Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

Brate mili, pa gde ovde nadje da skreces :D ?

Jedino gore je neko nepropisno levo u Kneza Milosa. Recimo :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

giphy.gif

 

Nije namerno stvarno, jbg, dosao iz 'provincije' :D 

47 minutes ago, Ivan said:

Brate mili, pa gde ovde nadje da skreces :D ?

Jedino gore je neko nepropisno levo u Kneza Milosa. Recimo :lol: .

 

Vrlo lako zapravo. Pre toga sam bio u srednjoj traci u Milentija Popovica (valjda) i nisam video da se za ulaz u Usce SP mora biti u skroz levoj, jer su srednja i desna za desno ka mostu. Mislio sam da srednja traka vodi ka pravo. Sta cu, skrenem desno, omanem ulaz za Usce, pomislim, ma nikakva frka, okrenucu tu na prvoj raskrsnici. Vidim ne moze, a onda vidim most ispred sebe. Vec sam prestrojen u levu, ne mogu da preskocim dve trake i skrenem u desnu ulicu da bih se okrenuo. I jbg, ostaje ili preko mosta pa krug ko zna gde, ili prekrsaj. Covek me cekao u Uscu, i jbg zurio sam :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, bglion said:

@horvat

Nema. 

Znači ti si taj koji tu pravi haos :)

Nema, nema, stoji tek onako na banderi iznad :whistle:

Istina, ne znam da je neko skrenuo levo i da mu je stigla kazna ali mozda @horvatbude prvi :D

 

Screenshot_20200215_141157.jpg

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta okrugla je samo za nadzor, mislim da nije drukara, 

Ali svakako alal ti ćufte kad si tu pomislio i uspeo da skrenes levo! Mada opet zavisi u koje doba dana, da su pokušao oko 17h teško da bi uspeo bez posledica 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aste neki, pa gde je malo razumevanja za nas dodjose :D 

 

Inace manevar je izveden tako sto je auto prvo zaustavljen skroz u toj sredini, i onda kada se ukazala prilika (izmedju promene svetala na semaforima) - pun gas :D

 

Tako da je izveden bezbedno, ali svakako je prekrsaj, nema sta :(  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugacije i ne moze, jedino ako ne zelis da zavrsis nabacen na Usce :D (daleko bilo).

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, totti said:

Horvat, dok mu sviraju i proleću pored njega: emoji3.png

Motanje kada je skapirao da ode na most:

tenor.thumb.gif.446e613cf71449aad04a1f74077f643d.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U milentija popovica bar imas znak za trake, na vecini mesta u BGu nemas :(
image.thumb.png.8a920065cdb1ac728c334e0e9299d79f.png
Nije strasno , odes na brankov pa posle zelenog venca skrenes desno u narodnog fronta pa posle porodilista prva desno do kraja pa desno prema picinom parku. Vozis tako sve do kraja i drzis desnu str da bi prosao ispod brankovog i opet presao preko save i vratio se do iste raskrsnice gde si napravio prekrsaj... 
Od skoro mozes i da skrenes levo posle brankovog, malo samo sacekas kolonu, posle se negde okrenes polukruzno ili sa manevrom u sporednoj ulici i vratis se na brankov most... 
Dobro dosao u BG! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam sto prekidam zurku... Ali zar nije najlakse ako je vec na mostu, da se iskljuci desno odmah po silasku, pa odmah levo ispod mosta polukruzno i vec je u smeru nazad ka Uscu :) ?  A ovo:

7 hours ago, Dale said:

odes na brankov pa posle zelenog venca skrenes desno u narodnog fronta pa posle porodilista prva desno do kraja pa desno prema picinom parku. Vozis tako sve do kraja i drzis desnu str da bi prosao ispod brankovog i opet presao preko save i vratio se do iste raskrsnice gde si napravio prekrsaj...

 

bi se zavrsilo time sto @horvat vec 10 godina prodaje pljeske :D :

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas hteo da predlozim da okrece na slaviji kao Toti... :)

Zezao se malo, na raskrsnici gde je napravio prekrsaj je mogao da skrene desno i napravi krug nazad do Milentija popovica, ali bi onda izgledalo da je voznja po BGu jednostavna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beograđani, ovo je SPISAK 40 LOKACIJA na kojima KAMERE SNIMAJU prolazak na crveno, prebrzu i vožnju žutom trakom

 

Ponovo se aktuelizovala ova tema o dodavanju novih kamera za prekrsaje.. Koliko sam shvatio ovo je spisak onih koje sad registruju prekrsaje. Ali mi nije jasno nor zivim na Banovom brdu i kamera u Pozeskoj je jos uvek ona okrugla za pracenje saobracaja tj nema one kamere koja inace po gradu sluzi za crveno svetlo. Dosta putujem na posao u Obrenovac i ovde pise da ima kamera kod skretanja za Zeleznik, ali ja je jos nisam video... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...