Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

hahaha svaka cast Totti,posle ovog testa muse ima jos vise da dobiju na ceni,a ovaj test vozac je bas simpatican:D ovo je ristajling model,jest lepsi nego prva verzija,a ovaj ima i bogatu opremu,samo me cudi sto nema podesavanja volana po dubini,vec samo po visini,sto kod mene ima i jedno i drugo i ovaj sto nema ostavu,poklopac na sredini zadnjih sedista,moze tu da se smesti pola litra dobre rakije,al siguran sam da su ga skinuli

Share this post


Link to post
Share on other sites

jutros krenuo na posao oko 6 i 20 kod mene bilo minus 11,na nbg minus 10,musa pali bez problema,ovaj aku topla vec 4 godine savrseno radi,pu pu da ga neureknem

IMG_20180301_062107.jpg

IMG_20180301_062911.jpg

i danas kad sam se vratio sa posla,posle ovih par ledenih dana musa postala bela od soli,sutra il za vikend obavezno pranje u samousluznoj perionici

IMG_20180301_164329.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/23/2018 at 7:08 PM, totti said:

 

Ima li ko iskustva sa ovim menjacem ?
Vidim da ga ima u Musi, Idei, Puntu, Pandi, pa cak i u jednom Bravu sam ga video.
Nameravam da u skorije vreme kupim primerak Muse ili Idee sa ovakvim menjacem, pa me zanima bas svacije misljenje, a da je imao iskustva s ovim tipom menjaca.
@silenci, izvini sto ti spamujem temu, mogu moderatori ovo slobodno da prebace tamo gde misle da mu je mesto.

Edited by djomlao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo opusteno druze,a moja musa ima manuelni menjac,a ovaj sa testa ima valjda poluautomatski menjac,il kako ga zovu selespeed

veceras se vracam sa posla,,radio na banovom brdu i taman sam prosao 50 metara nesto puce,odmah sam stao,ne znam o cemu se radi,i kad sam otvorio vrata i pogledao nazad i kreno u rikverc,zadnji tocak zablokirao,naravno skidaj tocak,lupaj po dobosu da otpuste paknovi,kojih skoro nije ni bilo,jedna smo skinuli dobos,skinuli ostatke paknova i vratili dobos i tocak i kuci,strasno,a eto planirao sam sl. nedelje to da kupim da se zamene al izgleda da djavo nespava:rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bre silenci, pa valjda se paknovi ponekad kontrolišu i menjaju. Kod mene su bili u stanju "može to još da tera", ali sam zamenio sve komplet, doboše i paknove, sajle ručne, amortizere, opruge, odbojnike, silen blokove :D

I ne žalim ni malo zbog toga, jer sam siguran šta vozim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to sam planirao,znao sam da to nikad nije menjano,pa sad moram,a dobose videcemo kakvi su,al koliko smo ga lupali veceras,ima i njih da menjam,kao i ulje kociono da promenim,a te silen blokove,to ima pozadi,ne znam jer se nikad nisam bakcao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas napisi sta si uzeo i po kojoj ceni..Treba i ja da menjam...Isto nisam menjao od kada je auto dosao iz ITA..Jedno 50.000+ km... :)..Pa ako menjas i dobose,onda promeni i opruge sa cilindrima i dovidjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras sam dobio ova dva kompleta,pa sad da vidi majstor koji je odgovarajuci,jer rece mi momak sto mi dao da imaju dve vrste,oba kompleta su po 2600

al mislim da ovaj TRW je odgovarajuci

a majstor ce da proveri sve pa da mi javi

IMG_20180309_204338[1].jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas zamenio za svaki slucaj :D  Mogle po recimo majstora jos jednu izmenu plocica,ali menjaj danas sve i cao.Cena slicna kao i tvoja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

aa super,jel si menjao dobose i jos nesto,opruge il,meni u ponedeljak majstor radi,sutra nerade,koje si stavio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezgodno je kada i dobosi stradaju jer mislim da oni nisu jeftini.Cilindri i opruge su red velicine 2000-3000 din skupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam zvao koliko su dobosi,al neverujem da su oni otisli,mozda se malo samo obrade na strugu,a  cilindre i opruge neka se menjaju ako je potrebno,

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras uzeo auto kanacno,od tri kompleta odgovarao taj neki bremsi,turski:rant:al sta je tu je,zamenjeno,ostalo sve ok,a cena za ovaj bremsi je 2100

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee pa super,hvala,bas mi rece decko sto mi prodao delove,a ima dosta delova povoljnije nego u radnjama,da su malo mekse,malo se vise trose od trw,al ne skripe,rece da dosta servisera uzima ovu marku,nije bilo reklamacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dok se potrose ima i da zaboravis kada si ih stavio :) A to sto dosta servisera uzima neku marku,meni odavno nije reper kvaliteta.Mislim uopsteno.Bremsi ce raditi taman kako treba,nece skripati,kocice kao sto je i kocio,sasvim pristojan za normalnu upotrebu.

Edited by werp690

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce popodne u arandjelovcu imao bliski susret sa metalnim stubom:crybaby: koji je bio sav zarastao pa izgledao kao zbun,ulazio u ulicu koja je siroka jedva dva ipo metra i dokacio ga,sta je tu je,farba se nije ogulila samo ima ulubljenje i lajsne se odlepile na krajevima,

IMG_20180422_165159[1].jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja razmisljao,vakum bi to vratio na svoje mesto,a ne znam sa cim bi najbolje lajsne zalepio,al icu jedan dan kod prijatelja da pogleda sta i kako,koliko bi kostalo i koliko bi bilo da se ceo auto ispolira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...