Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

pa puni se budzet za nove gluposti

u Vojvodini su svi koji imaju zemlju, dobili da plate porez za odvodnjavanje!

Sta god im to znacilo, ne postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da baš ih je dosta zadnjih dana

 

nisam znao da mogu i posle godina da dostave kaznu, ja sam mislio da ako ne dođe za 2-3 nedelje da ni nema ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/18/2016 at 0:26 PM, srdjos said:

pa puni se budzet za nove gluposti

u Vojvodini su svi koji imaju zemlju, dobili da plate porez za odvodnjavanje!

Sta god im to znacilo, ne postoji...

 

Sta ti je to čudno pa to je i pre bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaaxaxaxaxa, kad dodju izbori kao ukine se placanje, a onda ispostave za 2 godine sva dugovanja, nije losa fora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preuzeto:

Quote

 

Od večeras kreće akcija radarske kontrole noću. Stiglo je iz Norveške 30 radara sa IC zracima koji mere brzinu i noću i po magli. Kreće i patrola pet civilnih presretača Škoda SUPERB koji će se vozati po ulicama i po lokalnim putevima a alko test će biti rađen svakom vozaču kojeg zaustave.Skoda superba 380konja 3200kubika benzin 28000 eur vredna tehnika u svojim branicima ima 12 kamera koje te uslikaju po najvecoj magli kao da si u letnjem danu sa nekom cupi ! koja prati tri odlazece trake i tri dolazece trake i to u mestu bez kretanja svako prekoracenje brzine odmah u komp salje i opasno je ako se kreces tipa radi iz Ca ka Bg a presretac superba iz Bg ka Ca i u tom momenti vozis na deonici koja je 50ogranicena ti 60 pri mimoilazenju slikace te !!! Tako da znate sve kolege(!)�(Inf. iz druge grupe)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ic (infra crveno) ne radi po magli, neka neko ispravi ako gresim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam se pitao da li snimaju nocu i onda ih vidim kako to rade u 1 nocu ispod mosta na Adi.

Mislim da po nekoj jacoj magli, niko normalan i ne vozi nesto preko ogranicenja.

Edited by skile86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel, a jel taj radar pametan da raspozna koja je koja traka i u kom smeru ide auto se pošto bele linije ne farbaju a na lokalnim putevima oko NS-a više i ne postoje?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze ima u kojoj si traci? snima 3 auta u tri trake, ko prebaci brzinu ide slika za njega, kao da imas tri radara jedan pored drugog, nikakva filozofija

Nekada nas bolelo uvo sa 1000din (i manje) sve resis e pa ne moze vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je zapravo bilo pitanje da li može da snima vozila iz suprotnog smera. Odgovor bi bio da može, osim ako su kolovozne trake fizički odvojene živom ogradom ili nečim drugim što onemogućava normalnu vidljivost na drugu stranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,

to je bio ironican komentar jer pijanih po gradu mozes i vikendom a i radnim danima nahvatati kako hoces i da su nam lokalne saobracajnice u us*anom stanju dok oni trose pare na automobile da bi uhvatili 5-oricu koja voze 180 na sat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo prekoracenje brzine, bar je tako navedeno u onoj dostavljenoj specifikaciji BG kamera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, i ja znam to na netu što pise nego sam mislio možda ima insajdera jer mi je malo čudno da stoji na raskrsnici a da ne snima i semafor

videćemo ako stigne kazna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo da presretaci do 10kmh na magistrali i kroz grad ne diraju.Al to me nije spasilo letos me je uhvatio jedan u Cacku 23kmh preko ogranicenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno znate,al da pomenem za svaki slucaj.Imate pravo na sklapanje sporazuma,tipa ako je kazna 6000-20000 30 dana zabrane upravljanja i 4 kaznena poena,kada vam stigne kazna,odmah u saobracajni skup sporazum o priznanju krivice,kazna je 6000 4poena bez zabrane upravljanja.Verovatno i na vecim kaznama,smanjuje zabranu upravljanja tipa ako je 6 meseci na 3 ili mozda cak i manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

U narednih mesec dana tri presretača MUP-a cirkulisaće Novim Beogradom i kontrolisati nesavesne vozače.

 

Tako će svi oni koji prođu novobeogradskim ulicama često biti na meti dve škode Superb i jednog plavog Audija, novopazarskh tablica.

Cisto da se izdvoji najbitnije deo iz članka iznad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim decu u vrtic malo pre i primetim parkiran novi crni superb na vrhu Matice srpske ispred dve perionice(ko zivi na Mirijevu, zna gde je to). Vidim zatamnjen i kamera na tabli. Rekoh ceka nekog, sumnjam da njime operise po Mirijevu i sl. U povratku, posle 10ak min. na kraju nizbrsice zaustavio neki bmw i pisu mu kaznu.

Da li je jos neko video da presrecu po gradu, a da nije po auto putu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dale

Krenuli su ozbiljno na mirijevo, jos malo pa na svakom izlazu ce nas cekati neki radar :(

Inace pre neko vece se ustekali kod ofkinog stadiona gore kod perionice na parkingu i samo snimaju iz pravca mirijeva ka bogosloviji.

Edited by Shomy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...