Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

da da dobro ste primetili i ja sam hteo prvo na to mesto,al nisam znao kako da montiram,prvo moram da napravim neki nosac i onda bi skratio traku i stavio bi jednu uz drugu da bude sira,jeste mozda malo sira,al nije lose ispalo,uzivo se bolje vidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se te plastike gde su maglenke mogu skinuti, imaju one žabice za skidanje a maglenke samo otkačiš žice.

Traži malo više zavlačenja pod auto :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe ja eto tek sad vidim slike,skoknuo malo do mora,naravno bio u tivtu,kao i uvek pre,najbolje je mesto,mogu reci super je bilo,eto upoznao sam licno i naseg clana drugara zoranica,sve pohvala za njega i bas smo se nasetali i zezali po tivtu,a jedno vece smo otisli do kotora sa njegovom alfom,ma ide alfa ko metak,a najaca mi voznja kad smo se vracali iz kotora prema tivtu,uzan put,a krivina  kolko oces,al sve u svemu bilo mi super,iako sam bio 5 dana

DSCF0527.jpg

evo jedna slika na pumpi,kad sam kretao za bg :clap:  :thumbsup:  :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo_0081.jpg

evo jedna od danas ,kad sam usisao malo auto i ocistio unutra i malo slusao muziku preko telefona :thumbsup:

elem,auto skoro svaki dan vozim,presao sam vise od 6500 km,od aprila,nikakvih problema,sem sto me zezao alarm,pisao sam u temi o alarmima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo_0088.jpg

pre neki dan sam pazario dve ratkapne,njih sam  stavio pozadi,jest da na njima pise fiat,al su iste kao ove napred,jer nigde nisam mogao da nadjem ove ratkapne originalne za lanciu,kad sam kupio auto,hvalila mi je jedna,pa sam kupio dve, stavio pozadi,a jednu ratkapnu sto pise lancia,sam stavio u rezervi

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee kad bi imao vremena,sinoc dosao u pola 10 sa posla,danas u 6,citave nedelje radimo u smederevu,radimo neke kuce za izbeglice sa kosova,

zato cu u nedelju sigurno da je sredim i operem kuci,ima da sija :thumbsup:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSCF0729.jpgDSCF0728.jpg

juce sam konacno stavio zimske gume,napred nove wintere,a pozadi hankook koje su mi ostale jos sa punta,kao i felne 14,bas izgledaju male na ovom autu

a auto nisam vozio 10 dana,jer sam bio na terenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to mi je odavno na autu,gde sam prvi put stavio,tu su,al planiram da ih stavim na drugo mesto,skroz dole

ima na slici sto me zoranic slikao letos,kako izgledaju

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pratio na času i tek sad vidim na onoj slici gore. Ne stoje loše ni na ovom mestu gde se trenutno nalaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam,ove felne mi ostale sa punta,a ja jedino sledece godinje da menjam ove felne i gume za 15,al videcu jos,a da su male,male su,al bitno da su sve 4 zimske :unworthy:

kad sam stavio jednu letnju i jednu zimsku,jedna pored druge,bas je velika razlika u velicini,sad mi je auto i nizi

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala Bane.elem posto sam produzavao vozacku i sto mi je istekla jos 15 og,a predao sam novu,pa sad mi je vozacka,samo neki papir,ovlascenje,dok nedobijem novu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes s tim bez problema po Srbiji da vozis, ja isto cekao nedelju dana i nikakvih problema kad su me zaustavili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe,ekstra slika,ee kad se setim,mnogo mi je bilo super onih 5 dana u tivtu,emsam se nakupao,em sam se bas navozao sa lanciom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras li poci do tivta da bi se slikao, ima li ko u tvom mjestu mobilni :-P

Opali koju sliku,po meni pravo auto za porodicu za kroz grad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...