Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

DSCF0955.jpg

danas sam bas sredio i ocistio auto,najgore ocistiti one zute tacke ,muve ,komarci i ostala gamad :2guns:  samo seru,a i ptice ponekad useru :2guns:  :2guns:

do sad sam presao 17000 hiljada i nikakvih problema,pa u avgustu kad se vratim sa mora cu da teram auto,da se skroz pregleda i taman da uradim mali servis i jos ponesto da se zameni.Eto kad sam bio sad u Banjaluci,nisam posteno video nekog fiata,a kamoli lanciu,sve sami golfovi :thumbdown:  i pasati :wallbash: ,bas sam se smorio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz te razumem za zute tacke :D ja puskom nisam uspeo da ih skinem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče NovaSpeed-a imaju dosta lošu reputaciju na ARCS-u, tako da bi se ja još malo raspitao. Moj zet je radio chip, čini mi se u Užicu i jako je zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto kad sam bio sad u Banjaluci,nisam posteno video nekog fiata,a kamoli lanciu,sve sami golfovi :thumbdown:  i pasati :wallbash: ,bas sam se smorio

 

Tamo si bolan bio ekskluziva :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda prva Musa koja je ikada prošla ulicama B.Luke :)

Što se tiče buba, nemoguće ih je skinuti. Ima kornjača posebno sredstvo koje super radi posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to si u pravu Srdjos ni jedna musa pre toga nije prosla Banjalukom

a kad budem radio chip to ce biti pro tuning na nbg il da stavim onaj power box,al prvo doobro da se raspitam oko toga

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakav Powerbox, nadji dobru mapu i nekog da ti to odradi kvalitetno.

P.S.

Prosla je moja Idea Banja Lukom pre dve godine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to si u pravu Srdjos ni jedna musa pre toga nije prosla Banjalukom

a kad budem radio chip to ce biti pro tuning na nbg il da stavim onaj power box,al prvo doobro da se raspitam oko toga

Preporuka za Safe Chip iz Novog Sada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e hvala Maki,vidim da dosta ljudi hvali Safe chip,jedino moram do Ns,al ako vredi sto da ne

 

Nikakav Powerbox, nadji dobru mapu i nekog da ti to odradi kvalitetno.

P.S.
Prosla je moja Idea Banja Lukom pre dve godine ;)

a sad kad sam bio u Bosni,prvi put je musa bila u Bosni,sad imam zeleni karton,pa cu jedan dan otici do Bijeljine i do Stanisica,etno selo,zadnji put sam bio pre 3 godine,kazu joj dosta toga je uradjeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo_0329.jpgPhoto_0330.jpg

dal je ovaj zuti lepotan neko od nasih,mnogo mocno izgleda 500L treking

sve standardno,spremamo se za more,za vikend idemo,sredio sam nekako 2 mala udubljenja sto su bila na krovu i to onim malim vakuumom,sto koriste staklari

chip cu da radim,kad se vratim sa mora

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

WP_20150828_010.jpg

slikao Lumiom,fine slike pravi,ne znam ni koja je kamera,dal je 5 il 8 mpx.

elem isao do mora,cg,put prosao bez problema,ni jednog problema nisam imao sa autom,presao oko 1200 km,prosecna potrosnja bila oko 4.5l,

Share this post


Link to post
Share on other sites

po kompijuteru,al kad sam izracunao potrosnju ovako,ispada oko 4.6 do 4.7,nista preko,sto sam ja jako zadovoljan,mislim da je najvise trosio na putu posle durmitora,gde su sve lakat krivine i plus se samo penjes i penjes,tu cak moras i u prvu da ubacis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je jako zahvalan motor, ja sam se zeznuo sto nisam kupio isti takav ali nije ih tada bilo. Posle iskustva, sad bih radije uzeo Ideu ili Musu sa 1.4 benc motorom, nista dizel.

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas zahvalan motor,meni netreba nista jace,mali potrosac ovaj motor,svaki put se odusevim,kad vidim kolika mu potrosnja,stim da ga ja bas laganica vozim,a i muza ova nije za zustriju voznju i naotuputu,najvise sto sam vozio je 140 i to par puta mozda samo.ne znam kakva je idea i musa sa 1.4 motorom sa potrosnjom,al verovatno su ok sa potrosnjom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam ti na nekoj strani pre da meris preko pistolja jer komp nije tacan. Moja Ideja trosi oko 6.5-7 po gradu, mereno na pistolju dok za istu tu relaciju komp u autu pokaze prosecnu potrosnju 4.6L, niđe logike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda jeste tako,al evo primera,do crne gore sam potrosio pola razervoara,negde oko 24 litre,a kilometraza oko 520km,pa sad kolika mu to dodje prosecna,bem li ga,a i pisao sam o potrosnji goriva,da sam za 1000 dinara presao oko 170km i meni nestvarno,al tako je,uvek se odusevim sa potrosnjom,jest da laganica vozim,nisam tezak na gasu,pa na auto putu dodjem do 130 i nista vise,a u gradu malo vise trosi,mozda oko 5.5l,nista vise

555105.jpg

mnogo mi je sladak ovaj autic :unworthy: ,pa sam ga zato metnuo kod mene na temi

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

5L na 100km x 5 = 25L

u gradu moze da trosi 6 ako ne i vise.

 

I moja Ideja na otvorenom trosi oko 5 ako ne divljas s njom, ako predjes 130, onda vec ozbiljno skace potrosnja

a tih 15 konja sto ima manje od recimo Stila JTD oseti se na autoputevima

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je rezervoar oko 48 litara,otisao sam do mora,tivat oko 530 km,potrosio je tacno pola razervoara i to mu dodje potrosnja ispod 5 litara,a najvise trosi kad sam se peo na prevoje uzbrdice,sigurno da jaci auto,tuda manje troze zbog vece snage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman  :D

 

To što kazaljka stoji na polovini skale ne znači automatski da je to tačno polovina rezervoara. Za tačnu potrošnju moraš drugačije da meriš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar je vozio Punta Mk2b 1.9 jtd i išli smo njim na more u CG pre 5-6 godina. Sipali na MOL-u u Jerkoviću do čepa, skoro dok nije počelo da curi, vozili se do Lukoila pre ulaska u CG i sipali opet do vrha 10l. Što će reći 3.33 litra na 100 km, da mi je pričao rekao bi mu da laže ali bio sam sve vreme sa njim u kolima. Oću da kažem da uz pažljivu vožnju može sa tim motorom u Musi da se izvuče potrošnja dobrano ispod 5 litara. Sve zavisi kako ko vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...