad udješ na madjarski autoput prema Pešti, toliko je ravan i dobro napravljen da ćeš tek onda uživati u svom autu ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da je najbezbednije i najbrze, ali meni nema vece kazne i smora nego voziti autoputem.

Uglavnom monotono i dosadno, a potrebna tehnika voznje je na nivou babe :) .

Jedino ako je autoput provucen kroz neki lep pejzaz ili zahtevniju konfiguraciju pa da uzivas u okruzenju, koliko je to moguce... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK

Svakako uvek dobro dodje 1.9 bez obzira jel autoput ili nije :D

Ma ako ga ne bude peglao vise od 120-130, bice zadovoljan

 

Do Peste i do Zagreba, autoput je ubitacno dosadan jer jer ravan i ravan za popizdeti, Panonska ravnica

Tamo kod Slovenije i Austrije pocinje zanimljivo, pejzazi, putna signalizacija i ostale zanimljivosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ofkors :P , nista dok se ne zadje u krivine, po mogucstvu sa nesto vecom visinskom razlikom i sto manje saobracaja, uzivanje->level_max.

Pa da li je, za mnoge, najlepsi put za merak u voznji Transfargarasan ili neki autobahn :) ?

E sad sto Totti voli da stavi ciglu na gas i odrzava pravac, po mogucstvu da mu bude sto mekaniji :D , to je druga stvar.

 

Salu na stranu, cenim naravno i ja autoputeve kao najbrzi i najbezbedniji vid saobracajnica, u neku ruku odraz su i stanja neke zemlje... Ali da su za voznju uglavnom smor - smor su.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generacijo, brzo: Mondeo MK5+lenjir autobahn vs Focus+Transfargarasan :D ?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeste kroz madjarsku autoput ravan i sjajan mnogo bolji i sredjeniji nego kod nas,al pomalo i monoton,,al zato od novog sada do horgosa je sacuvaj boze,a toboze novi auto put,kolotraga kolko oces

pa ja sam vozio najvise od 120 do 130 kad sao isao,a kad sam se vracao od 130 do 140 sa klimom i potrosnja drasticno skocila,al sta je tu je

nije losa brzina 130,al da je 6ta barem,al musa je izdrzala sve napore

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites
On July 1, 2016 at 5:06 PM, MS PK said:

S klasa amg i pisanje po sirotinji :D

 

Autobahn moze da mi bude interesantan jedino u toj nekoj konfiguraciji, sa ludilo mašinom, pa da peglas samo tako. Inače uvek sam više za magistralu i krivine, kao i Ivan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa covek je izneo svoj stav o autobahnu,jedino neki super auto i po gasu,al ja sam uzivao i sa musom kad sam vozio do Budimpeste,nije bitna brzina vec da uzivas u voznji

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na AP-u kroz Srbiju ne uživam uopšte.

Generalno je loš + velika brzina + monotono.

Često sam usred leta išao do Sremske Mitrovice koja je realno jako blizu. I uvek se smorim u putu strašno.

Krdžavi AP, okolo ništa a sunce samo prži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bas, hebo vas autoput i cigla na gasu :P .

Krivine, vestina, torque, uzivanje u prirodi:

130820152986.jpg18052012307.jpg220820153035.jpg220820153076.jpg220820153016.jpg

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...