Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

Pasat pozarevacke tablice

A4 crveni vranje

A5 crveni vrsac

Najvise jure zaustavnu traku I naravno kad naleti brzina eto ih :D krecu se od plavog mosta do aerodroma

 

 

I beli Peugeot 307, totalno zatamnjenih stakala sa Kovinskim tablicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovog Megana sam vidao par puta po gradu parkiranog, ali nisam znao da je presretač, nisam ga zagledao. Ni stakla mu nisu zatamnjena. Dok ga prepoznaš u vožnji, bude već kasno.

Ja gazim službena auta na to delu autoputa svakodnevno. Čim vidim neki besan auto sa zatamnjenim staklima iza mene, begam u stranu dok ne prođe.

Biće veselo ako jednog dana stigne čestitka na adresu firme. Ima zgodno vetar da mi odnese putni nalog za taj mesec. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno su opremljeni...a pritom recimo kazna za zaustavnu traku je 120000din pa isplati im se...

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oprez: Kamere od sada mere i brzinu

 

Vozači koji prekorače brzinu na pet lokacija u Beogradu, od pre mesec dana mogu da očekuju da će im na kućnu adresu stići poziv kod sudije za prekršaje.
Veliki brat posmatra vas i na ulici. Pored kamera koje snimaju prolazak kroz crveno svetlo i vožnju žutom trakom, odnedavno kamere beleže i prekoračenje brzine. U Beogradu ih za sada postoji pet.
 
"U okviru ovog prvog meseca rada od početka detektovanja prekoračenja, to su prekoračenja koja su u onom rasponu od 20 do 50 km iznad dozvoljenog i to su najčešća prekoračenja, jako mali broj ima od 50 do 70 km i preko 70 nismo na sreću detektovali ni jedno prekoračenje brzine", kaže Nedeljko Munjas, načelnik Uprave saobraćajne policije Beograd.
 
Operater u Upravi saobraćajne policije proverava podatke koje je kamera zabeležila, posle čega se štampaju fotografije koje se šalju na adresu gde je vozilo registrovano. Novi zakon omogućava i proveru prosečne brzine.

 

auto.blog.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više puta je napisano na temi kojih je to 5 kamera... :thumbup: Na autoputu jedina ''pretnja'' je presretač. Nijedna kamera...osim u tim kolima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se samo da neće povećati broj kamera koje slikaju. Kako su krenuli sa punjenjem budžeta putem kazni najbolje bi bilo uzeti novog Punta 1.3mjet, u 5. na 80km/h i da se uživa, pošto izgleda da preko toga kod nas neće moći da se vozi osim na putu za Hrvatsku  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo sam dosao iz stanice milicije, procedura je sledeca:tamo se ide sa snimkom, popunjava se zapisnik, isti kao kada vas navataju na ulici, onda oni taj zapisnik predaju sudiji za prekrsaje koji vas poziva na sudjenje (rok 2-3meseca) nakon toga procedura je uobicajena :D

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja su kola u pitanju,i kakva iskustva imate sa "drugovima"?

Susretao sam se sa crnim BMW-om strane tablice,i crveni audi s4 sa subotickim.

Edited by neshaoct
spojeno by podvarak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 najbolje bi bilo uzeti novog Punta 1.3mjet, u 5. na 80km/h i da se uživa, pošto izgleda da preko toga kod nas neće moći da se vozi osim na putu za Hrvatsku  :laughing:

Ja ti rekoh jos pre hahahaha  :laughing:  :laughing:  ja sad da uzimam Punta uzeo bi 1.2 8V  i  laganica  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu te valjda pelcovali?  :crazy:

 

Njegovu suprugu su...kao što će, ne daj Bože, nekada i mog oca. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekaj, to je onaj put preko gazele, pa onaj pravac tamo ka odvajanju za Novi Sad i ikarbus?

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je auto put, kroz Beograd, na deonici od Plavog mosta do Aerodroma, kruze presretaci....poslednje sto sam primetio, danas, bela Skoda Octavia, sva stakla osim soferke totalno zatamnjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slepci! opicila i mene kamera pre oko mesec dana, stakla kad sam tamnio u m.pupina ali nista nije stiglo. jos!

pre 2god me slikali na raskrsnici s.novaka i cvijiceve, bilo zuto-crveno i nekih 80-90kmh, ali srecom nikad nista nije stiglo.

ja u bg vise ne dolazim!:lol:

Elem nije u m pupina nego bul.n.tesle ali ne ona kod usca nego dole blize zemunu, sad vidim da ona nije na spisku onih 5..... nadam se da je tako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako misliš na onu kod odvajanja za YUBC, ta je samo za crveno svetlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, dobro je ako je samo jedan. A i kako ih razlikovati, danas svaka pevaljka vozi crni audi sa crnim staklima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...