Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Biciklizam

Recommended Posts

Ma ne opterecuje te to nista, ukljucis i kad dodjes kuci pogledas, cisto orijentaciono.

 

Ni ja nemam brzinomer na bajsu, tako da nemam pojma koliko brzo idem i koliko sam u tom trenutnku presao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim altivno 25 godina unazad, pored Genesisa fg570 koga vozim od 2003 a koji jep kombinacija xt menjaca zadnjeg- deore prednjeg-stx rc samaraljki, kocnica i osovina posedujem i ovog Kellys-a koga vozim zadnjih 8 godina i koji je lx u fullu 2a91ec3378e59264aeac4fbf5c36bf54.jpgd161f5dd331b580febefc25b7d65096e.jpg1be3c388cccbd270f79602a6f747ca73.jpg

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc izvozao krug od 25. maja do Ade i nazad, 24.2 km za 59:23 min

prosecna brzina 24.5 km/h, max brzina 51.5 km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veeelikaaaa:lol: Kao zil:lol:

Skinuo sam program za smartphone, zove se Strava, super radi, svasta nesto prikazuje, sad prvi put znam koliko sam tacno presao....

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planirao sam za kraj sezone, da se provozam do Beograda, al nije mi se dalo... tako da sezonu zavrsavam ovo voznjom. :animier:

 

Prosecna je mogla biti i veca, al nisam forisarao, bilo i malo vrucina, a i brdska je voznja. :D

 

Sad samo vozikanje po lokalu, do sledeceg proleca, a onda novi bajs, ovaj sam momacki izvozao... vreme je za nesto mnogo bolje.B)

 

Inace put po Fruskoj Gori je katastrofa, jedino spustanje od Zmajevca prema Vrdniku je extra, tih 5 kilometara sam imao prosek preko 40 km/h.:scooter:

 

Screenshot_2016_08_29_17_52_04.png

Edited by aleksa_indjija

Share this post


Link to post
Share on other sites

He2794713ec4d59cdf0d9b0435059bdb7.jpgc247097faf0b712e2040ac24d21d9ab5.jpg

Vozilo se po Thassos- u , od grada pa preko Mermerne plaze i sve do tzv.Golden beach-a.Put kojim sam prosao- moze auto samo ukoliko zelis da ti letovanje presedne ili je sluzbeni.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli ja to prosao sa slikovima uz ozbiljne brzine

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko je iskusan vozac, nije problem, mada su kramponke ovde pozeljnije, dovoljno je malo nepaznje i bajs lako prokliza na ovakvom putu sa finom prasinom i kamenjem...

 

Extra je sto se na kraju bucnes u more!!!:lol:

Jel si nosio svoj bajs ili si iznajmio tamo?

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žašto od svega mora da se pravi filozofija neka? Ja kad sam bio klinac imao sam BMX, gde sam sve prošao bolje da ne pričam, a danas kupiš šlem, one pederske gaće i biciklu od 500 evra i misliš da si Lens Armstrong, odvozaš 2 kilometra i slikaš milion slika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli sve je to sa nekim razlogom. Pederske gaće imaju u sebi uložak sa gelom koji uz udobno sedište veoma znači na kilometražama od preko 30,40,50 km koje ti ne bi ni pokušao da pređeš sa tim BMX. Kacigu npr ja nisam nosio do prošle godine kada me je udario auto, a osiguranje isplatilo dosta manju sumu zbog ne posedovanja kacige

A što se slikanja tiče, ako se iz Smedereva odvezeš biciklom do npr Oplenca, sasvim je ok da napraviš koju fotku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam zbog nosaca za bajs, jel nisi imao problema na granici?

Ja imam kineski nosac, koji me super sluzi, samo ne znam jel moze preko grane, da ne traze neke papire i za to cudo?

Kaci se na peta vrata, pa samim tim premasuje gabarite kola, mada u granicama dozvoljenog...

Edited by lufti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma niko te nista ne njaka. Bitno da ne  strci levo ili desno mnogo. 

Ja sam ove sezone uglavnom vozikao, nista specijalno. Nije bilo dugih ruta, uglavnom rekreacija i pedalanje do posla i najdalje po 20km. Prezadovoljan sam bajsom iako  o ovoj marki nista nisam znao dok je nisam pazario po preporuci. Bivsi vlasnik je moje gradje, pa je i ram taman. Gume sam nabacio gradske jer retko idem u off road avanture. 

 

 

DSC_0351.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas lep bajs...

Evo i mog velosipeda, cross grx8, ja cu od sledece sezone da predjem na gradske gume...

IMAG1490.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...