Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

Pre nekih nedelju dana opet počeo da kruži neki spisak sa novih 30 kamera na teritoriji Beograda:

 

kam02.pngkam01.pngkam03.png

 

Nisam baš siguran, na par lokacija sa spiska sam obratio pažnju i nisam video kamere/nove kamere na njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde nema maltene najstarije kamere u gradu za crveno svetlo a od skora i za brzinu (u oba pravca je sada , nije samo ka gradu) , u ustanickoj ulici ispred suda (a radi za sve pare) ili sam ja corav.

u zadnjih par dana njih 6-rica dobila su kazne od nje u komsiluku ............. :ph34r: .

mada i ona kod skretanja za ljermontovu a i malo vise ka meni kod hotela srbije nisu sada za zezanje (nisu radile pre) ali sad nisam siguran.

jer su poceli da ih kace na sve strane ............. :rant:.

na obrenovackom putu kod skretanja za zeleznik nisam video nista na raskrsnici (a bas pratim tu) mada nisam ni radio zadnja 5 dana , tako da sad ko ce ga znati ............ :whistle:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam dugo prolazio pored 29-og vidim danas da opet radi ona kamera za zutu traku od panc.mosta prema 29 pre je bila okrenuta prema 29 i tacno na sredini zute trake a sada gleda prema mostu i dosta vece izgleda cini mi se da je blize beloj traci pa reko da nije pocela i brzinu da meri ,iste su takve kamere kod buvljaka na n.b. da nisu sad ove nove kamere kao kafa  3 u 1 snimaju sve zive prekrsaje

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, neshaoct said:

Pre nekih nedelju dana opet počeo da kruži neki spisak sa novih 30 kamera na teritoriji Beograda:

 

kam02.pngkam01.pngkam03.png

 

Nisam baš siguran, na par lokacija sa spiska sam obratio pažnju i nisam video kamere/nove kamere na njima.

Zar to nije onaj spisak koji s vremena na vreme neko izbaci i napravi totalnu pometnju? Na vise ovih "lokacija" sam prosao, kamere ni traga ni glasa ili su jako dobro skrivene:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se istripovao za most na Adi, gledao sam u oba pravca da nadjem kameru ali nisam uspeo, ako i postoji sigurno je dobro sakrivena.

Inace uvek vozim oko 90+ u ostalom kao i svi drugi... bice veselo ako stvarno postoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim danas raskrsnica na adi kod beogume na stubu gde je kamera sto snima celu raskrsnicu kruzna u donjem delu stoji nova kamera velika okrenuta prema tempu ,ne pominju je na onom spisku za prekrsaje ali obratite paznju

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/10/2018 at 2:32 PM, electronizer said:

Zar to nije onaj spisak koji s vremena na vreme neko izbaci i napravi totalnu pometnju?

Da, liči na to. :) 

Od svih pomenutih na spisku, a što sam se setio da pogledam, jedino sam video u Bulevaru Mihajla Pupina, pravac od Brankovog ka Opštini, da zaista ima dodata jedna kamera.

Tu oooodavno postoji za brzinu u smeru od Opštine ka Brankovom, a na spisku pominju ''proširenje'' za tu lokaciju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ministarstvo unutrašnjih poslova i uprava saobraćajne policije,sporovesce pojacanu kontrolu brzine kretanja vozila,od 16.04-22.04.2018 saopštava MUP.U okviru ove akcije bice sprovedena i akcija SPEED MARATHON,tokom koje ce biti merena brzina na najvažnijim putnim pravcima neprekidno u trajanju od 24h,od 18.aprila u 6 casova do 19.aprila u sest casova.U ovom periodu bice angažovani svi raspoloživi uredjaji za merenje brzine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ovo ljudi vise murije na ulicama nego vozaca...bas se nalozili na ovu akciju

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokazao je srednji prst saobraćajnoj kameri zbog čega je završio u zatvoru

 

range prst 1.jpg

 

Neki ljudi jednostavno ne podnose saobraćajne kamere, nebitno da li zbog toga što ih sprečavaju da se vrate kući dva minuta ranije ili što zbog njih moraju da vezuju sigurnosni pojas, jednostavno je tako. Ipak, uprkos toj antipatji, kamere su tu kako bi sve učesnike u saobraćaju učinile bezbednijim. Britanac, Timoti Hil (67), očigledno ne smatra da je to istina i zaista ne voli te male skrivene ništarije. Kako bi im doskočio, on je na svoj blještavo beli ''rendž rover'' postavio laserski ometač, tako da niko ne bi shvatio čiji je auto. To se zove posvećenost, ali gospodinu Hilu se baš i nije isplatila jer sada mora da odsluži osmomesečnu kaznu zatvora, nakon što je priznao da je pokušao da izigra sistem.

 

Hil je uhapšen u decembru prošle godine, nakon što je tri puta prilikom prolaska pored saobraćajnih kamera, poakazao srednji prst. Kad je saznao da ga policija istražuje, bacio je ometač u reku iza svoje kuće u Grasingtonu, u severnom Jorkširu, ali to ga naravno nije spasilo. Policija ga je pratila u svakom slučaju i nakon detaljnog pregleda fotografija, ustanovili su o kome se radi. Sudija, koji je osudio Hila na osam meseci zatvora, rekao je da takve radnje pogađaju pravosudni sistem ''pravo u srce'', tako da njegova kazna mora delovati kao upozorenje drugim vozačima.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas radar u steku po prvi put na tom mestu. isao sam za Zemun, iskljucujem se sa autoputa iznad Batajnice...prolazim crnomarkovic pumpu i vozim nekih 85-90 na sat.

vec kad sam bio previse blizu sam ih uocio, stoji tronozac i policajac stoji za radarom, e sad da li ga je tek postavljao ili je merio ne znam. zavrsim u bolnici sta sam imao i krenem kuci. ukljucim se iz ugrinovacke  i lagano, prodjem semafor od galenike i rekoh ajd sad polako, mozda su se prebacili na ono prosirenje posle galenike, a pre metroa.

nema ih, teram vozim, a oni na istom mestu love ove sto se ukljucuju sa autoputa, lep pravac za razvuci, ali vidim da su zaustavili devojku neku i pisu, isao sam oko 40 na sat da bih obratio paznju da li pise kaznu...pise, znaci da sam izgleda prosao bez radara....

nego cisto da znate da su poceli i tu da staju, jako cesto prolazim tuda, skoro svaki dan i danas ih prvi put vidim na tom mesto....

 

zzzzz.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeste lepo tu izaci sa 90-100, pogotovu ako se ide sa obilaznice. Znaci nema vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustanicka uzbrdo (Aman +) , a nekada stoje i dole nize - blize hotelu Srbija .............. :thumbup:

 

IMG_20180502_110056.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bas taj deo. izasao sam sa autoputa sa nekih 50km/h i polako krenuo da dizem brzinu, a domacini sakrili auto u zbun, i cikacajac stoji za famom, da li je namestao tek ili ne, pokazace mi vreme, jedino se tesim posto sam video u povratku da je pisao tu devojku, da je tek tada postavio napravu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos smetaju da rade ljudi polukrozno na "autoputu" :D

Bilo bi realno da se barem tu podigne ogranicenje na 80km/h. Makar do Zemun Polja ili Metroa posto nema poslovnih prostora u tom delu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...