Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

Kako je lako potkupiti ove pandure, dok nisu dobili novi vozni park pretili štrajkom, sad opet udri po narodu

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po celom gradu vidjam nove kamere ispod kojih se ne nalaze blic kutije, ali se mozda radi o  kamerama nove generacije pa se ipak koriste za slikanje.

Da li neko zna o čemu se radi?

Postavljene su ispred SIV-a, gde se pre nalazila kamera za merenje brzine u smeru od Fontane ka Brankovom mostu koja je i dalje tu ali su dodate i nove bele kamere koje snimaju i u dolasku a takodje  i jedna koja snima vozila koja dolaze od Ušća. Isti slučaj i ispred Ušća a i na dnu Francuske...

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li su nekome stizale kazne sa kamera iz BiH,? U sredu sam prosao kroz Balataun, prije Bijeljine selo, a u to vreme je bio Ramer 10 na tom podrucju. Da li da ocekujem cestitku kuci, samo sam uduplao ogranicenje....

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da li su nekome stizale kazne sa kamera iz BiH,? U sredu sam prosao kroz Balataun, prije Bijeljine selo, a u to vreme je bio Ramer 10 na tom podrucju. Da li da ocekujem cestitku kuci, samo sam uduplao ogranicenje....

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka


Ako bude sta cekace te na granici kad budes prelazio. Ne mora da znaci prci put sad kad budes isao nego u neko vteme.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko nesto za nove kamere po Beogradu sto su postavljene,za brzinu most na adi,pancevacki most,orlovaca,semafor u pozeskoj kod parka,na mostovima mi deluju kao video nadzor a ne da snimaju brzinu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopi pejst sa Blica

Crveno svetlo

1. Ulica Gavrila Principa 42

2. Ugao Francuske i Gospodar Jovanove

3. “Hajat”

4. Milutina Milankovića i Tošin bunar

5. Cvijićeva i Bulevar despota Stefana

6. Požeška 52

7. Takovska i Dalmatinska

8. Zdravka Čelara i Preradovićeva

9. Marijane Gregoran i Stevana Dukića

10. Vojvode Micka Krstića i Patrisa Lumumbe

11. Kneza Višeslava i Osogovska

12. Kod škole u Ulici Ace Joksimovića

13. Kneževačka, Bože Jankovića i Prvoboraca

14. Surčin, centar

BRZA VOŽNJA

15. Most na Adi

16. Brankov most

17. Pančevački most

18. Pančevački put (razdvajanje Starog i Novog puta)

19. Most Gazela

20. Zrenjaninski put, 96 i 98

21. Buvljak, OTC (proširenje)

22. SIV 1 (proširenje)

23. Omladinskih brigada i Jurija Gagarina (proširenje)

24. “Hajat” (proširenje)

25. Surčinski put

26. Jakovački kormandin

27. Borska i Baštovanska

28. Obrenovački put, posle skretanja za Železnik

29. Ibarska magistrala - Rušanj

30. Ibarska magistrala - groblje Orlovača

31. Ibarska magistrala - Vreoci

Žuta traka

32. SIV 1 (proširenje)


http://www.blic.rs/vesti/beograd/nove-kamere-na-jos-32-lokacije-beogradani-policija-vas-snima-na-ovim-saobracajnicama/94k5lxt

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas koleginica u Blicu pročitala, pa rek'o da podelim
Na Zrenjanincu često viđam kako čuče i mere brzinu, mada su se u poslednje vremen prebacili na Pančevački put, odma na silasku sa mosta pre prvog semafora ja PA.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja shvatam ,tu su postavili ili ce tek postaviti nove kamere. A kako najavljuju ,bice jos. :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreća da sam burazeru utrapio ALFU ....

Ovaj moj Punto ne ide baš brzo,ali što ume da ide sporo....

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledao sad po magistrali i kod Rusnja i kod Orlovace i ne videh kamere... Mozda se ne vide po mraku :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tebe će da kazne sto sporo vozis

Sent from my 3310


Najveći mi problem što ne mogu kamione da pretičem...Smorio sam se danas, 60km iza kamiona...
Prosek 40km/h Odžaci-Vrbas

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je da se postave kamere i da se kontrolise brzina tamo gde se desavaju sranja, ali zivo me zanima kako ce izgledati voznja recimo mostom preko Ade sa 50 km/h.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mogao si komotno da odremas partiju

Sent from my 3310


Živa istina!

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras se oglasio mup kaze da nema novih kamera i da nije tacna vest koju su prenele novine,Ace Joksimovica kod skole nema nikakve kamere isto i kod orlovace,nije mi jasno da svi prenesu vest koja nije tacna,mada gde ima dima ima i vatre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

28. Obrenovački put, posle skretanja za Železnik

 

ja danas ne videh nikakvu kameru na obrenovackom putu kod skretanja za zeleznik , ali cu ujutro bas da obratim paznju jer tuda idem svaki dan kuca - posao pa javljam ............. :)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovog momenta stoji patrola i zaustavlja na rakovackom putu kod Fiata, dalje cuvajte se:

- OBAVEZNO posle pancevackog mosta, ka Pancevu stoji radar. Ako ne odmah posle mosta, umeju da se sakriju kod prve raskrnice (semafora) i to nocu

- Stoji partrola na ulasku na Pancevacki most uvece (sa kruznog toka kad se ulazi)

- Kod orlovace, smer ka Beogradu ume da stoji radar, a danas je bila Skoda Octavia radar i u smeru od Beograda, kad krenu dve trake 

 

Takodje obilaznica od Zemuna do Pancevca, pri kraju (smer ka Pancevu) umeju da stoje tu je nebulozno ogranicenje 50

Edited by Tommy92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...