Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

vrloo efikasno i ekspresno :D bar je tada bilo mene je nahvatao ima 2 god mozda i vise dok su snimali iz onih belih golfova... posle nedelju dana su doneli prijavu i trazili da se izjasnim da li sam to ja vozio, ne secam se koliko sam dugo cekao za poziv za sudiju za prekrsaje ali i to je stiglo brzo, a za resenje o zabrani upravljanja sam cekao skoro godinu dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo zavisi od grada do grada. Dolazak na kućnu adresu se svakako smatra "siledžijskom" metodom i trebalo bi da se primenjuje samo na ljude koji imaju fiktivnu adresu ili se ne odazovu na 2-3 poziva a uredno ih prime. U normalnoj proceduri oni šalju pismo u kome pokazuju šta je činjenično stanje i pozivaju vlasnika da se izjasni ko je vozio i ko će preuzeti odgovornost za prekršaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pravcu između Uljme i Vlajkovca, desno gledano iz smera Beograda (na mestu gde panduri inače stoje i hvataju), povremeno stoji beli civilni punto sa nečim što liči na onaj radar koji hvata sa zadnjeg sedišta, ali u blizini nema nikad nikoga?!? Zna li neko nešto o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Au kakva situacija juce, autoput SU-NS, nadvoznjak - radar, ides dalje potpuno nebezbedno obelezeno kao da je autoput zatvoren i da skrenes desno na odmaraliste! A tamo 5 auta murije i kombi. Znaci haos. Ista stvar pred Novi Sad kod naplatne rampe, u zaustavnoj traci neobelezena 206-tica okrenuta u kontra smeru sa radarom a nakon naplatne rampe 3 vozila i kombi. 

Iznenadilo me, u zivotu nisam video da se na takav nacin meri na autoputu. Vidjao sam od radara na nadvoznjaku, presretaca, policije na motoru sa radarom...... ali ovo apsolutno nigde nisam video!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, to sa ogradjivanjem i preusmeravanjem saobracaja sa autoputa na odmaraliste/parking, pa tamo neko eventualno zaustavljanje, to im je postala praksa poslednjih meseci... :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugao J.Gagarina i Dr.Ivana Ribara zaseda, radar u civilnom braon Golfu 6, na pešačkom ostrvu su i gađaju niz J.Gagarina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, u Novom Sadu u proradile kamere: na mostu Slobode, kod Norka i SNP-a kao i na raskrisnici kod Banovine

Beleže brzinu i crveno svetlo

 

Kontam da će se kamere polupati drugi dan ali ajd, neka su ih popravili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jurija Gagarina Nbg ispod mosta na adi pravac prema starom sajmistu svaki dan radar , kriju se iza betonskih stubova , znaju i da budu kod intera cim se sidje sa gazele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zato na mostu slobode svi mile.....ja psujem jel svi idu 60, nikog ne mogu da preteknem obe trake isto idu , a zurio sam....hvala im  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novosađani mirni i staloženi ljudi, polako.

Ima i izuzetaka a oni se svi nalaze kod nas na forumu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...