Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Biciklizam

Recommended Posts

I meni je ličilo na to. Onda se verovatno vraćao sa treninga, jer u Knezu uobičajeno nema konja, osim nekih retkih - po kafićima :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, moron said:

Sticajem okolnosti, taj čovek je parkirao bajs gde i ja, u garaži "Obilićev venac". Započeh tamo razgovor sa njime, nešto oko njegovog bajsa. Delovao mi je sasvim ok. Ali mi je bilo blesavo da ga pitam zašto nosi čizme ...

I njemu blesavo što ga nisi pitao, svi ostali su ga pitali :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, debelizmaj said:

zena misli penjes neka brda

Ovde u Ulcinju sem poteza Velika plaza - Ada Bojana nista ravno nije :DI mi poljoprivrednici imamo duse :D

 

PS

Ako primetite neke cudne objave, onda mi zena hakovala profil :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sve sam cuo i video. Ali da tokom letovanja neko cepa bajs...to jos nisam

Mada, ja sam kad odemo na Ohrid obavezno ispenjao Magaro, tako da ...sta ja pricam

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja izmerih 3 dana precizno odlazak na posao biciklom.
 

I bez forsiranja izlazim na oko 25 minuta.

Motor, takodje bez divljanja bude oko 15, a kola 30+.

 

Voleo bih da imam neki e-bike ili trotinet pa da uporedim vremena, ali ispda da mi se vise od 2 tocka nikako ne isplati.

 

I precizno merenje biciklom uz iznosenje bicikla i parking:

 

Samo kalorije nisu tacne jer aplikacija uzima da vozac ima 65kg, a ja skoro 50% vise od toga :D 

 

 

0ADADE1D-E762-4FE4-9BCA-BA6D218750BD.jpeg

ACC76784-CCEB-4C52-9794-24858314C217.jpeg

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, igor0511 said:

Voleo bih da imam neki e-bike ili trotinet pa da uporedim vremena

Neki dan jedna naša koleginica pala u Bulevaru sa trotineta. Pala unazad. Napukla joj oba lakta. Valjda je na trotoaru nedostajao jedan komad behatona.

Mali točkovi su veliko zlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali tockovi su gadni. Jos su gadniji veliki tockovi kad se zaglave a nema snage da se krene (pred ivicnjak, slivnik i sl) tj zablokira tocak. 

Aj lele... Boli na pomisao a ne kad padnes. 

Kod tih elektro prdavaca od trotineta mi i dalje cudo kako niko nije propao kroz one proreze u slivniku. Znaci ja sa drumasem obilazim, gledam, kalkulisem, preskacem.. Pa cela prokleta nauka da mi tocak ne zapadne u slivnik ili u tramvajske sine. 

 

E-Bike za ovakav pakao kao juce u BG jedini spas, samo je pitanje izdrzljivosti baterije da ne eksplodira/svisne od toplotnog udara. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Električni BMW i Vision AMBY

 

BMW Vision 03.jpg

 

BMW je na IAA sajmu u Minhenu predstavio svoju novu kreaciju, koja baš i nije model na kakav smo navikli od bavarskog proizvođača. U pitanju je električni bicikl nazvan i Vision AMBY. Njegov ram koristi slične element ogibljenja kakvi se nalaze na električnim biciklima visokih performansi.

 

BMW Vision 02.jpg

 

Paket elektronike na bicikli je 100% napravljen od strane nemačke marke. I Vision AMBY (ime koje samo inžinjeri mogu da vole) dolazi sa motorom visoke snage i baterijom od 2.000 Wh. U BMW-u navode da u režimu rada koji troši najmanje struje može da pređe i do 300 kilometara.

 

BMW Vision 01.jpg

 

Vozači mogu da biraju između tri podešavanja maksimalne brzine: 25 km/h, 45km/h i 60 km/h, a ova opcija se može birati i preko aplikacije za pametne uređaje. Kako navode iz BMW-a, ukoliko želite da vozite biciklu brzinama većim od 25 km/h, potrebno je registrovati je i imati odgovarajuću registarsku tablicu.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoj planinarenja i voznje bicikle.

Voznja od PK do Jastrepca, vrh Pogled 1481 mnv. Prvi put idem, malo sam vremena izgubio raspitujuci se za put. Ali svakako, fantasticna tura...

MTB i kramponke su odradile odlican posao, 15km je asfalt, pa oko 15km šumski put i valjana uzbrdica.

Zato je povratak trajao tri put manje 20210926_103835.jpg20210926_125006.jpg20210926_125931.jpg20210926_134024.jpgScreenshot_20210926-132152_Zeopoxa Cycling.jpgScreenshot_20210926-132227_Zeopoxa Cycling.jpg

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas malo vozio,skoro sve grad,nema bas tu prave voznje,jedino je dobra ona staza u parku ušće,sto ide pored Dunava.

a nisam vozio bajs najmanje 20 dana

 

viber_slika_2021-09-26_13-22-34-261.jpg

viber_slika_2021-09-26_11-33-27-906.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...