Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Biciklizam

Recommended Posts

Dobri su vam bajsevi, prvi je sličan ko moj, a kakav sam video za 60.000 dinara, tanak ram, pravi za vožnju udoban, uživanje, al mu je cena napucana, al ko ima pare vredi uzeti takav bajs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je mnogo za takav bajk...ima boljih za tu lovu,karbonci u full xt-opremi itd...idi na Bubanj potok subotom ujutru,ima lik sa kombijem,mislim da je 3-4 ti red odmah na pocetku SD tablice su na kombiju,valja cubo-ve,stevense,i ktm-ove od 450-550e i to ok masine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak je pretprosle godine tako kupio ktm-a za 250e sa xt opremom. Stvarno odlican bajs. Ja nista nisam znao o bqjsevima tada pa sam kupio capriola polu drumasa :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moj bajs, samo mi je spala roze korpica s volana :(

 

10245473_10203530171083663_7545143463943


zezam se, ovaj je moj

 

2014_03_31_18_11_43.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj prvi bajs sto si postavio je odlican trekking bajs :thumbsup: Kalkhoff Voyager i cini mi se da je slika preuzeta sa ciklo berze inace pravi bajs za uzivanje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad je u nedelju maraton, ako imate nekog druga da trči na maratonu, možete ga pratitit bajsem, prava ruta od 40 km, plus mu pomognete i nosite mu vodu :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj nije normalan,ali svaka mu cast

ja sam juce malo provozao bajs,jedno par kolometara,cisto da vidim koliko imam kondicije,ali jedan dan moram malo da sredim bajs,da ga nastelujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao drustvo i ja po nekad vozim bajs sa drustvom ali imam los bajs pa se bas izmorim,pa nesto planiram da kupim neki veci bolji ali ne nesto skupo pa sam nasao ovaj na oglasu pa me zanima kakav je posto se bas i ne razumem u bicikl i da li je mnogo para za ovaj bajs? posto mu hvale kocnice.

http://www.kupujemprodajem.com/raleigh-reynolds-501-poslednja-cena-12353308-oglas.htm?filter_id=1685

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi izgleda nesto sklepano od par bicikala. Stavio delova od brdskog bicikla  koji na drumasu nemaju sta traziti... atraktivne Kripton felge i gume kakve je nasao....

Za 100e se moze naci kompletan drumas u pristojnom stanju a ako si strpliv u trazenju i za znatno manje!

 

Pogledao malo detaljnije! Teski krs kojeg je netko sastavljao od onog sta mu je palo pod ruke a pri tome ga zestoko precenio!

Na polovnim automobilima stoji jedan Rog Maraton izgleda kao iz fabrike http://www.polovniautomobili.tv/oglas3953913/rog_joma_maraton/

Stoji neko vreme, spusti mu cenu i imas komplet bicikl koji je nekada kostao vise od najskupljeg Tomos Automatica!

Ukoliko ti cena ne odgovara prati malo oglase nadje se nesto dobro a jeftino.

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

e hvala ti,zato sam i postavio ovde jer ima ljudi koji se razumeju. 

a ovaj bicikl sto si mi poslao je ok al mi ne odgovara tako nesto sa uzanim gumama jer ovde gde ja vozim je strasno los put pa bih isekao gume lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se cini daje ovaj lik budzio i stavljao sta je nasao na ovaj bajs. Dok se to uzivo ne vidi i ne prodrma dobro, nema kupovine

Edited by bojan dim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na drumasima su gume uske zbog sto manjeg otpora kotrljanja i pumpaju se i preko 8 bara!!!, buse se kao i sve druge cak i redje. takav bajs kada se zaleti ide jos duuugo bez ijednog okreta pedale.

Uske gume (20mm) i jako napumpane su tvrde kao kamen i jako je neudobno voziti se po losem asfaltu osim ako zelis da se resis kamena u bubregu!

 

Mozda gledas pogresnu vrstu bicikla? Drumasi su skuplji od ostalih tako da ces solidan bicikl drugacijeg tipa moci naci za manje para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drumasi su ti vise za poluprofesionalce i profesionalce, nisu za rekreativni biciklizam. Bolje gledaj neki MTB ili trekking, kao sto ja imam, cak ti nije los i neki city bike

Share this post


Link to post
Share on other sites

e iskreno da vam kazem i nemam pojma sta gledam ja pogledam ovako na slici i videm da li mi se svidja ili ne,

ja sam hteo nesto vece novije.al mada i ovaj moj bajk sto imam je 21'' a gume su mu 26 al mi je nekako sav bzv odavno ga imam a nije nista narocito ulagano.

lep je tvoj zadovoljio bi sa tim bajkom

Edited by nemanjas

Share this post


Link to post
Share on other sites

L to je oko 21"

Ko ima kesa na gomili oko 500-700e moze u Jagodini kod Bojana da pazari sta pozeli. Ima ga na ciklo berzi.. Ja sam hteo kod njega ali mi ovaj uleteo u Planet bike na popustu i u 10 rata x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bumblebee

 

Extra ti je bajk  :clap: 

Vama u NS je super sto se tice dobrih ruta za voznju :thumbup:

 

A taj iz Jagodine stvarno ima odlicnu ponudu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...