Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ne znam,neki dan sam bio na tehnickom,nisu skoro nista gledali osim kocnica,a juce sam ugradio dnevna svetla,platio ih 1500 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, silenci said:

ne znam, neki dan sam bio na tehnickom, nisu skoro nista gledali

a juce sam ugradio dnevna svetla

Saznaces na iducem tehnickom, u najboljem slucaju :D .

Salu na stranu, po pitanju tih aftermarket DRL, jos uvek je kako gde natrcis. Ako to ikad i uniformisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkside

a imao sam diode,al skinuo zbog tehnickog,al svetla nisu ni palili,ma nista samo kočnice,zato sve pohvale za autocentar tehnicki  u Surčinu

ma ima da ugradim prekidac samo za dnevna svetla,al samo kada idem na tehnicki:D

 

 

463141-900-100000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja  svratio u lidl taj dan kad je krenula akcija,i svratio posle posla,bilo je moza jos 5 il 6 komada :animier:,inace odlicna je i jak motor ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam prao auto s tim čudom. Hm, šta znam. Meni to više za neke radne mašine, ono kad izađu iz njivei tako to...

Ima tu posuda za deterdžent i dobar je mlaz ali ne skida kao u perionici.

Za deterdžent mora da se smanji mlaz na minimum pa tako preprska auto da odstoji ili istrlja pa da se ispere pod jačim mlazom.

Ok, cena mu je pristojna i lepo radi spravica.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je ok,a prao sam bez onog srestva za pranje,a sluzice za pranje i drugih stvari osim auta

za ove pare odlicna je mašina,3 godine garancije

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Mijailović P. said:

Juče sam prao auto s tim čudom. Hm, šta znam. Meni to više za neke radne mašine, ono kad izađu iz njivei tako to...

Ima tu posuda za deterdžent i dobar je mlaz ali ne skida kao u perionici.

Sto se mene tice, nista bez sundjera. Dok ne potrosis bar pola sata i malo se preznojis :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre neki dan bili na tarzan plazu,pa svratili ovde da uslikamo koju fotografiju,pa i musu slikao.Inace pre par dana uradjem mali servis,promenjeno ulje i filter ulja,zamenjena mazetna homokinetickog zgloba do menjaca,skroz pukla i bio je problem curenja antifriza ispod motora.

jedna mala gumena cev se skroz istopila deformisala ,sve od vrucine,rece mi majstor da ju je bas bilo gadno zameniti i samo za tu zamenu uzeo mi 3000 hiljada,jbg.

Musa se vozi skoro svaki dan,isli pre 3 nedelje do Bosne,tj Banjaluke.

 

viber_slika_2021-07-15_22-19-01-853.jpg viber_slika_2021-07-17_16-21-24-461.jpg viber_slika_2021-07-17_16-21-36-902.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se  u subotu provozali do Bešenovačkog jezera,nisam se kupao,nego samo da izvidim situaciju,al odlicno je za izlet,bas bilo dosta ljudi

Al super tamo baš za uzivanje

 

IMG_20210814_192531.jpg IMG_20210814_193550.jpg

IMG_20210814_192315.jpg IMG_20210814_191453.jpg IMG_20210814_192203.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se odlučiš na prodaju oglasi se na forumu :) posao mi na 43km od kuće pa se mislim da uzmem manjeg potrošača... A volim mvp najviše zbog upotrebne vrednosti...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto sam izgubio jednu ratkapnu,kupio veceras dve original ratkapne za 400 dinara,skinute sa punta,mislio sam da uzmem za zimski set alu felne ,al odustao sam,a zimski set mi je na celicnim 14icama

Trazio sam nesto mladje da uzmem,al sam odustao do proleca,Boze zdravlja

a tu je i mrvica:)

viber_slika_2021-12-03_20-24-32-919.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci Alfe na cekanju... Neka, mozda bolje i tako, posle zime sve lakse. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da,nazalost imao sam havariju sa septickom,pa nemogu musavu da uteravam u garazu,pa ove zime bice stalno napolju. pa jeste Alfa za sad na cekanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako mislis kao prijatelj Milan,nisam upao u septicku:D,a sama se urusila,tj pukla ploča od septicke

danas isao do manastira Tumane,tj do Golupca,presao skoro 400 km,jer izlaz za Pozarevac zatvoren,radovi neki,pa vozio do Velike Plane,pa posle preko Zabara pa u Pozarevac pa do Velikog Gradista i na kraju Golubac

prva slika je top,tvrdjava,seićento i musava:Djoš samo treba Jelena Karleuša

 

viber_slika_2021-12-04_19-28-24-175.jpg viber_slika_2021-12-04_19-28-25-586.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec trosis razlicite ratkapne - pa sto bar ne stavi par istih na istu stranu kola :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

haa,ma dobro je i ovako,je nemam vremena ni posteno da se odmorim,ove pozadi sam sinoc jedva stavio,i vezao ih vezicama,srecom pa toga uvek imam.Sutra ne prilazim autu,ima ceo dan da lezim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...