Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

Extra su im uradjene folije na staklima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da su javili da su danas veći deo dana bile u kvaru i da nisu merile brzinu :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te na Gazeli samo broje automobile, ali imaš redovno žandare na motorima ili presretače, tako da ....

Edited by Tomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moraju da te jure, mogu da te slikaju ako vozis 81km/h i posalju cestitku na kucnu adresu. Pritom te mogu slikati i ako idu suprotnim smerom, pokrivaju 4 trake.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montirane kamere sa sve blicom u centru Topole na raskrnicama sa semaforima. Mnogi na putu za Cacak, Uzice, CG... idu preko Mladenovca i Topole na Rudnik i naviklu su na mnogo manje policije nego na ibarskoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, lufti said:

Ne moraju da te jure, mogu da te slikaju ako vozis 81km/h i posalju cestitku na kucnu adresu. Pritom te mogu slikati i ako idu suprotnim smerom, pokrivaju 4 trake.

 

 

pa valjda postoji neka tolerancija sto se tice brzine ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da postoji, ali striktno uzeto, mogu da pisu kaznu i za najmanje prekoracenje...za sada to nije praksa.

U sat plus reviji je sve ovo detaljno opisano, pogledacu sutra u kom broju tacno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju neku toleranciju presretaci gledam ih svaki dan na auto putu, zabiju se u desnu traku i cekaju ko ce da proleti pored njih, ovi koji prolaze pored malo brze od njih ne diraju nisu ni mene, ali ako se zaletis eto ih ispred tebe. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

> 80 km/h ograničenje na delu autoputa kroz BG - voziti 100 km/h košta 1.500 dinara (pola od 3.000), ako te uopšte iscimaju za to prekoračenje, a neće. Međutim, voziti 121 km/h ili više na delu autoputa gde je ograničenje 80 km/h - sigurno zaustavljaju.

> 100 km/h ograničenje na delu autoputa kroz BG - voziti 120 košta 1.500 dinara (pola od 3.000), ako te uopšte iscimaju za to prekoračenje, a neće. 

> 120 km/h ograničenje na delu autoputa kroz BG - voziti 140 košta 1.500 dinara (pola od 3.000), ako te uopšte iscimaju za to prekoračenje, a neće.

 

Sve preko 150 na autoputu gde je ograničenje 120 km/h...šta znam...realno, do 160 je koliko-toliko ''bezbedna zona'', tj. ide samo novčana kazna, koja u tom slučaju iznosi pola od 5.000 dinara.

Za preko 160 verujem da će zaustaviti ako već trenutno nemaju nekoga drugoga zanimljivog koji vozi znatno brže od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnja 3-4 dana uglavnom prepodne radar kod mosta na adi u pravcu sajma tj.ispod mosta na autobuskoj stanici nekako je i put blago u desnu stranu pa se nista nevidi dok se nespravi put a onda pravo na njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme su stalno tu, FMP, Jurija Gagarina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako. Cesce su tu nego sto nisu. Govorim o Radnickoj ulici, ispod mosta na adi na bus stajalistu. Posto cesto vozim tim delom evo gde ih jos ima ali sporadicno.

 

Kad se sa mosta na adi iz pravca nbg iskljucujete u radnicku desno ka adi ( ne preko kruznog toga nego prvo skretanje desno ), znaju da stanu na dnu i snimaju radarom. Nejcesce su sa dzipom.

 

Druga lokacija je, verovali ili ne, kad iz Pozeske idete na most na adi. Nakon sto izadjete iz leve krivine na pravac ka semaforu, nekada punto stoji krajnje levo pre samog semafora i skljoca! Ne zaustavljaju! To im je sigurna lova jer tu svi lete! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se izlazi iz krivine ka starom mirijevskog bulevaru to im je pozicija svi tu zalete, inace mene pre neko vece zaustavio presretac bmw f10 crn NS table ali nije uspeo da me snimi jer sam na vreme pobegao iz leve trake u desnu ispred kolone, iskljucili me na Avia pumpi i samo alko test i cao cao. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/22/2016 at 2:36 AM, beli_Punto said:

 

fced917bc40703cd12c85b496492e2327ffde978074f267b.jpg

 

Ovog plavog NP table sam prošle i pretprošle godine redovno viđao na potezu Bubanj potok - Autokomanda uglavnom oko 7, pola 8 ujutru. Pošto je tada gužva od Medaka zbog posla, hvatao je zaustavnu traku i pisao za to kaznu. A tada su se i redovno montirali sa radarom ispod Dušanovačkog mosta da slikaju zaustavnu traku.

 

Tadašnja koleginica je popila kaznu za zaustavnu traku na silasku sa autoputa kod Tošinog bunara nekih 100-120000 mislim. I gomilu bodova naravno. 

 

A za Gazelu, čuo sam da je jedan kolega vozio noću 140 km\h i stigla je kazna na firmu isto nešto ogromna. E sad, dal' su kamere ili presretači ne znam ali znam da je bilo na Gazeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na osnovu iskustava sa ove grupe:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/71178-flcs-policijske-patrole-viber-grupa/

 

...napraviću do sutra mapu sa obeleženim lokacijama radara koje se pominju svaki dan, i postaviti ovde u temi na kojoj smo. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros u Milutina Milankovica, ja vozio oko 70, sta mislite, hoce li mi stici nesto? Bili su kod semafora u puntu, sa radarom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...