Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

7 hours ago, silenci said:

pa u Hrvatskoj kroz sela je ogranicenje 70 na sat.

Iz ovog što si napisao, znaš šta ti je činiti. Počni da letuješ u Hrvatskoj i nemaš brige za radare i ograničenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnji par dana ujutru,cujem slabije vergla,al upali,jutros nisam vozio,a veceras nemoze da upali,verovatno akumulator je na izdisaju,stavio sam ga na punjac,al morace nov,Kad sam kupio musu,kupio sam i aku Topla,krajem februara bilo bi mu 5 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam jos kupio novi akumulator,ovaj sam bio napunio i sad pali bez problema,ujutru kad je malo veci minus teze upali iz drugog puta,naravno auto preko noci je u garazi,pa to mnogo znaci.

malo danas vozio po snegu  i nečišcen put a malo auta prodje dnevno,stim da je juce napadalo snega ,

 

IMG_20190111_132813[1].jpgIMG_20190111_132738[1].jpgIMG_20190111_132831[1].jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas registrovao musavu,sve zavrseno za tih famoznih pola sata,ceh 17500 dinara,a ja sam sam isao u policiju po nalepnicu posle toga

odradio u autocentru West u Surcinu,sve pohvale

bilo krajem februara 5 godina od kad se druzim sa musavom;):animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otprilike 2500 dinara skuplje nego do sad zbog povećane cene tehičkog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da,a prosle godine mi je bilo ravno 15000.

a moram da klimu sredim,od kad je kod mene,nisam nista dirao,treba valjda se se napuni i ocisti sistem,jel to moze bilo gde ko radi auto klime

 

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, svuda je 2.000-2.500 dinara dopuna i dezinfekcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas odradio punjenje klime ,servis NP u vinogradskoj,cena 2400 za punjenje i pregled klime i plus 1000 za dezinfekciju ventilacije

skoro nije bilo nista freona u sistemu

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

@silenci

Klima ti je radila prošle godine?

Ako jeste, nije ok da baš sve izgubi od tada do pre neki dan...al' ako su proverili i videli da ne gubi, gde je onda baš sve nestalo? Mis'im, da ne bude da i dalje gubi, pa sledeće leto ae opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosle godine nije radila,mislim nije hladila,jer nije bilo gasa,covek sve proverio,napunio sistem .A moja greska,za 5 godina koliko je kod mene ,nisam nikako vozio na proveru i punjenje klime:huh:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno veceras stavio letnje gume,a pre neki dan promenjen termostat,stavljen vernet francuski 3800 dinara i zamenjen pk kais

Sinoc isao do zemuna,bez problema brzo dostigao radnu temperaturu,tj kazaljka bude na sredini,a zadnjih par meseci doce donekle i dalje nije htela

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas ovo napravio,pre neki dan kupio ga za 300  dinara,spojio sve kako treba,jos sutra nesto da doradim,al brisace nisam uspeo da opravim,pa verovatno vozim kod majstora i taman videcu,mozda da servisiram anlanser i alternator,al prvo brisaci da se oprave

 

IMG_20190524_213217.jpgIMG_20190524_213345.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...