Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ciscenje egr-a 5000din i 11dana!? Brt,ja za jeftinijeg majstora nisam cuo

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg sta cu i ja sam popizdeo ,toliko dana bio kod majstora mogao ga je na delove rastaviti,al kaze bas imaju svaki dan guzvu ,al opet:veryangry:

a u radnom nalogu napisao 5 radnih sati,po 1000 dinara.demontaza,čošćemje i pranje i montaza egr

 

22 hours ago, Axic said:

Slabo ti to izduvas preko 3.000 obrtaja čim se zapusio. :D 

terao sam ja dosta puta tako da se motor izduva sto bi se reklo,nije da ga štedim,al tako je kako je

 

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 radnih sati ciscenje egr-a?! Kakve derikoze muku ti ebem.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ko ga jebe,bitno da je resen problem,jer i oni u servisu nisu znali u cemu je problem,dok nisu skinuli egr i videli da je skroz bio zapusen

Što je najgore to nije radio moj majstor,jer je tek on stalno u guzvi,pa sam vozio u servis prema ledinama kod knez petrola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikao danas kod linde na Bezaniji,a juce išao do Novog Sada,pa sam ga i testirao na autoputu,140 bez problema:animier:,pa sam pogresio izlaz za NS,ja mislio za NS sever ima poseban izlaz,ja umesto da sam odmah usao na izlaz za NS,ja produzio pravo i na kraju morao do sledece naplatne rampe kod Zmajeva,pa nazad:D

IMG_20200614_172540.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu bre silenci 140 :lol: ja čim malo dohvatim obilaznicu barem 160 pa ako hoće i još koji km preko. Stisni to, sta ga štediš :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Axic said:

Auuu bre silenci 140 :lol: ja čim malo dohvatim obilaznicu barem 160 pa ako hoće i još koji km preko. Stisni to, sta ga štediš :secret:

au svaka čast ,jbg laksi ste ti i punto od mene i musave:D,al kad stavim novu obucu videcemo .Ove napred gume nikakve pa cu skoro da stavljam nove

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas montirao gume,bez problema stale,otisao kod jednog vulkanizera ona kaze nemoze,otisao kod drugog i bez problema  montirao i nigde ne zapinje.Rece mi da su odlicne gume

IMG_20200713_190250.jpg IMG_20200713_190455.jpg IMG_20200713_190330.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

U njihove ocene nikad nisam verovao... Nego, balonka ti pojede felnu :stuart: .

Pozadi pretpostavljam da ti je ista dimenzija guma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to me vise neinteresuje,kad je musava postala vise radna masina,samo da bude sve tehnicki ispravno,a ove nove gume su bas balonke

 a ima da me streljas kad ti kazem Ivane da su pozadi 205 50  isto 15ice:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad si kontra propeo masinu, ka unazad :D .

Bez zezanja, bok gume napred ti je onda visi skoro 2.7 cm (+20%), guma teoretski ukupno visa 5.5 cm, znaci i obim veci oko 15 cm (+8%)...

Uglavnom se smatra da je sve u toleranciji za svakodnevnu upotrebu ako je +/- 3% u odnosu na fabriku, naravno podrazumeva se da je ista dimenzija na svim tockovima. 'Aj estetski i funkcionalno, ali ne znam da li ce i kako ce to uticati i na elektronske sisteme (ASR, ESP,...)? I kako bi to tumacili na tehnickim, ako krenu neke rigoroznije provere od iduce godine... Cisto naglas razmisljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/14/2020 at 8:52 PM, silenci said:

ja umesto da sam odmah usao na izlaz za NS,ja produzio pravo i na kraju morao do sledece naplatne rampe kod Zmajeva,pa nazad:D

 

 

 

Kažu da postoji jedan put tu blizu NS i ide u krug, sad već pun beogradjana koji nikad nisu, niti će naći izlaz za NS. @neshaoct je jedan od retkih koji je pobegao iz tog vrtloga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Ivan said:

Sad si kontra propeo masinu, ka unazad :D .

Bez zezanja, bok gume napred ti je onda visi skoro 2.7 cm (+20%), guma teoretski ukupno visa 5.5 cm, znaci i obim veci oko 15 cm (+8%)...

Uglavnom se smatra da je sve u toleranciji za svakodnevnu upotrebu ako je +/- 3% u odnosu na fabriku, naravno podrazumeva se da je ista dimenzija na svim tockovima. 'Aj estetski i funkcionalno, ali ne znam da li ce i kako ce to uticati i na elektronske sisteme (ASR, ESP,...)? I kako bi to tumacili na tehnickim, ako krenu neke rigoroznije provere od iduce godine... Cisto naglas razmisljam.

da jeste visociji napred,a videcemo kako ce se pokazati,a za tehnicki idu zimske gume,sve 4 iste dimenzije tako da nema problema

A zasto ce da zeza asr  i esp,mislim da cak nemam taj asr^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se provozao do Jakova i Save i koliko je samo dole na Savi napravljeno vikendica i kako su neke super sredjene

Mislio da posle svratim na okupljanje,al me mrzelo nesto da dolazim

a ove maxxis gume sam stavio pozadi:lol:

IMG_20200719_185814.jpg

IMG_20200719_190526.jpg

IMG_20200719_190557.jpg

IMG_20200719_185643.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas namontirao distancere,neki dan narucio,a juce isao po srafove sto sam narucio,trebali duzi,43 mm.Uzeo u Novoj Pazovi,firma ten fingers.A ovo sto sam stavio gume 195 65,odlicne su,al ponekad mi se pali abs i to samo na brzinama preko 120:rant:,sto je i Ivan rekao da ce da zajebava zbog guma.A i prosle nedelje kupio sam nove gume 195 60 r15,za svaki slucaj

i pravo mesto za telefon:D

 

IMG_20200820_190259.jpg IMG_20200820_190333.jpg IMG_20200820_190739.jpg IMG_20200820_190640.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas slikao na parkingu manastira Rakovica. musava i midea:D,zajedno rame uz rame,deluje mi kao da je midea za nijansu veca,a tu je i multipraktik:clap:

IMG_20201031_130532.jpg

IMG_20201031_130457.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa moze bez problema,kad je to ustvari isti mali auto:D,jos ova idea je restajling i dosta lepse izgleda nego pre,barem prednja maska

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...