Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

U Matice srpske na dnu nizbrdice cesto stoji radar. Zavuku se iza zida i kada ga viids, vec kasno. Montiraju famu na naslon suvozacevog sedista i pandur sa zadnje klupe samo snima. Budu obicno u policijskom puntu,a video ih i u nekom bordo ciivilnom puntu klasik. Medjutim prvi put vidim presretaca u akciji u naselju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zaustaviše u Mirijevskom bulevaru, nikad tu nisu bili, a nikad ih tu više nisam ni video! Nagodio se pre mesec dana. U povratku iz Rakovice, zamalo da me api taj u Matice Srpske!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja retko idem Mirijevskim bulevarom, ali sam ipak imao prilike da ih vidim tamo. Policijski punto sa famom. Srecom pa mi blicali ostali posto je iza krivine i ne vidis ga na vreme. 

Ako mozes da se nagodis, verovatno te i nisu snimili. Znaci postoji prostor za osporavanje. E sad, ko ima zivaca i vremena za ganjanje...

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zadnjih pola godine su bas cesto u mirijevskom bulevaru. Lep je pravac pa ima i mnogo kandidata za punjenje (kucnog) budzeta :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoje povremeno u Mirijevskom bulevaru, ponekada idem tuda. Ranije sam vozio i preko 100 tuda, ali u zadnje 2 godine strogo po propisima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas cesto prolazim Mirijevskim bulevarom i do sad ih nisam video,a ne prodjem bas sporo tuda. Znaci oprezno i po kraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda pisem na pogresnom mestu mada je vezano za policiju i presretace i radare,postoji na viberu grupa zove se Policija na putu i ljudi pisu kad i gde vide patrole ili radar, retko da neko nekoristi viber danas tako da najbrze moze da se sazna ili javi drugima gde su radari

Edited by dach@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam isao za Grocku, na smederevcu odmah posle Vince je bio presretac, parkiran i snima, u povratku je bio na istom mestu ali su zaustavili nekog mucenika

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dach@ said:

Mozda pisem na pogresnom mestu mada je vezano za policiju i presretace i radare,postoji na viberu grupa zove se Policija na putu i ljudi pisu kad i gde vide patrole ili radar, retko da neko nekoristi viber danas tako da najbrze moze da se sazna ili javi drugima gde su radari

 

Misliš, ovako nešto: :whistle::D 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/71178-flcs-policijske-patrole-viber-grupa/

 

Trenutno postoje tri FLCS Viber grupe za Patrole sa ukupno preko 700 ljudi. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenik načelnika Uprave saobraćajne policije Boban Milinković istakao je da od ponedeljka počinje sprovođenje akcije pojačane kontrole saobraćaja, usmerene na otkrivanje prekršaja prekoračenja dozvoljene brzine kretanja, koja će se sprovoditi u 31 evropskoj državi, i u Srbiji i trajaće sedam dana, a da će, tokom srede, 19. aprila, bice sprovedena akcija "blic maraton" tokom koje će praktično svi radarski uređaji biti uključeni 24 sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prešao sam iz mihajla pupina u milentija popovića na žuto čini mi se

da li mogu očekivati neku kaznu ili ta kamera neku drugu traku snima

 

fc5td.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel rade te kamere 24h uopšte, ja sam čuo da su ponekad isključene

 

treba nadoknaditi budžet sad za izbore, videćemo šta će biti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi presretaci:

BMW beli NS-256IŽ
BMW beli BG-930MK
BMW crni BG-770SP
Skoda Superb crna BG-929XČ
Skoda Superb BG-960PT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko kako radi kamera na ulazu u Valjevo iz Bajine baste,vidi se kojom brzinom se krece vozilo na displeju i kako se prilazi blinka par puta i na odredjenoj blizini zadrzi se kojom brzinom se krece vozilo to je mozda 30-50 metara,da li je to na kraju i kad se snima ili snima i ranije dok blinka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to cisto preventive radi da usporis, ujedno i proveris ispravnost km sata. :D Ima to po raznim mestima....

Edited by Stilisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali ovde stoji nesto kao kamera pored tog sata,pogledao sam na netu i pise da u Valjevu postoje 3 kamere koje snimaju prekoracenje brzine i bas na tom mestu je jedna,a secam se pre tih meraca brzine to je bilo samo to kao meri brzinu zezanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojim putem si dolazio iz Bajine Baste ? U Valjevu imas u centru kameru,koja hvata zuto/crveno svetlo.. A merenje brzine i ogranicenje brzine,imas na putu iz Beograda ka Valjevu ( Vladike Nikolaja kod Publica ), Put iz Loznice ka Valjevu kod parka pecina ,i put iz Sapca ka Valjevu (kod Sezama )..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...